Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto-Malina Zawiercie - zna ktoś firmę ?


dadol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mam wrażenie że działają na zasadzie:

-wystawiają ogłoszenie SUPER MOTO, BEZWYPADKOWY, SUPER ROK,  SUPER WYPOSAŻONY no i SUPER CENA!!!

tylko problem jest w tym że tych moto fizycznie NIE MA - albo sprzedane albo zarezerwowane.

-pytasz więc czy mają może jakieś inne, a na to dostajesz odpowiedź że coś takiego podobnego w tym roczniku ale gołe, "lekko" draśnięte i w tej samej cenie.

- lub pytasz i JESZCZE JEST!!! przyjeżdżasz i JUŻ NIE MA. (bo schodzą jak bułki w piekarni) ;)

Więc jeśli coś Ci się u nich podoba,to pytaj dokładnie o które moto Ci chodzi i jak jest,

to mów że już jedziesz i żeby go nie sprzedawali (bo już jedziesz ;) )  !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tu właściciel firmy MOTO MALINY i chciałbym poinformować tych trzech pseudo motocyklistów co się wypowiedzieli na twoje pytanie że sprowadzamy motocykle tylko w całości

Przeglądam waszą ofertę ceny najtasze w PL ,ale żaden z podanych VINÓW nie działa-tzn. nie mogę sprawdzić historii motocykla,czy posiadacie fotki do motocykli z USA ?

Pozdro ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam nie możesz sprawdzić historii naszych motocykli po nr.vin bo my nie kupujemy z ubezpieczalni a z tego co wiem to tylko takie motory ją mają .Jak cię te motocykle interesują co sprawdzałeś z listy vin to już są na miejscu można dzwonić tel 601-501-473

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

KOLEDZY. WŁAŚNIE KUPIŁEM V STARA 650 W MOTO MALINA. NIE WIEM NA JAKIEJ PODSTAWIE POPRZEDNIE NEGATYWNE KOMENTARZE ZOSTAŁY WYSTAWIONE. JA MOGĘ TYLKO STWIERDZIĆ, ŻE LAKIER JEST ORYGINALNY, PRZEBIEG (15 000 MIL) PRAWDZIWY - OPONY FABRYCZNE. MOTOR BEZ JAKICHKOLWIEK ŚLADÓW, JAK TO OKREŚLONO W POPRZEDNICH KOMENTARZACH- PO WYPADKACH. MOTOR W POLSCE ZNALAZŁ SIĘ 27-07-2016 A JA KUPIŁEM 01-08-2016, MOŻNA POWIEDZIEĆ ZE ŚLADAMI PODRÓŻY PRZEZ OCEAN. OCZYWIŚCIE BYŁY MAŁE PROBLEMY Z ODPALENIEM, PONIEWAŻ MOTOCYKL PODRÓŻOWAŁ Z PUSTYM BAKIEM, A ILE STAŁ W USA TEGO NIE WIEM, ALE WŁAŚCICIEL FIRMY OBIECAŁ DOPROWADZIĆ GO DO IDEALNEJ PRACY SILNIKA I SŁOWA DOTRZYMAŁ. JESTEM B. ZADOWOLONY Z ZAKUPU I JEŻELI KIEDYŚ BĘDĘ ZMIENIAŁ V STARA NA COŚ WIĘKSZEGO, NA PEWNO UDAM SIĘ DO MOTO MALINY. 

JA POLECAM

P.S. MÓJ BRAT, KTÓRY JEŹDZI YAMACHĄ VIRAGO, I TOWARZYSZYŁ MI PRZY ZAKUPIE, TEŻ MYŚLI O WYMIANIE NA COŚ WIĘKSZEGO I POWIEDZIAŁ, ŻE PIERWSZE KROKI ZROBI WŁAŚNIE DO MOTO MALINY.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ KRZYKLIWY, MYLĄCY SIĘ PISZĄC YAMACHA, KTÓRY NIE WSZEDŁ DO PRZYWITALNI, GIMBUS NA ZLECENIE, KTÓREGO IP MÓWI SAMO ZA SIEBIE, KŁAMCA W ŻYWE OCZY...

OPINIE NIE PISAŁEM DLA POWYŻSZYCH "OBROŃCÓW KRZYŻA", LECZ DLA LUDZI KTÓRZY CHCĄ KUPIĆ MOTOCYKL U UCZCIWEGO SPRZEDAWCY, PONIEWAŻ JA Z ZAKUPU JESTEM B. ZADOWOLONY.

i TO TYLE, WIĘCEJ NA TYM FORUM JUŻ NIC NIE NAPISZĘ, WIĘC DARUJCIE SOBIE DALSZE PROWOKUJĄCE WPISY.

KRZYKLIWY stefankr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2016 o 06:18, DANVIELD napisał:

2zgvn0k.gif He?

No i znowu się popłakałem - Dobre! Trafione! :D:D:D

Ps. A ile teraz płacą za posta reklamowego?

 

Dnia 25.08.2016 o 02:59, stefankr napisał:

TUTAJ KRZYKLIWY, MYLĄCY SIĘ PISZĄC YAMACHA, KTÓRY NIE WSZEDŁ DO PRZYWITALNI, GIMBUS NA ZLECENIE, KTÓREGO IP MÓWI SAMO ZA SIEBIE, KŁAMCA W ŻYWE OCZY...

OPINIE NIE PISAŁEM DLA POWYŻSZYCH "OBROŃCÓW KRZYŻA", LECZ DLA LUDZI KTÓRZY CHCĄ KUPIĆ MOTOCYKL U UCZCIWEGO SPRZEDAWCY, PONIEWAŻ JA Z ZAKUPU JESTEM B. ZADOWOLONY.

i TO TYLE, WIĘCEJ NA TYM FORUM JUŻ NIC NIE NAPISZĘ, WIĘC DARUJCIE SOBIE DALSZE PROWOKUJĄCE WPISY.

KRZYKLIWY stefankr

 

Twa opinia (pisząc delikatnie) jest po prostu nic niewarta, wręcz szkodliwa dla MOTO MALINA.

Teraz to już każdy normalny motocyklista będzie tego handlarza omijał szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witajcie ,w temacie Motomaliny ,mam zamiar udać się do sprzedawcy ,pewnie już ktoś z Forumowiczów kupował tam swoje moto i mógłby się normalnie wypowiedzieć obiektywnie na temat jakie są tam motocykle i co sadzą o samym sprzedającym.Z fotek wygląda to dość obiecująco ale przydała by się opinia kogoś kto był na miejscu i może kupił moto i podzielił by się opinią co dalej, bo z powyższych opinii naprawdę nie wiele wynika ,że niby fatalnie (choć to tylko ze słyszenia kolegi ) i że niby pisze ktoś na zlecenie ,pozdrawiam i czekam na realne opinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem grzesiek  73 ,ale piszesz bo znasz temat z autopsji czy słyszałeś tylko że tak gość działa ,bo ja dzwoniłem i jak moto będzie to mam podjechać ,a to co jest w tej chwili dostępne to można zobaczyć już , mam pół godziny drogi więc jak "mój" ewentualnie egzemplarz będzie dostępny którym jestem zainteresowany to przecież w pół godziny się nie sprzeda .

Ty tam byłeś grzesiek 73?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Malina - Panowie, nie przystoi. Zupełny brak profesjonalizmu, gdy dajecie się wciągnąć w pyskówkę.

Osobiście uważam, że to jakość usług powinna bronić firmy.

Niemniej przykre, jak ktoś pisze, że nie był, nie widział ale słyszał....

Jak niemowa głuchemu.

 

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - jeśli chcesz kupić u "moto malina" to se kup, (tylko jak dojdzie do reklamacji to jak się zachowa?)

Widzisz jakie ma podejście, do motocyklistów, my gorszej opinii o nim nie napiszemy :(  (niż on sam o sobie)

Okazuje się że "musimy zadbać o swoje wydechy":angry: (same pedały)

Ja osobiście bym się u niego nawet nie odlał. 

Zrobisz jak chcesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.