Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga "trup - mina"


Krzychoo91

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem, ale na pierwszy rzut oka widać, że to nie transport...no chyba, że mu z lawety zleciał i szlifował dobre 50-100m, ale nie wydaje mi się... Wystarczy spojrzeć na zadupek, ale przede wszystkim ne crash pad, który po zwykłej glebie "w transporcie" tak głeboko sie nie zetrze...może to i nie trup całkowity i można go zrobić ale koleś kłamie pisząc o tym transporcie. Mnie to wystarczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 658
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Suzuki GSX-R 750 K5Witam, na wstępie chciałby zaznaczyć, że nie jest to ani trup ani mina po nie wiadomo jakim dzwonie. Ale od początku, tutaj link: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1579931O co chodzi, a więc tak: ani w opisie, ani podczas kilkukrotnych rozmów tel. z właścicielem nic nie było powiedziane, że moto leżało na tą i tą stronę...ok ze zdjęć widać, że miał jakąś przygodę na lewą stronę: przytarty zadupek, delikatnie czasza, crash...ale o prawej nic nie było wspomniane...a była robiona owiewka, wymieniana cała okleina(ogromne pęcherze)...i jeszcze ten bak...prawdziwa masakra...wyglądał jakby był malowany na motorze-odcięcie części malowanej od nie w widocznym miejscu ,oryginalne naklejki oczywiście też uratowane przez perfekcyjne oklejenie...a pod korkiem paliwa, również wszystko zostało zrobione z taką dokładnością jak i cały bak...Dodam tylko, że właściciel wiedział o wszystkim, ale ani w aukcji ani przez tel. tego nie zdradził...na pytanie dlaczego, odparł coś takiego:" a no bo...ponieważ...bo...dlatego że..hmm.."-każdy wie o co chodzi, może przyjadą i się nie będą znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.moto.allegro.pl/item813374124_s...r_750_srad.htmlOdradzam, spawana rama pod siedzeniem, z lewej strony motocykla widac przy zbiorniku ordynarne slady szlifowania spawu, z prawej w miare ładnie zamalowane ale spaw juz peka.po za tym, przydąło by sie synchro. Ogólnie odradzam.P.s. własciciel Twierdzi że taka juz kupił - ja Twierdze inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1630202Hej, znawcą może nie jestem ale oglądaliśmy dzisiaj we dwóch i stwierdzono:- malowany nieudolnie w całości, wszystkie plastiki nieoryginalne,- rama pod siedzeniem prostowana i to bez większego artyzmu (czytaj: na chama), prawdopodobnie po mocnym uderzeniu od tyłu,- koło tylne "ucieka" przodem w prawo - widoczne gołym okiem,- silnik mokry, nacieki oleju...- łańcuszek rozrządu wraz z napinaczem do wymiany,- rdza na spawach - pod siedzeniem, jak gdzie indziej nie wiem,- opona przód do wymiany, tył starczy może na chwilę,- akumulator do wymiany,- sprzedawca nie wie kiedy były wymieniane płyny jakiekolwiek,- "kanapa" pomarszczona jak skóra na...Pozytywy,Tłumik Remus 4 w 1,Przód raczej nie po katastrofie, chłodnica ok, lagi proste,Plastiki kompletne lecz nieoryginalne i nieudolnie pomalowane,Sprzedawca nie zabiegał o inne odczucia podczas oględzin. Generalnie twierdzi, że nic nie wie.Jazdy próbnej ze względu na ciemności i drogę z kocimi łbami nie było. Zresztą po stwierdzeniu powyższego nie było na nią chęci.Pozdrawiam,M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez od dłuzszego czasu jeżdże w poszukiwaniu 'okazji' To moto to moze nie mina ale .....p://httotomoto.pl/honda-vfr-v-tec-M1540186.html Moto malowane całe na baku po lewej dwa zacieki widoczne z bliska od dołu owiewki zadupek i wachacz tez po bokach prawa i lewa strona slady po slizgu Robiłem jazde próbną na mokrej drodze wiec ciezko było ocenic choc w miare sie prowadził jednak tłumiki nieudolnie pospawane od dołu za silnikiem zagłuszały pozostałe odgłosy tarcze dosc ze nie oryginalne to jeszcze na wykonczeniu a przebieb ok 35kkm Po wytknieciu tych rzeczy własciciel zszedł z cena do 12000zeta Jak dla mnie to i tak za duzo Pisze o tym bo mozna by tez załozyc temat oględzin moto z okolicy gdzie sie mieszka Ja od wrzesnia zrobiłem ponad 2kkm i nadal nic nie kupiłem a czasem wystarczy jakies małe info i ile można zaoszczedzic Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.