Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto-Malina Zawiercie - zna ktoś firmę ?


dadol

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie, plują ci w twarz (czy słusznie-nie mnie oceniać), a ty mówisz, że to ciepły deszcz....

Co to pokazałeś? Kontener?

Mnie nie przekonałeś.

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nikt nie reklamuje tradycyjnego chleba? Albo wiejskiej kiełbasy czy szynki ale takiej "od chłopa" jak za dawnych czasów?

Bo dobrych rzeczy, oczywistych, nie trzeba reklamować.

Choćby sto takich zdjęć, choćby tom poezji na temat nie będzie nic wart, jak robota SAMA się nie zareklamuje.

Pracuj. I pamiętaj, że renomę buduje się latami, a zburzyć można w chwilę.

Pozdrawiam. Żużu.

 

Żużu '77, Cieszyn, R12RT '05

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sława bracia

Kamieniami powinni rzucać tylko ludzie bez winy. Co do pedałów – doputy robią to we własnych pieleszach i trzymają się z daleka od rodziny i dzieci to jest ich sprawa. Oskarżanie nawet uzasadnione to zwykły hejt i chamstwo. Można opisać swoje doświadczenie: ja kupiłem moto i okazało się że bla bla bla, lecz przed pisaniem oszczerstwa publicznie powinno się powiadomić osobę że podacie to do publicznej wiadomości (każdy ma prawo do obrony) Ja Malina sprzedałem ten motocykl bez wiedzy że bla bla bla. Sprzedający wie co sprzedaje a kupujący powinien też to sprawdzić co kupuje. Zapomnieliście wszyscy kim jesteście? HONOR MĘSTWO UCZCIWOŚĆ BRATERSTWO. Wstańcie z kolan bo faktycznie zachowujecie się jak niewolnicy, którzy skaczą sobie do gardeł o ochłapy z pańskiego stołu. Proponuje skończyć ten post. Osoby po ochłonięciu powinny napisać coś na koniec choćby wybaczcie uniosłem się. Powinien to być wpis ostatni. Mam nadzieje że jak was spotkam na szlaku będziecie milsi. Diaboł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ta telenowele i nie pasuje mi tu zupełnie rola, jaką odegrał właściciel owej firmy
- zamiast nauczać i dzielic sie pasja z innymi..
bo przeciez osiągnał wysoki status ewolucji w świecie motocyklowym stając sie sprzedawcą "przedmiotu pasji"
.. tymczasem w odrażający i dobitny sposób zakomunikował iż nie będzie friendly dla zwykłego czytelnika.. tymbardziej potencjalnego klienta.

Dlaczego gdy pojawiają sie niepochlebne opinie, pojawia sie agresja i obskurantyzm ze strony zainteresowanego ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2017 o 23:27, żużu napisał:

Poświęcę jakiś dzień i organoleptycznie sprawdzę, co w trawie - wróć! - gdzie raki zimują...

Przykre jest to udowadnianie, że moja racja jest mojsza niż twojsza...

 

Żużu '77, Cieszyn, R12RT '05

 

 

A ja bym tam nie pojechał, nawet jeśli mieliby mi za to zapłacić.

Styl prowadzenia "konwersacji" jest poniżej krytyki.

Tu chodzi o człowieka, jego kulturę i podejście.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 27.04.2017 o 22:38, MOTO MALINA napisał:

Nasze ostatnie 3 dostawy, dla niektórych dzwony ... :)

 

20170420_091711.jpg

20170420_091724.jpg

20170420_091738.jpg

20170403_104454.jpg

20170403_104533.jpg

 

 

DSC06908.JPG

Witam 

Jestem nowy tu na forum ale akurat jeden z tych motocykli w kontenerach to mój :)

Chciałem się tylko podzielić opinią na temat właściciela i owej firmy.

Według mnie w ciemno mogę polecić tą firmę, kupiłem u nich Honda Valkyrie i powiem tak, po moich poszukiwaniach wśród rozbitków które są na różnych portalach i przejechaniu kilkuset km, nie mogę powiedzieć złego słowa . Jak dla mnie pełen profesjonalizm jechałem po motocykl 200km do nich po załatwieniu i dogadaniu właściciel zaproponował transport i wszystko jak najbardziej według ustaleń dokumenty itp bez zarzutów, motocykl w super stanie i jestem bardzo zadowolony.

Uważam że jest to jak najbardziej spoko firma i polecam, jeśli ktoś szuka dziury w całym to znajdzie.

Pozdrawiam 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowo z Twojej strony, że chciało Ci się założyć konto (nie będąc z okolic Ślaska i Zagłębia) aby wysławiać jakość towarów i usług w/w :D:D:D

To przecież całkowicie normalne, że ktoś kupi w Gdańsku samochód, to z automatu rejestruje się na "Forum Pomorskich Kierowców"  i  wychwala handlarza  :D:D:D

Nie zaznaczyłeś na fotkach, które moto jest Twoje! ;):rolleyes::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎24 o 14:16, marulw napisał:

Witam 

Jestem nowy tu na forum ale akurat jeden z tych motocykli w kontenerach to mój :)

Chciałem się tylko podzielić opinią na temat właściciela i owej firmy.

Według mnie w ciemno mogę polecić tą firmę, kupiłem u nich Honda Valkyrie i powiem tak, po moich poszukiwaniach wśród rozbitków które są na różnych portalach i przejechaniu kilkuset km, nie mogę powiedzieć złego słowa . Jak dla mnie pełen profesjonalizm jechałem po motocykl 200km do nich po załatwieniu i dogadaniu właściciel zaproponował transport i wszystko jak najbardziej według ustaleń dokumenty itp bez zarzutów, motocykl w super stanie i jestem bardzo zadowolony.

Uważam że jest to jak najbardziej spoko firma i polecam, jeśli ktoś szuka dziury w całym to znajdzie.

Pozdrawiam 

dobry jest Moto Malina nie wystawiaj se już nowych opinii bo to już jest groteskowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/28/2017 o 23:27, żużu napisał:

Poświęcę jakiś dzień i organoleptycznie sprawdzę, co w trawie - wróć! - gdzie raki zimują...

Przykre jest to udowadnianie, że moja racja jest mojsza niż twojsza...

 

Żużu '77, Cieszyn, R12RT '05

 

 

Obawiam się o Żużu...

Miał jechać i zniknął:ph34r:

Kto i kiedy widział Żużu po raz ostatni???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2017 o 16:43, kolba napisał:

dobry jest Moto Malina nie wystawiaj se już nowych opinii bo to już jest groteskowe

Myśl sobie co chcesz kolego, ale to nie żadne wystawianie sobie opini kupiłem u nich srebrno czarną Valkyrie która jest w kontenerze po prawej stronie a tak wygląda u mnie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to forum przed wyjazdem do Zawiercia i właśnie z tego powodu dodałem swoją opinię, każdy ma swój rozum i swoje zdanie, moje jest takie!

Trzeba zrozumieć też ludzi którzy są zadowoleni, wpisując w google opinie na temat tej firmy prawie na początku wyskakuje to forum więc nie wiem co jest dziwnego w tym że ktoś zadowolony chce dodac swoją opinię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego Marulw, wpadasz na forum aby wystawić pochlebną opinię mocno kontrowersyjnemu sprzedawcy nawet się nie przedstawiając.
Nie powinno Cię dziwić że nie jest ona w 100% wiarygodna ;)

A tak z ciekawości motocykl oglądałeś samemu czy z mechanikiem?
Pytam bo ja np jestem laikiem, kupowałbym oczami, dlatego motocykle kupowałem z kimś kto się zna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hawk1985 napisał:

Szanowny kolego Marulw, wpadasz na forum aby wystawić pochlebną opinię mocno kontrowersyjnemu sprzedawcy nawet się nie przedstawiając.
Nie powinno Cię dziwić że nie jest ona w 100% wiarygodna ;)

 

Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎24 o 14:16, marulw napisał:

Jak dla mnie pełen profesjonalizm jechałem po motocykl 200km

i z tond ni z owąd znalazłeś forum śląskich motocyklistów post o motomalina i tak cię oburzyły negatywne opinie, a ty jako zadowolony klient wyraziłeś swoją opinie I CHWAŁA CI ZA TO

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hawk1985 napisał:

Szanowny kolego Marulw, wpadasz na forum aby wystawić pochlebną opinię mocno kontrowersyjnemu sprzedawcy nawet się nie przedstawiając.
Nie powinno Cię dziwić że nie jest ona w 100% wiarygodna ;)

A tak z ciekawości motocykl oglądałeś samemu czy z mechanikiem?
Pytam bo ja np jestem laikiem, kupowałbym oczami, dlatego motocykle kupowałem z kimś kto się zna.

Witam nie przedstawiałem się i sorki, racja Marek jestem nie jest to forum z mojej okolicy i dlatego też nie zamierzałem się tu rozpisywać, po prostu chciałem napisać swoją opinie o tym sprzedawcy i tyle, jeśli wam się tu z butami wewaliłem to sorki, co do tego czy byłem sam, tak owszem byłem sam, sam sobie przy motocyklach robie więc nie potrzebowałem mechanika  i oczywiście nie jest to mój pierwszy motocykl.

 

W sumie co chciałem napisać to napisałem jeśli ktoś będzie chciał porozmawiać o tym sprzedawcy jak najbardziej jestem do dyspozycji .

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kolba napisał:

 

i z tond ni z owąd znalazłeś forum śląskich motocyklistów post o motomalina i tak cię oburzyły negatywne opinie, a ty jako zadowolony klient wyraziłeś swoją opinie I CHWAŁA CI ZA TO

Wystarczy w google wpisać opinie o MOTO MALINA i wasze forum wyskakuje jedno z pierwszych i też właśnie stąd ja tu, nic mnie nie oburzyło po prostu napisałem swoje zdanie a każdy ma swoje jak wiadomo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.07.2017 o 21:22, marulw napisał:

Wystarczy w google wpisać opinie o MOTO MALINA i wasze forum wyskakuje jedno z pierwszych

Cieszy nas to, bardzo!!!

Każdy przed zakupem, powinien przeczytać, to co pisał moto malina od początku tematu i wtedy będzie wiedział z kim ma do czynienia i jakich sztuczek już próbował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.