Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto-Malina Zawiercie - zna ktoś firmę ?


dadol

Rekomendowane odpowiedzi

Wdzie że moja wypowiedz bardzo w oczy kole ale zapomniał byk jak cielakiem był. W roli ścisłości przyjazdu do was to byłem u was niedługo po tym jak otworzyliście się w Porębie czyli kilka lat temu mieliście parę moto i trochę rozczłonkowanych starych aut. Z tego co pamiętam to moto które oglądałem nie zgadzało się z opisem(poobdzierane ,poobijane itp.do odpalenia ani jazdy próbnej nie doszło ) a jak chciałem dowiedzieć się coś konkretnego o moto to zostałem zlany ciepłym moczem że nie macie teraz czasu żebym sobie przyjechał kiedy indziej hehe. Od tamtej poru u was nie byłem i nie mam najmniejszego zamiaru być. Opisuje tylko moje subiektywne odczucia ze spotkaniem z wasza firmą z przed kilku lat,poza tym mój wcześniejszy post też jest z przed dwóch lat, nie wiem czym teraz handlujecie (czyli w jakim stanie są wasze moto) ale widzę ze podejście do klienta w ogóle się nie zmieniło. Trzeba było od początku waszej działalności traktować potencjalnych kupujących z szacunkiem to byście mieli teraz inne opinie Nie Pozdrawiam i Nie do zobaczenia.Nie Polecam!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, żużu napisał:

Niemniej przykre, jak ktoś pisze, że nie był, nie widział ale słyszał....

Nie zdążyliśmy dojechać, ponieważ najpierw jeden motocykl, który kolegę interesował został w półgodziny zarezerwowany a następnie drugi tak samo.

Jak w piekarni - jeśli ma taki ruch w interesie, to nie musi się martwić naszymi wypowiedziami.

Ja napisałem, jak najprawdopodobniej działają, takie odniosłem wrażenie i tyle,każdy może jechać i u nich kupić.

Czasem kupuję coś na Alledrogo i nie znam osobiście sprzedawców, czytam więc komentarze - szczególnie negatywne.

Jeśli sprzedawca przyzna się do błędu i przeprosi za zaistniałą sytuacje,lub rzeczowo wytłumaczy - jest OK (ten się nie myli,co nic nie robi)

Ale jak wyzywa (epitetami) omijam go z daleka - wolę kupić drożej u kogoś innego,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno Wam nie przyznać racji.

Zatem: "kto wiatr sieje burzę zbiera".

Wszystko można załatwić. Można mieć różne zdania ale kultura musi być.

Przykre, że takie sytuacje pojawiają się w środowisku. Pozdrawiam wszystkich.

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2015 o 20:12, MOTO MALINA napisał:

Tu właściciel firmy MOTO MALINY i chciałbym poinformować tych trzech pseudo motocyklistów co się wypowiedzieli na twoje pytanie że sprowadzamy motocykle tylko w całości

Weź nie pierdol, po tym co zobaczyłem nie wróce nawet jak bym potrwel zgubil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, niech nas wyzywa od pedałów publicznie na forum, tylko ciekawe kto jest większym pedałem jeżdżąc śmiesznym sportowym czerwonym samochodzikiem po Zawierciu :lol: My czy On????:lol: Gość pokazał kulturę i szacunek do innych. ŻENADA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,szczerze wam powiem że podziwiam was wszystkich i dziękuję za konstruktywną pomoc w temacie ,zapytałem kulturalnie w temacie który już istniał ale widzę że są jednak duże uprzedzenia do tej firmy ,fakt może trzeba sobie na takie traktowanie zasłużyć , w każdym razie już temat mnie nie interesuje ,pozdrawiam wszystkich i życzę wielu km.bezstresowej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2017 o 09:19, Koodłaty napisał:

Wdzie że moja wypowiedz bardzo w oczy kole ale zapomniał byk jak cielakiem był. W roli ścisłości przyjazdu do was to byłem u was niedługo po tym jak otworzyliście się w Porębie czyli kilka lat temu mieliście parę moto i trochę rozczłonkowanych starych aut. Z tego co pamiętam to moto które oglądałem nie zgadzało się z opisem(poobdzierane ,poobijane itp.do odpalenia ani jazdy próbnej nie doszło ) a jak chciałem dowiedzieć się coś konkretnego o moto to zostałem zlany ciepłym moczem że nie macie teraz czasu żebym sobie przyjechał kiedy indziej hehe. Od tamtej poru u was nie byłem i nie mam najmniejszego zamiaru być. Opisuje tylko moje subiektywne odczucia ze spotkaniem z wasza firmą z przed kilku lat,poza tym mój wcześniejszy post też jest z przed dwóch lat, nie wiem czym teraz handlujecie (czyli w jakim stanie są wasze moto) ale widzę ze podejście do klienta w ogóle się nie zmieniło. Trzeba było od początku waszej działalności traktować potencjalnych kupujących z szacunkiem to byście mieli teraz inne opinie Nie Pozdrawiam i Nie do zobaczenia.Nie Polecam!

Dla mnie nie jesteś motocyklistą tylko zwykłą ciotą dlatego tak zostałeś potraktowany.Jak możesz się wypowiadać na nasz temat jak sam jeździsz rozbitkiem.Jak masz tyle do powiedzenia to zapraszam , możesz mi  pokazać który jest rozbity.Jak znajdziesz jakiegoś to Cię przeproszę a jak nie to znaczy ze jesteś ciota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Radek Zawiercie napisał:

Koledzy, niech nas wyzywa od pedałów publicznie na forum, tylko ciekawe kto jest większym pedałem jeżdżąc śmiesznym sportowym czerwonym samochodzikiem po Zawierciu :lol: My czy On????:lol: Gość pokazał kulturę i szacunek do innych. ŻENADA

Ty jesteś na dodatek pedałem bo zazdrość dupę ściska kto czym jeździ. Ty wiesz kim ja jestem a wy się ukrywacie jak zwykłe cioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Malina chyba miał w dzieciństwie problem z pedałami i ciotami. Pewnie coś mu zrobili i teraz się mści na forum. Zero sensownej odpowiedzi tylko pedały, pedały i cioty. Dziwne że gościowi nie wstyd, tym bardziej że firmę ma przy krajowej drodze, w dołku po prawej stronie w Porębie jadąc w kier. Zawiercia a przecież co weekend kupę motocyklistów jeździ tamtędy na Ogrodzieniec. MASAKRA INTELEKTUALNA

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no po prostu nie wierzę, sprawdźcie IP, to jakiś nastoletni gimnazjalista musiał pisać.

No bo jak dorosły człowiek prowadzący firmę może tak pisać na forum publicznym wyzywając ludzi od ciot i pedałów. Toż to Sz.P. Żul z pod sklepu ma wyższą kulturę bo kierownikiem nazywa ;)

 

No nic panie malina Internet niezapomina, miał pan szansę kulturalnie odpowiedzieć i wyjść z twarzą z "oszczerstw", ale wolałeś wyzywać od pedałów i sam dałeś dupy ;)

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

ps. może to ten malina z filmiku :D

 

wytapatalkowano

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto malina... omijajcie tego handlarza szerokim łukiem. Sprzedaje tłuczki, niektóre w stanie dla samobójców.

Liczniki i to co zrobiono przy silnikach to kompletna sciema.

Powinno się to zgłosić do odpowiednich urzędów, ale że tą drogą w Polsce jeszcze nic właściwie nie zalatwiono, to forum i opinia w Internecie będzie najlepszą drogą aby uchronić nas przed oszustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na wstępie, jako nowy, witam użytkowników forum :D.

W 2016r. kupiłem w firmie Moto Malina motocykl Honda VTX 1300 Custom, sprowadzony z USA w dobrej cenie. Wszystkie formalności (zgodnie z umową) załatwiła firma w ekspresowym tempie. Honda po drobnej "kosmetyce" wykonanej własnoręcznie, po prawie rocznej eksploatacji (6000km) spisuje się bez zarzutu. Z czystym sumieniem POLECAM firmę.

Leszek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, leszek60 napisał:

Na wstępie, jako nowy, witam użytkowników forum :D.

W 2016r. kupiłem w firmie Moto Malina motocykl Honda VTX 1300 Custom, sprowadzony z USA w dobrej cenie. Wszystkie formalności (zgodnie z umową) załatwiła firma w ekspresowym tempie. Honda po drobnej "kosmetyce" wykonanej własnoręcznie, po prawie rocznej eksploatacji (6000km) spisuje się bez zarzutu. Z czystym sumieniem POLECAM firmę.

Leszek

 

Danvield możemy prosić o sprawdzenie IP? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.