Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto-Malina Zawiercie - zna ktoś firmę ?


dadol

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MikiZ75 napisał:

A ja znów pod prąd

Znamy już Twoją opinię i wiemy, że to Twój znajomy (dlatego jesteś "pod prąd":rolleyes:)

I proszę nie próbuj, nas namawiać, żebyśmy go polubili, bo będzie to oznaczało, że jesteś tu na jego polecenie.

Temat moto-maliny jest tu toksyczny i tylko wszystkich wkur (denerwuje)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

... i wiemy, że to Twój znajomy

no i jak zwykle Sherlocku wykryłeś podstęp. Z dedykacją dla Mailiny - Trubadurzy "Znamy się tylko z widzenia" ?

17 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Znamy...,wiemy..., nie próbuj, nas namawiać, żebyśmy...

Mam świadomość, że jestem Świeżakiem w porównaniu do niektórych forumowiczów i że jest pewnego rodzaju loża szyderców i kącik wzajemnej adoracji dlatego nikogo do niczego nie przekonuję; nie takie jest moje założenie.

Zwyczajnie w całym tym (już) siedmiostronicowym temacie nie ma żadnych argumentów. Ktoś, coś, kiedyś, gdzieś powiedział i już tak zostało a Mailina obrósł tu do miana legendy co porywa dziewice, zjada owce i pali zamki i to WY sami stworzyliście ten twór, a to zwykły naburmuszony kogut.

21 godzin temu, accord napisał:

Usuńcie proszę ten temat bo już się rzygać chce jak ktoś na okrągło odgrzewa tego kotleta.

Jeśli uczestniczy ktoś z adminów w dyskusji to też jestem za zamknięciem tego tematu, bo nic do tego forum nie wnosi.

 

Znalazłem dzięki temu tematowi to forum i skoro na nim jestem to znaczy, że mi się podoba mimo iż nie ze wszystkim się zgadzam. Osobiście nie widzę potrzeby kreowania tu wizerunku kogoś kim nie jestem bo wystarczająco tym ocieka FB i Inst. stad wyrażam swoją opinię, która nie wszystkim musi się podobać - ale na tym polega forum bo inaczej było by nudno ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MikiZ75 napisał:

to WY sami stworzyliście ten twór

O NIE NIE!!!

Przeceniasz nas.

On sam się "stworzył" i gów.o mnie obchodzi czym handluje.

Po prostu nie chcę z takimi ludźmi mieć do czynienia.

Jeśli ktoś jest masochistą i lubi być obrzucany słownymi "fekaliami", to ja mu nie wróg.

Niech jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.