Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam


Elfiren

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Pochodzę z Bielska, z motorami bliższego kontaktu nie miałem - jeździłem przez tydzień na Ogarze 200 u znajomego i tyle z mojej wiedzy o jeżdżeniu - jednak spodobało mi się to! Tak więc pomyślałem, że warto poznać innych entuzjastów, poduczyć się czegoś, zanim wsiądę i pojadę. W planach mam zamiar zrobić A1 (nie wiem czy jest potrzeba od razu A2 robić) i kupić Intrudera 125. A z czasem przesiąść się na virago 535 robiąć przy tym A2. Ale to wszystko to tylko wiecie.. :)

Tak więc witam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mes, przyda się na pewno ;)

 

Jaroh, apropos prawka... Wiesz może coś o motorach na kat. B? Bo nie raz się z tym spotkałem, jednak nigdy jakoś nie mogłem znaleźć informacji, na czym to polega. Nawet na aukcjach pojawiają się takie opisy...

Mając prawko kat. "B"  co najmniej od 3 lat możesz śmigać motocyklami o pojemności do 125 ccm. Fajna sprawa na początek, do nauki i obeznania - jeśli chcesz legalnie wyjechać na asfalt. A wiosna już tuż, tuż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mes, przyda się na pewno ;)

 

Jaroh, apropos prawka... Wiesz może coś o motorach na kat. B? Bo nie raz się z tym spotkałem, jednak nigdy jakoś nie mogłem znaleźć informacji, na czym to polega. Nawet na aukcjach pojawiają się takie opisy...

Tak jak Napisał Kolega Przecinek. Jak masz prawko kat.B minimum 3 lata to możesz smigać pojemnościami do 125ccm.

Więc nie musisz robic żadnego a1 czy a2 jeśli spełniasz ten warunek. Najlepiej od razu rób pełne A bez zbędnego rozdrabniania się. No chyba żę nie masz tylu wiosen, wtedy wszystko zależy od pieniążków i nastawienia.

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.