Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga "trup - mina"


Krzychoo91

Rekomendowane odpowiedzi

Na obu obecnie maszynach obsługa co 10.

Co do płynów, to nie wiemy, co autor miał na myśli....

U mnie skrzynia i przekładnia główna dostaje nowy olej razem ze silnikiem. Choć zalecają niby co 20.

Hamulcowy co roku. Mam ABS ze wspomaganiem elektrycznym i dbałość o niego jest baaardzo ważna. Albo bardzo kosztowna....

Układ wysprzęglania też raz na rok. Aku mokre, typowe. Przy naszych wycieczkach co miesiąc i przed każdą trasą.

No ale....

Przy dzapsach nie pamiętam żeby ktoś nadmieniał o wymianie hamulcowego. W czopkach przekładnia główna i wymiana oleju to w ogóle mit...

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 658
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 12.05.2017 o 21:16, DANVIELD napisał:

https://www.olx.pl/oferta/honda-cbr-600-f4i-sport-2002r-piekna-zero-wkladu-nowe-opony-zobacz-CID5-IDIXfFV.html#b833a1c5bd 
Wcale nie taka piękna, zmęczona, po sluzgu na lewa stronę. Prawy ogranicnzik ramy urwany.. w jego miejsce wkręcona śruba.

Trzeba przestrzegać przed takimi "igła"mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Szukasz bezwypadkowej kawki na sezon? Zdjęcia od byłego właściciela motocykla. Ciekawe czy rama została wymieniona czy naprawiona. Przebieg także został obnizony. P.S. Ostatnio ktos tu dodawał ogłoszenia z Rzeszowa.

 

"Przestrzegam przed kupnem tego motocykla. W połowie zeszłego miałem na nim wypadek, w wyniku którego głównym uszkodzeniem była wgnieciona rama z prawej strony w okolicy tabliczki znamionowej. Ponadto wgnieciony bak, wgnieciony wahacz, zniszczona prawa owiewka, ułamane sety, clip-on oraz inne pierdoły. Co do tego, że jest to "mój" motocykl nie mam żadnych wątpliwości.

Nie mam jednak 100% pewności czy jest, to "nowa" rama czy też stara i zrobiona. Jednakże porównując zdjęcia z ogłoszenia z moimi prywatni sprzed wypadku, z różnego okresu, dostrzegam w paru miejscach identyczne zarysowania.

Warto dodać że w momencie sprzedaży moja ninja miała:

Przebieg 39500

VIN - JKAZX600PPA022167

Za chwilę, do komentarza wrzucę jakieś foto po wypadku.

Oczywiście nie daję tej informacji, by komuś zaszkodzić,bo rozumiem, że można odbudować moto po wypadku, jednakże taka "BEZWYPADKOWOŚĆ" no i nasz przebieg jest rozbieżny ze stanem w jakim widziałem go ostatni raz... Niestety nie byłem i nie oglądałem go osobiście, więc kwestii jego sprawności technicznej nie będę poruszać"
28423450_336275006884578_553619613744667
28164365_336274986884580_346690108753951
bezw.thumb.jpg.6aad35dfa9408303007b16b365afe475.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie szukam opinii na temat tego motocykla :

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-900rr-sc33-legendarna-cbr-a-kolekcjinerski-stan-okazja-dla-konesera-ID6CUnBA.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=96484514

Może ktoś widział może ma dwa kroki i zerknie czy jest po co jechać ?

Z góry dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 21.04.2020 o 22:50, Rafał Hamera napisał:

Panowie szukam opinii na temat tego motocykla :

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-900rr-sc33-legendarna-cbr-a-kolekcjinerski-stan-okazja-dla-konesera-ID6CUnBA.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=96484514

Może ktoś widział może ma dwa kroki i zerknie czy jest po co jechać ?

Z góry dzięki za pomoc.

 

Trochę póżno ale może jeszcze ktoś jest tym motorem zainteresowany. Nie wiem, czy na tym forum, czy na innym ktoś pisał, że oglądał ten motocykl i nic nie było tak jak w ogłoszeniu. Owiewki malowane źle spasowane itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.