Jump to content
Krzychoo91

Uwaga "trup - mina"

Recommended Posts

W tamtym roku szukałem dokładnie takiej samej.Temat z znalezieniem w oryginale jest beznadziejny.Powodzenia,malowanie jest genialne.Zerknij na naciąg łańcucha i powiedz czy ma 5,5tys? opony tez musiał by mieć z 2006 lub zmienione nowe w stanie bdb.

Uwazajcie na "okazyjne" GSR.. sa juz "szpece" co łataja takie ramy i wszystko praktycznie nie do poznania.. do czasu wypadku!
4k8jkz.jpg.2v729.jpgrmjucy.jpg

Uwazajcie na "okazyjne" GSR.. sa juz "szpece" co łataja takie ramy i wszystko praktycznie nie do poznania.. do czasu wypadku!

4k8jkz.jpg.2v729.jpgrmjucy.jpg

ja pierdole, alllllllllle mina :/

jestem w posiadaniu GSR'ka- raczej na 99% nie był tak "sklejany", tzn. w ogóle nie był "sklejany"

http://otomoto.pl/kawasaki-er-kawasaki-er-5-er-500-M4015334.html

Moze nie totalny trup ale:
Motocykl po szlifie na prawa strone, na zdjęciach wiekszości nie widac tj;
Przeszlifowana solniczka zegara, przeszlifowany wydech; cięzarke kierownicy, klamka hamulca przedniego
Motocykl pracował tylko na lewy cylinder, 
Guma airboxa "zlazła" z prawego gaźnika(sprzedający prawdopodobnie jeździł tak kilka lat :o?
Opony w nienajlepszym stanie(spekane)
Motocykl ma prawdopodobnie krzywy przód - sprzedający mówił ze sprawdzał lagi czy sa proste.
niestety z powodu niesprawnego silnika nie mozliwa była jazda próbna.

http://otomoto.pl/kawasaki-er-kawasaki-er-5-er-500-M4015334.html

Moze nie totalny trup ale:

Motocykl po szlifie na prawa strone, na zdjęciach wiekszości nie widac tj;

Przeszlifowana solniczka zegara, przeszlifowany wydech; cięzarke kierownicy, klamka hamulca przedniego

Motocykl pracował tylko na lewy cylinder, 

Guma airboxa "zlazła" z prawego gaźnika(sprzedający prawdopodobnie jeździł tak kilka lat :o?

Opony w nienajlepszym stanie(spekane)

Motocykl ma prawdopodobnie krzywy przód - sprzedający mówił ze sprawdzał lagi czy sa proste.

niestety z powodu niesprawnego silnika nie mozliwa była jazda próbna.

" stan bdb"

Zdecydowanie stwierdzam ze sprzedający w dośc specyficzny sposób okreslaja stan techniczny sprzedawanego przedmiotu.
cóż dla kogos nawet uszkodzony bedzie igła ;)

Nie ma "okazji"... takie rzeczy to tylko w salonach przy rocznikowej wyprzedaży... Sam szukam już jakiś czas sprzętu i powoli zaczynam tracić cierpliwość i wiarę w to że znajdę jakąś fajną sztukę... Chyba pozostanie mi rocznikowa wyprzedaż jak tak dalej pójdzie...

Dlatego ja zrobiłem z siebie "frajera" i poszedłem po nowe moto do salonu. Kupiłem XJ6 za taką kasę, że z używanych to kupiłbym jak widać dwa moto po 1000 cm3 w stanie "igła" i po 150 km każdy!!! Tylko, że ja moją XJ sobie jadę, wiem co mam i wiem, że w krytycznej sytuacji mot nie pojedzie tam gdzie ono chce, bo ma problemy z trakcją, a dodatkowo mam głęboko gdzieś tych wszystkich badziorów i oszustów nastających na ludzkie życie sprzedając to poklejone g....!  Taka jest prawda. Ktoś kto tak lepi ramę tak naprawdę jest bandytą i de facto przyczynia się do cudzej śmierci jeśli ten spaw zawiedzie, a w granicznych przypadkach zawiedzie na pewno.

jestem na etapie poszukiwań czegoś dla siebie i dopiero teraz widzę że wszystko o czym wspomnieliście to szczera prawda!

paranoja

Fajnie jest tak sie przejechać z 300km w jedną za taką okazją :)

A żeby nie jeździć po 300 km by obejrzeć motocykl praktyczna rada jak rozmawiać z handlarzem :)   

/
  • Like 1

http://olx.pl/oferta/aprilia-dorsoduro-750-CID5-ID6zRzt.html#255d78ba40

Motocykl się "sprzedaje" już od pół roku.

- widelec pokancerowany po wypadku

- wszystkie śruby maja mocno poniszczone łby, silnik wyciągny z ramy, zadupek nieliniowy z resztą

- źle poskładany wydech, przedmuch na łączeniu kolektora i wydechu

- przebieg 8300, a na zdjęciach 4440km, zdjęcia sprzed wypadku

Więcej grzechów nie pamiętam.

http://otomoto.pl/honda-cbf-500-2005-abs-nowe-opony-M4235538.html

post-207772-0-57365500-1423758787_thumb.

- ogólnie cały bok lewy porysowany (silnik, stopki pasażera, licznik)

- ogranicznik lewy wspawany tak nieudolnie że szok

- przednia opona do wymiany  2008 rok

- po jeździe próbnej ściąga na lewą stronę, może nie kosmicznie, ale ściąga

- lagi widać trochę spracowane

- popękany przedni błotnik

+ silnik nawet spoko chodził

ogólnie nie kupiłbym go, ale ponoć kupiec z Nowego Sącza już jedzie

otomoto.pl/suzuki-sv-650-sv650-M4231367.html
Może nie do końca trup/mina ale wg znajomego:
Motocykl cały malowany, naklejki nieoryginalne, źle naklejone.
Tylne owiewki klejone.

Jak wiekszosc motocykli z francji nalezy uwazac na tzw powypadki poubezpieczeniowe.

Nie są to może trupy ale podaje swoje odczucia i to co mogłem dojżeć:

http://olx.pl/oferta/kawasaki-zr7-CID5-ID8yR5r.html#d6efc8bd76;promoted

Zażygany olejem silnik (na łączeniu głowicy i cylindra), olej pod spodem motocykla (okolice pokrywy napedu?), dziwne dźwięki dochodzące z silnika + grzechoczące sprzęgło, poobijany bak dośc mocno, zardzewiała (co prawda delikatnie) kierownica, padnięta bateria, ogolnie angol.

Plusy - opony w dobrym stanie, napę też, hamulce całkiem ok zewnętrzny stan nie najgorszy.

http://olx.pl/oferta/bardzo-fajna-honda-cb-500-CID5-ID9fwQf.html#e3f055aebd

Zewnątrz złamany przedni błotnik raczej do wymiany, delikatnie poobijany bak, zaoksydowany (utleniony) silnik i pokrywy (dość mocno),grzechoczące sprzęgło, napęd na jeden sezon max, i najwazniejsze krzywy, kierownica krzywo, po puszczeniu znosi go na prawo.

Plusy opony ok, hamulce nowe.

bowscher - przeciez w prawie kazdym kawasaki grzechoce sprzęgło, stary czy nowy, troche sie chyba czepiasz tego akurat moto, w opisie stoi że stan "dobry" a nie nówka nic nie puka czyli ma oba kółka silnik siodło i rama zeby byla w miare prosta

http://olx.pl/oferta/yamaha-r1-rn22-lepiej-nie-znajdziesz-CID5-ID77UT7.html#956a8e445f

Lakierowany bak, poobijana rama i wszystko inne. Prawdopodobnie po dzwonie. Szkoda czasu jechać, na miejscu właściciel mówi że nic nie wiedział o tym.

To jest mega mina w pełni zasługująca na ten dział lagi powinny być czarne a są chyba z rn12 na dole brak logo na górze tez ale to akurat szczegół.