Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mechanicy na forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taką propozycję, żeby na forum podwiesić temat z mechanikami na forum. Można by zrobić coś w rodzaju:

 

1. Danvield - ul.... , mechanika motocylowa, nr telef.... itd.

2. Czarna Owca - ul.... itd.

3. nfs - ul.... nr. telef. ..... wulkanizacja itd.

 

Panowie przepraszam, że wymieniłem akurat Was, ale akurat Was znam :D

 

Będzie łatwiej dla szukających pomocy, a i przy okazji darmowa reklama na forum. Same kontakty, bez komentarzy, bo te już są w temacie friendly.

 

Później można to rozwinąć o inne profesje.

 

Co Wy na to? Może pomysł do bani, ale na innych forach motoryzacyjnych coś takiego było i sam z tego często korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vieto zapomniałem napisać, że te dane oczywiście zgłaszają sami mechanicy czy inni chcący pomóc, albo mogący pomóc.

 

Dan właśnie o takie cuś mi chodziło. Na innych forach dobrze to działa. Tutaj mi tego brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruda hehe rzeczywiście :D

 

Los Kurczakos to może niech każdy kto zna mechanika forumowego, to niech poda za jego zgodą dane (wystarczy chyba miejscowość i numer telefonu i krótki opis co robi) i tutaj wklei. Później admin niech to zbierze i podwiesi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i temat umarł... Czy ktoś z moderacji, albo adminów się tym zainteresuje, czy lepiej dać sobie spokój? Może by tak wysłać PW do zainteresowanych, mechaników itd.?

 

P.S. Bo wychodzi na to, że moderacja zajmuje się na forum tylko usuwaniem postów, a admin naprawianiem błędów w działaniu forum przez miesiąc :) Panowie zróbcie coś, żeby to zdanie o Was się zmieniło :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.