Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Za przekroczenie o 50km/h stracisz prawo jazdy.


Brojler

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli gdyby zayebywać na miejscu, to szczyt bezpieczeństwa.

 

Może by się w końcu zabrali za właścicieli psów co srają po trawnikach a nie znowu jaki uwalić kierowce bo to najprostsze.

 

No właśnie w innych przypadkach zadziwiający liberalizm. Tam też walić po 1000 i więcej, jeśli kasę trzeba nakarmić! Zresztą wierz mi, że sranie to nie taki problem. Jak przestałem niedawno pracować na zmiany, to dopiero odżyłem. 7 psów w małej sieni! Jazgot cały dzień i stopery nie dawały rady! Już łaziłem jak zombik, ale strasz mięska, ani glina Ci nie pomoże, jeszcze opierniczą za błahe wezwania!...

 

Dopóki nie zapanuje porządek w regułach drogowych, to ja żądam prawa do bezczelnego łamania tych kretyńskich zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dopóki nie zapanuje porządek w regułach drogowych, to ja żądam prawa do bezczelnego łamania tych kretyńskich zasad.

 

dokładnie :) Powtarzam to od długiego czasu :) Jasność przepisów, zasad i karania to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wylało jak szambo :D PO każe mandatami itd., PIS pewnie wpieprzałby do więzienia i przy okazji jeszcze tak dla sprawdzenia CBŚ nasyłał (żeby wykluczyć, że nie brałeś udziału w zestrzeleniu tupolewa), PSL drogi oddałoby rolnikom, SLD za bardzo by się jarało zwycięstwem Ogórek, żeby zlikwidować to co poprzednicy popsuli (w międzyczasie podzielili by się na 100 innych partii), a Palikot by karał karnymi (lub gumowymi) kutasami :D Jak tu żyć, no jak :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Uff...

 

Pomysł naszych rządzących na razie padł, a chcieli nas karać (je.ać) za przekroczenie prędkości NAWET O 1km/h  :blink:

Zero tolerancji :angry:  :excl:

A dlaczego my mamy ich tolerować????

 

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3885953,mandat-z-fotoradaru-za-przekroczenie-prednosci-o-1-kmh-nie-tym-razem,id,t.html?cookie=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa psy z drogówki powiedzieli mi że wcale tego nie popierają

 

PS dwóch innych najaranych na łapanie motocyklistów psów zapytałem czy w ich miejscowości kradną motocykle

Otóż kradną

I zapytałem jaką część ta policja odnajduje

Zerową!

 

Jakby ktoś miał wątpliwości czy policja jest dla bezpieczeństwa czy żeby gnębić ludzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.