Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kask LAZER Bayamo Z-Line Black Mat Opinia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Bayamo ale mam szczękowyLazer Paname. Drugi raz bym nie kupił bez porządnych stoperów się nie obejdzie.

 

Edit:

 

Najlepiej przymierzyć gdzieś w sklepie i przejechać się w kasku przed zakupem. Problem w tym, że nie każdy pozwala na przejażdżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Bayamo Z-Line. 

W tym przedziale cenowym to chyba jeden z lepszych wyborów. Bardzo dobrze tłumi dźwięki, jak jeździłem nim po placu manewrowym i instruktorka do mnie coś krzyczała to dosłownie nic nie słyszałem. W czasie jazdy raczej nie są potrzebne stopery, ale to też pewnie zależy jak się jeździ i jak często, jakiś wielkich przebiegów nie zrobiłem zatem środek jeszcze jest jak nowy.

Ogólnie to nie polecam czarnego matowego ani błyszczącego, ponieważ na żywo wyglądają strasznie, dlatego ja zdecydowałem się na biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem taki niedawno (bayamo) i powiem tak:
+trzyma się na głowie super
+/- w tych temp szybka paruje ale tylko podczas postoju gdy tylko ruszysz para zaraz znika
+blenda super nie za długa nie za krótka nie za jasna nie za ciemna dla mnie w sam raz i mechanizm tez fajny
+/-wlotów powietrza nie mialem okazji sprawdzić póki co ciągle zimno wiec mam zamknięte
-- kask jest mega głośny, powyżej 60km/h już zaczyna szumić przy uszach i co najgorsze wręcz podwiewa przy uszach bo nie ma tam żadnego wygłuszenia (mój patent na to gąbka grubości 1cm ładnie obszyta i wsadzone w puste miejsce, do tego stopery w uszy i ledwo słyszę swój przelot :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten kask, ciężko mi powiedzieć czy jest dobry czy nie bo jestem laikiem i nie mam porównania. Moje odczucia:
- kask jest wygodny i dobrze leży (zamiatałem w ciemno :o )
- powyżej 60 km/h przy wietrze wiejącym w twarz faktycznie robi się głośno
- blenda jak na mój gust mogłaby być ciemniejsza
- przy mniejszych prędkościach i postoju przymknięty nieraz paruje (dolny wlot otwarty) i uchylam go nieco, przy wyższych jest ok

W/g mnie za taką kasę to całkiem przyzwoity kask, w tych pieniądzach chyba nie można się spodziewać cudów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.