Jump to content
Krzychoo91

Uwaga "trup - mina"

Recommended Posts

Na obu obecnie maszynach obsługa co 10.

Co do płynów, to nie wiemy, co autor miał na myśli....

U mnie skrzynia i przekładnia główna dostaje nowy olej razem ze silnikiem. Choć zalecają niby co 20.

Hamulcowy co roku. Mam ABS ze wspomaganiem elektrycznym i dbałość o niego jest baaardzo ważna. Albo bardzo kosztowna....

Układ wysprzęglania też raz na rok. Aku mokre, typowe. Przy naszych wycieczkach co miesiąc i przed każdą trasą.

No ale....

Przy dzapsach nie pamiętam żeby ktoś nadmieniał o wymianie hamulcowego. W czopkach przekładnia główna i wymiana oleju to w ogóle mit...

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

Niestety ogłoszenie już usunięte, mimo wszystko ch** w dupę i kotwica w plecy temu handlarzowi. :)

Dnia 12.05.2017 o 21:16, DANVIELD napisał:

https://www.olx.pl/oferta/honda-cbr-600-f4i-sport-2002r-piekna-zero-wkladu-nowe-opony-zobacz-CID5-IDIXfFV.html#b833a1c5bd 
Wcale nie taka piękna, zmęczona, po sluzgu na lewa stronę. Prawy ogranicnzik ramy urwany.. w jego miejsce wkręcona śruba.

Trzeba przestrzegać przed takimi "igła"mi.

Szukasz bezwypadkowej kawki na sezon? Zdjęcia od byłego właściciela motocykla. Ciekawe czy rama została wymieniona czy naprawiona. Przebieg także został obnizony. P.S. Ostatnio ktos tu dodawał ogłoszenia z Rzeszowa.

"Przestrzegam przed kupnem tego motocykla. W połowie zeszłego miałem na nim wypadek, w wyniku którego głównym uszkodzeniem była wgnieciona rama z prawej strony w okolicy tabliczki znamionowej. Ponadto wgnieciony bak, wgnieciony wahacz, zniszczona prawa owiewka, ułamane sety, clip-on oraz inne pierdoły. Co do tego, że jest to "mój" motocykl nie mam żadnych wątpliwości.

Nie mam jednak 100% pewności czy jest, to "nowa" rama czy też stara i zrobiona. Jednakże porównując zdjęcia z ogłoszenia z moimi prywatni sprzed wypadku, z różnego okresu, dostrzegam w paru miejscach identyczne zarysowania.

Warto dodać że w momencie sprzedaży moja ninja miała:

Przebieg 39500

VIN - JKAZX600PPA022167

Za chwilę, do komentarza wrzucę jakieś foto po wypadku.

Oczywiście nie daję tej informacji, by komuś zaszkodzić,bo rozumiem, że można odbudować moto po wypadku, jednakże taka "BEZWYPADKOWOŚĆ" no i nasz przebieg jest rozbieżny ze stanem w jakim widziałem go ostatni raz... Niestety nie byłem i nie oglądałem go osobiście, więc kwestii jego sprawności technicznej nie będę poruszać"
28423450_336275006884578_553619613744667
28164365_336274986884580_346690108753951
bezw.thumb.jpg.6aad35dfa9408303007b16b365afe475.jpg

W dniu 21.04.2020 o 22:50, Rafał Hamera napisał:

Panowie szukam opinii na temat tego motocykla :

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-900rr-sc33-legendarna-cbr-a-kolekcjinerski-stan-okazja-dla-konesera-ID6CUnBA.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=96484514

Może ktoś widział może ma dwa kroki i zerknie czy jest po co jechać ?

Z góry dzięki za pomoc.

Trochę póżno ale może jeszcze ktoś jest tym motorem zainteresowany. Nie wiem, czy na tym forum, czy na innym ktoś pisał, że oglądał ten motocykl i nic nie było tak jak w ogłoszeniu. Owiewki malowane źle spasowane itp.