Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozpoczęcie sezonu w Chorzowie-18.04.2015


Rekomendowane odpowiedzi

He-he :D  Dobre!

 

A ja ostudzę emocje i napiszę że,wszyscy jesteśmy różni jedno co nas łączy to motocykle

(choć i tu są różnice między nami...

jedni lubią cross-y inni chopper-y / cruiser-y inni sportowe a jeszcze inni turystyki)

Więc każdy ma prawo jeździć na czym chce i gdzie chce i w dodatku z kim chce!!!

Pełna dowolność.

Szanujmy się wzajemnie i lewa w górę :)

Popieram w 100%

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osa71. Jestem zainteresowany. Jak masz jakieś konkrety to podaj (może plakat). Meteorolodzy ostrzegają, że w sobote może się zkiepścić. Czy jest jakiś plan "B"? Pozdro.

no widzisz pogada raczej nie rozpieszcza...nie jestem organizatorem tego,ale wiem że wszystko jest ustawione,czyli w Bujakowie mają naszykowany grill,pieczywo jakieś dodatki tacki itp. Będzie na miejscu ciepła herbata i podobno można będzie kupić swojski kołocz i kawa. Czy jest plan "B"? nie wiem chyba nic w taką pogodę się nie wymyśli...ale ja mam nadzieję,że jakoś nam się uda!! Mam Plakacik ale jak go tu wkleić?? nic w każdym razie się nie zmieniło,spotykamy się o 10.30 na placu przy kościele św. Antoniego Chorzów ul.Kopernika a potem to już razem pojedziemy! Zapraszam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedno pytanie co do planu z posta nr 1. 

 

Po co jutro na Wilkowyje jechać, skoro Ksiądz Macherzyński organizuje rozpoczęcie 25-kwietnia? Chyba, że Ci co chcą bez mszy to mają okazję. Mnie to nie przeszkadza. 

widzisz, źle to przeczytałeś. Jutro nie jedziemy na Wilkowyje, tylko do Bujakowa. Ale chcielibyśmy jutro ogłosić, że za tydzien 25go planujemy wspólny wyjazd do Wilkowyj jeśli oczywiście będa chętni. Zapraszam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całości popieram PODGLĄDACZA , chciałbym doczekać czasów kiedy będą otwarcia sezonu motocyklowego bez tych "czarów marów" czarnej mafii, dlatego że ten ich bóg i tak ma motocyklistów głęboko w dupie bo co roku gine ponad 200 baikerów.

wiekszosc z tych 200 to ci ktorych ich wlasny aniol stroz nie mogl dogonic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.