Jump to content
Sign in to follow this  
Brojler

Za przekroczenie o 50km/h stracisz prawo jazdy.

Recommended Posts

Fiu, fiu... Dobrze że mam silnik w samochodzie 1.2 całe 85KM, w którym przy 80km/h mam poważne ostrzeżenie przez hałas w samochodzie. :-D

Swoją drogą rządzący prowadzą do UTOPI.

Luki jakie mordy, same immunitety będzie widać i to w miejscu tablicy rejestracyjnej, a trochę mniejsze w miejscu naklejki na szybie.

To tak żeby wątpliwości nie było gdyby jakiś liść się do tablicy przykleił. :D

Może by się w końcu zabrali za właścicieli psów co srają po trawnikach a nie znowu jaki uwalić kierowce bo to najprostsze.

Czyli gdyby zayebywać na miejscu, to szczyt bezpieczeństwa.

Może by się w końcu zabrali za właścicieli psów co srają po trawnikach a nie znowu jaki uwalić kierowce bo to najprostsze.

No właśnie w innych przypadkach zadziwiający liberalizm. Tam też walić po 1000 i więcej, jeśli kasę trzeba nakarmić! Zresztą wierz mi, że sranie to nie taki problem. Jak przestałem niedawno pracować na zmiany, to dopiero odżyłem. 7 psów w małej sieni! Jazgot cały dzień i stopery nie dawały rady! Już łaziłem jak zombik, ale strasz mięska, ani glina Ci nie pomoże, jeszcze opierniczą za błahe wezwania!...

Dopóki nie zapanuje porządek w regułach drogowych, to ja żądam prawa do bezczelnego łamania tych kretyńskich zasad.

Guest

Dopóki nie zapanuje porządek w regułach drogowych, to ja żądam prawa do bezczelnego łamania tych kretyńskich zasad.

dokładnie :) Powtarzam to od długiego czasu :) Jasność przepisów, zasad i karania to podstawa.

Przecież to taki proste - przejedziesz po pijaku psa dostaniesz 5 lat za znęcanie nad zwierzętami.

Przejedziesz człowieka tylko trzy lata. 

To tak proste jak życiorysy naszych możnowłatcóf - nie da się zrozumieć.    :(  :unsure::blink:

No i kogo wynieść? Z tej całej sraki, to jak wybór pomiędzy kiłą, a rzeżączką. Sorki za te fekalno-weneryczne maniery, ale kontekst polityczny, więc zrozumiałe (nie?).

Guest

chyba wylało jak szambo :D PO każe mandatami itd., PIS pewnie wpieprzałby do więzienia i przy okazji jeszcze tak dla sprawdzenia CBŚ nasyłał (żeby wykluczyć, że nie brałeś udziału w zestrzeleniu tupolewa), PSL drogi oddałoby rolnikom, SLD za bardzo by się jarało zwycięstwem Ogórek, żeby zlikwidować to co poprzednicy popsuli (w międzyczasie podzielili by się na 100 innych partii), a Palikot by karał karnymi (lub gumowymi) kutasami :D Jak tu żyć, no jak :D 

Uff...

Pomysł naszych rządzących na razie padł, a chcieli nas karać (je.ać) za przekroczenie prędkości NAWET O 1km/h  :blink:

Zero tolerancji :angry:  :excl:

A dlaczego my mamy ich tolerować????

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3885953,mandat-z-fotoradaru-za-przekroczenie-prednosci-o-1-kmh-nie-tym-razem,id,t.html?cookie=1

Chciwość to choroba. A jeszcze jak na legalu bez konsekwencji można okradać ludzi to już pokusa jest zbyt wielka. Zrozumcie :)

Dwa psy z drogówki powiedzieli mi że wcale tego nie popierają

PS dwóch innych najaranych na łapanie motocyklistów psów zapytałem czy w ich miejscowości kradną motocykle

Otóż kradną

I zapytałem jaką część ta policja odnajduje

Zerową!

Jakby ktoś miał wątpliwości czy policja jest dla bezpieczeństwa czy żeby gnębić ludzi

• Like 1

Moze nie do konca w temacie pytanie, jak to jest z tymi kursami redukujacymi punkty karne ? Maja zniknac czy zostaje wszystko po staremu ?

Mają zniknąć od stycznia 2016.Zamiast tego będzie kurs 28 godzin płatny 500 pln dla tych co przekroczyli limit.Najlepsze,że w ciągu 5 lat po kursie z automatu tracisz prawko jeśli przekroczysz ponownie limit punktów.A mówi się,że rząd nic nie robi ...