Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga "trup - mina"


Krzychoo91

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 658
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.allegro.pl/item660762965_bmw_gs...2004_jarex.htmlPiękna wycieczka dzień w d.... sprzedający jest niepoważny lub psychiczny moto rozklekotane przebieg udokumentowany na skserowanym zleceniu warsztatowym z 2006 roku gdzie widnieje przeb. 35400 ale co przez kolejne lata ?? do meritum wyciek oleju z pod pokrywy zaworów strona lewa gdzie przerysowania, wyciek oleju od spodu niezlokalizowany, goleń lewa wgniecenia od przewrotki uderzone o wahacz telelewera ( prostowane!!!) brak dolnej części przełączników przy lewej manetce, lekka przewrotka zaliczona również w prawą stronę podrapane podnóżki, handbary oraz końcowa obudowa wału. Silnik pracuje bardzo nierówno przy 1,5 - 2 tyś obr słychać stukotanie jednym słowem poracha !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUELL XB 12S 2006 - MINA i to taka przeciwpancerna !!! http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M878692Dla pewności jakby ogłoszenie się zakończyło to podaje treść :Buell XB 12S Rok produkcji: 2006, 6 000 km, Moc: 101 KM (74 kW), Pojemność skokowa: 1282 cm3, benzyna, czarnybezwypadkowy, zarejestrowany w PolsceŚlicznie Grający wydech SEBRINGaTargowisko/ koło BochniNa zdjęciach wygląda bardzo ładnie , cena też nie jest mała dlatego sądziliśmy z kumplem że moto będzie igła tzn. chociaż BEZWYPADKOWY jak było napisane w opisie.Po przyjeździe na miejsce moto oglądaliśmy max 10 minut i wróciliśmy do domu.Wnioski z 10 minutowego oglądania :- Moto brudne jak diabli ale to pryszcz.- Nie jest to 2006 a co najwyżej 2005 !!- Leżał conajmniej po razie na każdej ze stron.- Bak pomalowany przez totalnego amatora- Prawy wlot powietrza zrobiony z żywicy- Osłona tylnej lampy również żywica- Teleskopy pobcierane na dole z każdej strony- Felgi obydwie porysowane- Brak stopek dla pasażera to nie TJUNINK - wyrwało obydwa sety razem z mocowaniem ramy- Stelaż tylni był wyrwany cały od ramy i jest pospawany i kiepsko pomalowany- Pod siedzeniem totalny mexyk z instalacją elektryczną poniewaź oryginalne nadkole nie istnieje - czytaj zastępione również żywicą- Akumulator DEADMoże ktoś powiedzieć że się czepiam pierdół ale to jest moto za 26 tyś. Osobiście nie dał bym za niego 15tyś.Na PLUS mogę powiedzieć że silnik ładnie pracuje a ten wydech brzmi sakramencko pięknie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie spodziewałem się, że ja jako "znawca" moto załączę temat do trup miny, ale niestety i ja zmarnowałem cały dzień i zrobiłem w dwie strony prawie 500 km, żeby kupić mój kolejny moto. A co na miejscu TRUPPPPPP jakich mało. Nie pali, krzywy, na ssaniu nie zapala się bo linka przerdzewiała i zaleje silnik. Moto w ciapki jak biedrona, lusterko prawie odpada wskaźnik temperatury "jeszcze wczoraj działał", ściagał na lewo. Jedyne co pozytywne to silnik w miare fajnie pracował jak już go uruchomiliśmy i biegi wchodziły.No i drugi przypadek. W drodze powrotnej dzwonię do gościa z Oświęcimia, że jestem tak jak się umawialiśmy pod Oświecimiem i że za 10 minut będę na BP gdzie się umawialiśmy i co czekałem 40 minut na stacji na gościa ducha rozpłynął się w drodze na stację i nie odbierał telefonów. Nie wiem co mu się stało post-9799-1246568502.jpgpost-9799-1246568861.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki V-Strom 650 - po rozmowie tel. motor w stanie b.dobrym, jak nowy, jak zwykle. Po oględzinach - motor prawie jak łuk, nieźle poobcierane podnóżki, wydech i inne części, a podobno po parkingówce malowany, koło na wprost, lampa patrzy w prawo, błotnik tak samo, ucieka w bok - podobno, że od słońca. Co handlarze sobie myślą, że ślepy przyjedzie po motor?? Przejechane 250km i zmarnowany czas i nerwy.Suzuki 600 Bandit S - po rozmowie tel. (właścicielka-motocyklistka), sprzęt 100% bezwypadkowy w b.dobrym stanie wizualnym i technicznym, ale z minimalnymi śladami po parkingówce.Po oględzinach, minimalne 2 wgniotki na baku po obu stronach, lekko przerysowane lusterka, nowe wymienione -ciężarki przy kierownicy, klamki, gumowe podnóżki, lekko odstające plastiki od przodu, malowana owiewka, pomiędzy błotnikiem a lampą, ale ogólne wrażenie, bardzo pozytywne, motor wygląda ładnie. Ale teraz to czego od razu nie widać, a Pani nam nie powiedziała. Powiedziała, za to że motor nie był przepalany do oględzin, ale silnik jeszcze był ciepły. Technicznie - ruszane były lagi (objechane śruby), wyciągany silnik (prawdopodobnie z innego motoru, zupełnie inne numery niż ramy-facet twierdził że suzy tak maja...????), malowany kawałek ramy (lakier ani ciut nie przytarty od buta, czy obity od kamieni), masa nowych świecących się śrub, niektóre założone z nowymi mniejszymi nakrętkami, ani troszkę nie zabrudzonych, w takich miejscach, że ręką nie sięgnie bez rozbierania całego motoru.Właściciele stanowczo zaprzeczają, że motor nie był przez nich rozbierany, czy powypadkowy, gdyż kupili go od zaufanego znajomego z firmy Moto-Top.Czy ktoś coś wie więcej, może zna historię tego bandyty, a może ktoś poleci jakiegoś innego?post-6540-1246624337.jpgpost-6540-1246624407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też zrobiłem jakieś 500 km z kolegą który upatrzył na allegro motocykl kawaski ninja 636 05r zielona za 14 tys, odrazu mówiłem ,że pewnie cos nie tak z tym moto ale koleg sie uparł ,że rozmawiał z gościem i wszystko jest miodzio, Na miejscu motocykl oglądałem może z 3 sekundy, poczym od razu wsiadłem do samochodu, jak na stan idealny i bezwypadkowy to daleko oj daleko do ideału, Powgniatana rama pospawane sety dekle poprzecierane, to zauwarzyłem w ciągu owych trzech sekund dalej nie patrzyłem, i nierozumiem.Jak można w ogłoszeniu pisać bezwypadkowy stan idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

02Witam,W dniu wczorajszym byłam oglądać z moim mężem i szwagrem motocykl dla mnie. Wybór padł na ER 5 .Znalazłam aukcję , zadzwoniłam do pana. Powiedziałam ze przyjeżdzam z serwisantem i ze jezeli jest cos nie tak z tym motocyklem pod względem technicznym , ma mi od razu powiedzieć bo szkoda mi czasu na jeżdzenie po małopolsce .Pan powiedział mi ze motocykl ma małe wgniecenie na baku, ze tam jest porysowany itd, ale technicznie spoko.Ja po raz kolejny przed wyjazdem wykonałam jescze telefon czy oby na pewno waro jechać.Pan na to ze tak ze mozemy nawet ten motocykl wziaśc do siebie sprawdzic jak bedzie cos nie tak to odda nam kase.Więc jedziemy . Dojechalismy i ogladamy : stan wizualny bardzo średni ( jak na ta kase i rocznik to lipa wielka) simmering na prawej ladze juz puszczał, rdza , zarysowan pełno , klosz lapmy przód , która de facto nie jest z tego moto - peknięty, piekny wydech ixil wgnieciony , wszystko pordzewiałe , bo podobno stoi to w słonce i deszcz przy drodze ( myslę no super , oka ale nie za kase przy której sie upierał Pan )patrzę na silnik a tam w okienku serek , Łuki odkręcił korek a tam "serek" .... o sporze słownym i przekonaniu tego Pana ( który był mechanikiem) co do tego ze to stary olej juz nie wspomnę.( żeby nie było niedomówień, Pan sie upierał ze to stary olej, na co my zabilismy go smiechem) AHA, zapomniałam wspomniec o wątpliwej jakości uszczelce pod pokrywa zaworów.Kas etez wołał sobie kosmiczną jak za tego pierdziela bo ponizej 5200 nie chciał zejsc . Więc odjechalismy w wielkich nerwach ze znowu jazda na darmo. A oto ta aukcja :http://moto.allegro.pl/item686044439_er_5_..._gs_gsx_vx.htmlPozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WItam Panowie Nie wiedzialem, gdzie to zamiescic ale moze o tym moto bylo juz mowione ,albo ktos cos wie ;pmoj kumpel to zakupil, bo latal jak ze sraka ;p http://moto.allegro.pl/item700312479_kawas...002r_tanio.htmlNie bede go uswiadamial co i jak, ale sam chcialbym wiedziec czy ja sie nie myle Czy aby kolo nie jest za blisko chlodnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.