Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga "trup - mina"


Krzychoo91

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 658
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

adwokat z powolania. nie zamierzam wchodzic z toba w polemike.oczywiscie ze nie. nie pojechalbym na drugi kawal polski ogladac motocykl po dzwonie ,ktorego sprzedajacemu nie chcialo sie opisac. zapomnialem dodac: jezeli krzywe lagi , brak kierunkowskazu (nie wiadomo czy ma wazny przeglad) i kompletny brak opisu to nie konkret to OK. Masz racje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak bede swoja Kawe wystawiac to chyba sam odrazu ja dam tutaj do tego dzialu bo przyjedzie ktos i zobaczy przerysowane plastiki to odrazu mnie zmiesza z błotem i stwierdzi ze motocykl po czołowce z tirem i krzywy i wogole btw. diobol dzieki za wyjasnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, pomiar lagów w paincie. Od razu widać, że linia zielona ni jak ma się do osi dolnej lagi ( z której to wychodzi ). A skąd znasz kąt padania lini czerwonej, skoro zdjęcie jest z innej perspektywy ? ( myślenie przestrzenne się kłania ). W tym wypadku można się kierować odleglością od plastików ( a i tak to będzie nie dokładne ), niż kreskami w paincie... bo zdjęcie ma określoną perspektywę. amen - reszta na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img710.imageshack.us/img710/7208/57941475.th.jpgjakbys nie patrzyl to proste lagi zawsze beda stanowily jedna linie. zmieni sie tylko ich dlugosc poprzez zniekształcenia perspektywy. wyjatek moga stanowic zdjecia robione na malej ogniskowej rzedu 18mm i mniej.na zdjeciu z aukcji nie widac takich znieksztalcen.konczac: wg mnie te lagi sa krzywe. brak opisu jest albo niedbalstwem komisu spowodowanym brakiem informacji o tym egzemplarzu albo celowym zabiegiem ktory ma zataic prawde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam , te wszystkie profesjonalne wypowiedzi i zastanawiam się, po co specjalistyczne warsztaty kupuja maszyny do pomiaru ram i inne takie cuda za kilkadziesiąt i więcej tysięcy???????, skoro można wysłać jedno foto motocykla zrobione gdzieś na drodze i są tacy specjaliści którzy wszystko wiedzą i jednym spojrzeniem wydają opinię . Założę się że znaczna część tych specjalistów potrafi stwierdzić patrząć na foto ile paliwa jest w baku i jaki rodzaj benzyny jest wlany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.