Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto-Malina Zawiercie - zna ktoś firmę ?


dadol

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MOTO MALINA napisał:

Jakby was interesowało to mam wyjebane na wasze negatywne komentarze jakie mam motocykle do sprzedania, a prawda w oczy kole i dla waszej świadomości nie jeden klient przyjechał po tym co napisaliście i na sprzedaż nie narzekam .

https://www.facebook.com/MotoMalinaZawiercie/

 

jedno jest pewne, że po tych "tfoich" wpisach w oczach użytkowników forum jesteś skreślony na Amen. a to że udaje ci się coś sprzedać o niczym nie świadczy, bo kupić byle co to nie sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MOTO MALINA napisał:

mam wyjebane na wasze negatywne komentarze jakie mam motocykle do sprzedania, a prawda w oczy kole i dla waszej świadomości nie jeden klient przyjechał po tym co napisaliście i na sprzedaż nie narzekam .

To że masz (jak to określasz) "wyjebane" to nikogo tu nie dziwi.

Ale wklejanie linku żeby się zareklamować, to pokazuje że jedno piszesz/mówisz a drugie robisz.

A jak są tacy którzy przeczytali ten wątek i do ciebie pojechali, to potwierdza że "Przysłowia Mądrością Narodu" 

Polak mądry po szkodzie.

Ja dzielę ludzi na trzy kategorie:

Mądrzy- uczą się na cudzych błędach

Normalni- uczą się na własnych błędach

Głupi-nawet po własnych błędach się nie nauczą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić szanowne grono moderatorów FŚM aby zablokowali lub "nagrodzili" ostrzeżeniem użytkownika MOTO MALINA za używanie bardzo obraźliwych słów dotyczących wszystkich pozostałych forumowiczów a w szczególności udzielających się w tym wątku. Moim zdaniem jest to niedopuszczalne, aby tolerować takie chamskie zachowanie.

Poniżej mały wycinek z Regulaminu a jeszcze niżej cytat opisywanego tutaj użytkownika.

"ZASADY UCZESTNICTWA W FORUM

1. Pisanie postów - zasady

- Wypowiadaj się kulturalnie, bo FŚM to forum publiczne, unikaj wulgaryzmów, nie obrażaj innych użytkowników, nawet jeżeli mają odmienne poglądy."

 

 

W dniu 20.02.2018 o 21:03, MOTO MALINA napisał:

Dziewczyny tu Moto Malina  zapraszam do siebie, a nie pisanie i ubliżanie innym na mój temat jesteście ze Śląska to niedaleko ale nie macie jaj żeby mnie odwiedzić cioty a nie motocykliści 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walgav daj spokój....

Jest wolność wypowiedzi, a wszystko co mówi/piszę służy przeciwko niemu :D

Gdyby Nas obrażał jakiś autorytet, to z pewnością wziąłbym to do siebie.

Ale maliniak nie jest w stanie (przynajmniej mnie) obrazić.

Nie ktoś taki jak on.:P

moto-malina dał się tu poznać z jak najgorzej strony.

Bardzo przykre.

(Nie wymagaj aby on znał regulamin:rolleyes:)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy dobra juz przestancie byc tacy zasadniczy, jedna czy druga k.. moze sie kazdemu wypsnąc, a Malina handluje i niech se tam handluje byle nikogo nie zabil i placił podatki. kto nie chce nie kupuje, a kto chce to po lekturze tez moze nie kupuje, co za roznica?

a z drugiej strony jakby nie ten jego temat to o czym byśta tu pisali na forum w zimie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Ale maliniak nie jest w stanie (przynajmniej mnie) obrazić.

Zgadzam się z Tobą Grześku i wiedz, że mnie też nie obrażają słowa od takiej persony, jednak nie reagując dajemy ciche pozwolenie na panoszenie się i reklamowanie na forum takich "sprzedawców". I jakkolwiek mam nadzieję, że każdy forumowicz, który dokładnie zapozna się z tym tematem wyrobi sobie (mam nadzieję, że negatywne) zdanie o Panu MOTO MALINA i za żadne skarby nie kupi od niego sprzęta, to jednak on nadal będzie handlował i wielu (szczególnie początkujących) motocyklistów zgłosi się do niego. A pamiętam doskonale jak się kupuje pierwszy motocykl :)  Ja miałem szczęście bo trafiłem na naprawdę dobry egzemplarz ale moja decyzja o kupnie niewiele miała wspólnego z rozsądkiem i rzetelnym sprawdzeniem nowego nabytku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w trosce o nieświadomych, młodych przyszły motocyklistów,

Każdy kto jest zarejestrowany na innych forach (ja jestem na kilku) może założyć taki wątek "ku przestrodze moto malinki"

Wkleić linka do tego wątku.

Żeby ludzie z różnych zakątków naszego pięknego kraju, nie tracili czasu i pieniędzy na podróże do w/w.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram opinie o mało profesjonalnym podejściu małego łysego pana z moto maliny, dlatego moja rada, nawet jeśli sprzedaż ci chłopie idzie jak po maśle to zawsze może iść jeszcze lepiej, a każdy klient jest ważny choćby z powodu reklamy, a polecenie przez kumpla, znajomego, brata z bractwa to najlepsza reklama. Zatem jak przedsiębiorca przedsiębiorcy...................więcej profesjonalizmu !!!!!!!!!!!!!!!! i nie strasz synku bo się zesrasz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Panowie ja kupiłem w MOTOMALINIE motocykl w śerpniu jejzdzi  normalnie i nienażekam.A wy wszyscy jak dzieci się kłucicie motocyk jesk ok ino musiłem dać wyczyścić gazniki i zrobić regulacje. Bardzo fajnie sprawóje się na trasie. Do tego dogadaliśmy do ceny moto.TAK MUWIEM WAM JEDZCIE TAM DO MOTO MALINY POGADAJCIE IZOBACZCIE.A nie piszcie głupot jak dzieci TO JEST ŚMIESZNE  DOROŚLI LUDZIE

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Adrian Sówka napisał:

Panowie ja kupiłem w MOTOMALINIE motocykl w śerpniu jejzdzi  normalnie i nienażekam.A wy wszyscy jak dzieci się kłucicie motocyk jesk ok ino musiłem dać wyczyścić gazniki i zrobić regulacje. Bardzo fajnie sprawóje się na trasie. Do tego dogadaliśmy do ceny moto.TAK MUWIEM WAM JEDZCIE TAM DO MOTO MALINY POGADAJCIE IZOBACZCIE.A nie piszcie głupot jak dzieci TO JEST ŚMIESZNE  DOROŚLI LUDZIE 

 

Hahahahaha prawie się posikałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2018 o 17:59, Adrian Sówka napisał:

Panowie ja kupiłem w MOTOMALINIE motocykl w śerpniu jejzdzi  normalnie i nienażekam.A wy wszyscy jak dzieci się kłucicie motocyk jesk ok ino musiłem dać wyczyścić gazniki i zrobić regulacje. Bardzo fajnie sprawóje się na trasie. Do tego dogadaliśmy do ceny moto.TAK MUWIEM WAM JEDZCIE TAM DO MOTO MALINY POGADAJCIE IZOBACZCIE.A nie piszcie głupot jak dzieci TO JEST ŚMIESZNE  DOROŚLI LUDZIE

 

comment_P0lXCMuBaTpTnaJF6EThv0buFMPNhLl7
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2018 o 17:59, Adrian Sówka napisał:

Panowie ja kupiłem w MOTOMALINIE motocykl w śerpniu jejzdzi  normalnie i nienażekam.A wy wszyscy jak dzieci się kłucicie motocyk jesk ok ino musiłem dać wyczyścić gazniki i zrobić regulacje. Bardzo fajnie sprawóje się na trasie. Do tego dogadaliśmy do ceny moto.TAK MUWIEM WAM JEDZCIE TAM DO MOTO MALINY POGADAJCIE IZOBACZCIE.A nie piszcie głupot jak dzieci TO JEST ŚMIESZNE  DOROŚLI LUDZIE

 

Kurna chata!!!

Aż tak źle interes idzie???

Ostatnio mało co, kumpel tam nie pojechał, ale kazałem mu przeczytać caly wątek od początku i mi podziękował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Heja, Johnny z Lublińca chciałem stanąć w obronie Roberta Maliny, byłem tam rok temu po VTX 1800 coś ciężko nam się gadało i odpusciłem to moto głównie dlatego jak zostałem potraktowany (ps. Klient w piekarni miałby wiecej czasu na przemyślenie zakupów niż ja wtedy) ale dzisiaj kupiliśmy Valkyrie dla mojego kolegi u pana Maliny. Wierze w Niego, człowiek naprawde starał się sprzedać, obejrzeliśmy 7 Walców, dwa odpaliliśmy..?! Rok temu byłoby to niemożliwe... Oby tak dalej! Pozdrawiam Wszystkich! Lewa w górę, heja!

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.