Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto-Malina Zawiercie - zna ktoś firmę ?


dadol

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19.03.2015 o 17:25, dadol napisał:

Szukam kogoś kto słyszał coś o tej firmie lub może kupował sprzęta w Moto-Malina w Zawierciu ? Chce u nich kupić motocykl ale nie znalazłem żadnych opinii o nich. Będę wdzięczny za pomoc.

https://www.facebook.com/MotoMalinaZawiercie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Właśnie kupiłem moto w Moto Malina motory nie picowane widzisz co kupujesz właściciel moim zdaniem spoko szukałem mojego Vulcana z 4 miesiące oczywiscie prędzej zaglądałem na to forum i uważam że opinie negatywne a wszczególnosci osób które tam nie były są mega krzywdzące ja serdecznie polecam. Dodam jeszcze że właściciel poświęcił mi sporo czasu na oglądanie po wszystkim jak już się dogadaliśmy załatwił transport papiery mnie zostało tylko zapłacić pierwsza jazda już za mną tak szybko sezonu jeszcze nie zaczynałem polecam naprawdę warto odwiedzić tą firmę 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, becker napisał:

no kurwa miód malina :D i uprzedzając kolejne pytanie : tak tez kupilismy u nich motory, ale od razu sprzedaliśmy bo to byly złomy i kazdy zostawiał 3 ślady.

jak pani ślimakowa przy okresie.

Hej Becker myślę że coś źle zrozumiałeś po pierwsze nie możesz uprzedzić odpowiedzi na pytanie skoro zostało już zadane po drugie jak motor może zostawić 3 ślady no chyba że to Trike ale on już tak ma po trzecie faktycznie rozwiń o Pani Ślimak bo faktycznie robi się ciekawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej darecki nie zrozumiałem źle, ale taki żart z mojej strony nie gadaj że nie skumałeś, ogólnie ja nie cierpie włazidupstwa więc albo jesteś właścicielem maliny z kolejnym założonym tutaj kontem albo jego kochankiem..

Pani Slimakowa zawsze jak ma okres zostawia 3 ślady, jeden jak idzie, znaczy sunie, drugi bo ma okres a trzeci bo płacze, że ją boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może kolego Darecki byś się przedstawił w powitalni jak przystało na to forum bo jak sam pisałeś śledziłeś tu wpisy to od tego powinieneś zacząć a tak dyskusja z kolejnym wcieleniem pana maliny lub jego kochanków już się nudzi a dowodów na twoje wychwalanie tego dealera na tej stronie jakoś  nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki specjalnie zarejestrowałem się na tym forum żeby pomóc nieco innym opisałem cała sprawę zakupu motoru tak jak miało to miejsce ja nie mam uwag jeżeli chodzi o tą firmę rozumiem też że wszyscy którzy mieli styczność z Moto Malina nie są zadowoleni ja jestem uzupełniłem też mój profil żebyście nie myśleli że jestem jakiś fikcyjny czy jak to nazwaliscie kochankiem Moto Maliny ten wątek został założony po to aby pomagać innym i oto chyba chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, darecki7809 napisał:

wątek został założony po to aby pomagać innym i oto chyba chodzi 

Dokładnie chodzi o to, aby każdy, kto chce zakupić motocykl w tej firmie, przeczytał wątek od początku i wyciągnął wnioski, czy z kimś takim warto w ogóle rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć wątek w chuj i po sprawie.

Kto chce kupować od Pana Maliny niech kupuje.Kto komu zabroni.

Logowanie się specjalnie na Śląskich  żeby piać z zachwytu nad sprzedawcą będąc z Kępna ???

Pojebało was ?

Macie Nas za idiotów ?

Czy ja się loguję na WLKP i kukuryku na temat pana innego ??

Nie.

Bo mam wyjebane na sprzedawcę i nie będę tracił czasu na jakieś bzdety i oczyszczanie domniemanego Janusza z krzywdzącej opinii.

 

Zamknąć w chuj i pozamiatać, a Pana kulturnego posłać w piździec razem z jego nówkami sztukami gdzie jego miejsce.

 

Rzekłem.

 

Nie byłem i nie oglądałem ale się wypowiem.Po poziomie wypowiedzi tego yntelygenta biznesu zniżyłem się do jego poziomu i napisałem posta który nie powinien nawet tu trafić tylko temat powinien się zakończyć po wypowiedzi Właściciela. (Położyłem się na ziemi żeby być na poziomie tego waćpana)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2018 o 16:12, brendix napisał:

Zamkną wątek w chuj i po sprawie.

Kto chce kupować od Pana Maliny niech kupuje.Kto komu zabroni.

Logowanie się specjalnie na Śląskich  żeby piać z zachwytu nad sprzedawcą będąc z Kępna ???

Pojebało was ?

Macie Nas za idiotów ?

Czy ja się loguję na WLKP i kukuryku na temat pana innego ??

Nie.

Bo mam wyjebane na sprzedawcę i nie będę tracił czasu na jakieś bzdety i oczyszczanie domniemanego Janusza z krzywdzącej opinii.

 

Zamknąć w chuj i pozamiatać, a Pana kulturnego posłać w piździec razem z jego nówkami sztukami gdzie jego miejsce.

 

Rzekłem.

 

Nie byłem i nie oglądałem ale się wypowiem.Po poziomie wypowiedzi tego yntelygenta biznesu zniżyłem się do jego poziomu i napisałem posta który nie powinien nawet tu trafić tylko temat powinien się zakończyć po wypowiedzi Właściciela. (Położyłem się na ziemi żeby być na poziomie tego waćpana)

 

 

 

W dniu 19.02.2018 o 16:12, brendix napisał:

Zamkną wątek w chuj i po sprawie.

Kto chce kupować od Pana Maliny niech kupuje.Kto komu zabroni.

Logowanie się specjalnie na Śląskich  żeby piać z zachwytu nad sprzedawcą będąc z Kępna ???

Pojebało was ?

Macie Nas za idiotów ?

Czy ja się loguję na WLKP i kukuryku na temat pana innego ??

Nie.

Bo mam wyjebane na sprzedawcę i nie będę tracił czasu na jakieś bzdety i oczyszczanie domniemanego Janusza z krzywdzącej opinii.

 

Zamknąć w chuj i pozamiatać, a Pana kulturnego posłać w piździec razem z jego nówkami sztukami gdzie jego miejsce.

 

Rzekłem.

 

Nie byłem i nie oglądałem ale się wypowiem.Po poziomie wypowiedzi tego yntelygenta biznesu zniżyłem się do jego poziomu i napisałem posta który nie powinien nawet tu trafić tylko temat powinien się zakończyć po wypowiedzi Właściciela. (Położyłem się na ziemi żeby być na poziomie tego waćpana)

 

 

Dziewczyny tu Moto Malina  zapraszam do siebie, a nie pisanie i ubliżanie innym na mój temat jesteście ze Śląska to niedaleko ale nie macie jaj żeby mnie odwiedzić cioty a nie motocykliści 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę nie warto ciągnąć tego tematu i się nakręcać. Radzę przeczytać, jeżeli ktoś jeszcze nie czytał http://motoryzacja.interia.pl/samochody-uzywane/news-skad-sie-biora-tanie-auta-w-polsce-handlarz-zdradza-kulisy,nId,1531949

W zasadzie sprawa dotyczy samochodów ale jeżeli chodzi o rynek motocyklowy jest identycznie. Jestem pewien, że Pan Malina jak też inni handlarze z tej branży nigdy nie był i nie będzie do końca uczciwy, bo na czym by zarabiał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno trzeba maliniakowi przyznać... 

Jest uparty (akurat w tym przypadku na jego niekorzyść)

Aż się zastanawiam, czy można być aż takim

Może, to konkurencja, ukradła mu dane do logowania na FŚM i wypisuje tu takie bzdury, żeby nikt do niego nie pojechał. 

  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby was interesowało to mam wyjebane na wasze negatywne komentarze jakie mam motocykle do sprzedania, a prawda w oczy kole i dla waszej świadomości nie jeden klient przyjechał po tym co napisaliście i na sprzedaż nie narzekam .

https://www.facebook.com/MotoMalinaZawiercie/

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.