Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

29 sierpnia 2015 r. VI Nocny Wjazd na Równicę


Rekomendowane odpowiedzi

Spodziewam się, że po tej wypowiedzi większość wyleje na mnie falę hejtu, ale zaryzykuję.

Byłem na Równicy po raz trzeci i niestety wyjazd w tym roku ma się nijak do wcześniejszych.

* przejazd z Jastrzębia na Równicę - skwituję krótko -> dobrze że wszyscy dojechali i nikt się nie zabił ( chyba co niektórym się zapomniało, że skrzyżowania nie były blokowane na "wiślance" i jazda na czerwonym świetle była normą, zajmowanie dwóch pasów jezdni przy dość wzmożonym ruchu samochodów też moim zdaniem było nie na miejscu

* na Równicy - trochę za dużo "komerchy" - wspominam o wiele bardziej klimatyczne występy pod wiatą przy schronisku niż dwie sceny, stragany - po co?

Moim zdaniem to już nie ten klimat co kiedyś niestety :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* na Równicy - trochę za dużo "komerchy" - wspominam o wiele bardziej klimatyczne występy pod wiatą przy schronisku niż dwie sceny, stragany - po co?

Moim zdaniem to już nie ten klimat co kiedyś niestety :-(

Też odniosłem takie wrażenie. Wg mnie dużo lepiej i klimatycznie było jak jeden chłopek grał na gitarze przy ognichu a potem zabawa do rana niż jak teraz w tym roku. No, ale w dzisiejszych czasach niestety "komercha" wszechobecna.

Podsumowując było fajnie, ale w poprzednich latach lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się, że po tej wypowiedzi większość wyleje na mnie falę hejtu, ale zaryzykuję.

Byłem na Równicy po raz trzeci i niestety wyjazd w tym roku ma się nijak do wcześniejszych.

* przejazd z Jastrzębia na Równicę - skwituję krótko -> dobrze że wszyscy dojechali i nikt się nie zabił ( chyba co niektórym się zapomniało, że skrzyżowania nie były blokowane na "wiślance" i jazda na czerwonym świetle była normą, zajmowanie dwóch pasów jezdni przy dość wzmożonym ruchu samochodów też moim zdaniem było nie na miejscu

* na Równicy - trochę za dużo "komerchy" - wspominam o wiele bardziej klimatyczne występy pod wiatą przy schronisku niż dwie sceny, stragany - po co?

Moim zdaniem to już nie ten klimat co kiedyś niestety :-(

Nikt na Ciebie nic nie będzie wylewał. Odniosłeś złe wrażenie. Zasadnicza impreza była jak zawsze przy palenisku, trzeci raz kosztuje wjazd 10 zł, buda z gratami jest jak była, blach jak zawsze zabrakło, jak zawsze trawa służy do siedzenia, zawsze było za mało stołów, jak zawsze grał jeden zespół i potem dicho do rana. Jeśli chodzi o przejazd to sorry nie nasza wina, że ktoś ma naddatek testosteronu i mu bije do dekla. Nowości to były takie: brama wjazdowa na drodze oświetlona prawie jak w Las Vegas i faktycznie niektórzy powiązali to z komerchą. Była duża scena żeby zająć jakoś czas na oczekiwanie parady i była buda z koszulkami i wystawa motocykli BMW, dzięki tym zabiegom wjazd na imprezę, nie mylić że zlotem, kosztuje ile kosztuje, 10zł, dużo? Chyba nie. Niektórzy mówią "... Kiedyś było fajnie" hmm, no nie wiem, bo zbierało nam się już na imprezie ;) teraz to przynajmniej na drugi dzień.

Wszystkim jednak dziękuję za zabawę, stworzenie jak zwykle super klimatu. Chuck Norris mówił, że było ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.