Jump to content
zwierzak78

rozpoczęcie sezonu w Bytomiu

Recommended Posts

Napisałem do znajomej z rady miasta o pomyśle zobaczymy co odpisze. Generalnie chciałbym to zorganizować w muszli koncertowej parku miejskiego. Zagrały by z dwa trzy zespoły, jakiś ogródek piwny, kiełbaski. Oczywiście parada ulicami miasta. Jeżeli ktoś ma jakieś znajomości które mogły by w jakiś sposób pomóc to piszcie.

fajny pomysł, kiedys myslałem żeby moze cos w dolomitach na Stroszku zorganizwać  w sezonie letnim mozna tam zorganizowac wszystko miejsce fajne są mozliwosci. 

Bytom to mam wrażenie ze za chwile bedzie tylko noclegownia Ślaska nic sie tu nie dzieje nikomu nie zalezy z miasta by sie działo szaro buro i ponuro! Szkoda!

Wysłałem wstępny zarys, zobaczymy co powiedzą. Na razie mam zaklepaną scenę nagłośnienie zespoły Cree i Alcoholica, kible i inne pierdoły typu barierki. Rozmawiałem też z Oberschlesien i Łowcami.B wszystko zależy ile miasto da kasy. Zaproponowałem aby imprezę na muszli obiletować (motocyklisci i plecaki free) w granicach 10zł od łebka. Moze dzięki temu ze w ten sposób miastu się zwróci część kosztów przychylniej na to spojrzy. Zobaczymy co z tego będzie. Chciałbym to zrobić dobrze.

No jestem przemile zaskoczony ze Prezydent podjął temat i sie zgodził! SUPER! Oby tylko  wszystko wypaliło, spoko wkońcu Bytom byłby moto.

Planuję to na 25.04.2015. Z tymi terminami to łatwo nie jest bo za późno o tym pomyślałem i dograć scenę i zespoły tak żeby wszystkim pasowało to łatwo nie jest :) Ale rozmawiam. Jak jest w tym terminie scena to musi być inna bo zespół ma inne wymagania itd.

Wstępny koszt i plan przesłałem do koleżanki z rady miasta i czekam na odpowiedź.

No niestety - w sezonie niektóre zloty też sie pokrywają terminami a chciało by sie być na wszystkich :) 

W moim wypadku zajrzę do Bytomia, polecę do Pszczyny, a wracając znowu przejadę przez Bytom - w końcu trzeba polatac a nie przyjechać na moto i oglądać koncerty ;) 

Aru no spoko ale  3 duże imprezy w jeden dzień??

Prawko masz to objedziesz te 3 imprezy bez strachu :P 

Od tego moto jest, aby jeździć, a nie dupen klapen :P