Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

motor dla kobiety :)


kinia:)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oszukujmy się - sami zaczynaliśmy od MZtek etc, na których opanowywaliśmy podstawy balansu motocyklem i pierwsze wywrotki.

No wlasnie bez oszukiwania sie na czym My zaczynali.Zaczynalo sie  na tym na co bylo  kogo  stac a przede wszystkim to co  mozna bylo kupic w tamtycz czasach.Jak sie mialo szczescie i troche znajomosci to byla MZ 250 albo CZ 350 ewentualnie  Jawa.Tych ktorych zycie nie rozpieszczalo smigali na WSK itp ,a jak  ktos mial sporo miedzi i krewnych za granica to byly hondy itp.Jednak ja nie spotkalem sie z takim przypadkiem  aby ktos kupowal  sprzet i  patrzyl na wage motorka.Tez  znam  takie ktore zczynaly od sredniej polki motocyklowej (600-800tki) i jakos do dzisiaj lataja , a szlifa czy dzwonek wiekszosc z nas zaliczyla.Gdzies slyszalem powiedzenie :"z motocyklami jest tak jak z wodka :P ponizej 0.5L nie ma co kupowac",no ale to jest tylko takie moje glosne myslenie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podanym przez ciebie przedziale cenowym to suzuki gs 500f taki trochę sportowy look ;) znam dziewczyny co kupę lat smigaja i sobie chwalą

https://www.bikepics.com/pics/2012%5C12%5C24%5Cbikepics-2493624-full.jpg

,cbr w tej cenie znajdziesz ale rocziki 95

Jeśli prawko na gladiusie robiłaś i nie miałaś większych problemów to dasz radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podanym przez ciebie przedziale cenowym to suzuki gs 500f taki trochę sportowy look ;) znam dziewczyny co kupę lat smigaja i sobie chwalą

https://www.bikepics.com/pics/2012%5C12%5C24%5Cbikepics-2493624-full.jpg

,cbr w tej cenie znajdziesz ale rocziki 95

Jeśli prawko na gladiusie robiłaś i nie miałaś większych problemów to dasz radę :)

Kochana w 100 % się zgodzę !!

Sama latam gs-ską i tak zdarzyła się  "leśna" gleba i poradziłam sobie sama, jestem niska 159 cm i nie dyndam mocno nóżkami a motocykl bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia tu masz motocykl od kobiety dla kobiety http://allegro.pl/suzuki-gsx-1300-b-king-2009r-igla-i5176276746.htmli nie ma co się zastanawiac tylko brac. Pozdrawiam

 

Kurr… nie no patrzę i nie wierzę… 

Powiem Ci, baaaaardzo pomogłeś Koleżance, więcej takich wpisów na pewno pomoże przyszłym motocyklistom...

 

Parę uwag:

1) Na SV650 wystarczy mieć olej w głowie i jakiś hmm dar do motocykla, koleżanka kupiła na 1 moto SV, obniżyła i śmiga już no teraz będzie 3 sezon bez nieprzyjemnych przygód...

2) Zależy ile masz wzrostu, jakie predyspozycje do prowadzenia motocykla. Niektórzy je mają i wsiądą od razu na sporta i śmigają, inni zaliczą glebę na GS500 nawet jak są postawnymi facetami...

3) Wiele sportów jest lżejszych od turystyków, niższych więc to na plus… Zaś promień skrętu tj. zawracanie, jakiekolwiek manewry na sporcie są moim zdaniem cięższe.

4) Jak wspomniał Kriszna fajnie by było się poprzymierzać, posiedzieć, poprzepychać parę motocykli które Cię potencjalnie interesowały, bo już od samej przymiarki można kilka już na wstępie odrzucić.

 

Tyle z moich wypocin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda starałem się jak mogłem szukałem i szukałem i w końcu znalazłem od kobiety dla kobiety to i tak źle i weź tu człowieku doradź kobiecie ehhh.

 

Pierd…lenie o szopenie.

Takie doradztwo to se możesz wiesz gdzie wsadzić.

Żenada.

Koleżanka może mało precyzyjnie prosi o pomoc, ale mamy przedział cenowy. Ty za to wklejasz linki do motocykla znacząco przekraczając podany budżet.

Szkoda że "motocyklista" zamiast pomóc początkującej Koleżance, robi sobie jaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierd…lenie o szopenie.

Takie doradztwo to se możesz wiesz gdzie wsadzić.

Żenada.

Koleżanka może mało precyzyjnie prosi o pomoc, ale mamy przedział cenowy. Ty za to wklejasz linki do motocykla znacząco przekraczając podany budżet.

Szkoda że "motocyklista" zamiast pomóc początkującej Koleżance, robi sobie jaja. 

 

 

Poza tym "od kobiety" to nic nie znaczy ;-> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.