Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WOODSTOCK 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Frozentom, Mogę się z wami zabrać w środę? Pierwszy raz wybieram się na Woodstock i szukam ekipy. I wyjaśni mi ktoś jak wygląda sprawa z motowioską? Trzeba się rejestrować wcześniej, można tam rozbić namiot?

Jasne, że możesz, tylko tak jak pisałem - średnią przelotową będziemy mieli raczej w okolicach 100, dlatego jedziemy wcześnie, żeby nie mieć ciśnienia. Jeżeli Ci to odpowiada, to zapraszam :).

Dokładna godzina wyjazdu jeszcze myślę, że się wyklaruje, natomiast co do miejsca - myślę że sprawdzone rozwiązania są najlepsze, więc proponuję McDonald's przy A4 w kierunku Wrocławia, zaraz za zjazdem na DK408 (Gliwice/Kędzierzyn Koźle). Widać z daleka, zgubić się nie sposób a ci co zaspali będą mieli jeszcze chwilę żeby na szybko łyknąć kawę i jakiś "zdrowe" śniadanko... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie cieplej ? Ostatnie 2 lata to była patelnia po 35st i ciężko było wytrzymać. W tym roku akurat było no chyba że masz na myśli dwie zimne noce po ok 5st :-)
Ps. Niestety zabrakło znaczków i koszulek zlotowych. Będą dorobione a o sposobie nabycia poinformuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrząb

Z dwojga złego wolę te upały, kiedy można podejść do kranów się schłodzić, pojechać się wykąpać na żwirowni, wieczorem spokojnie umyć nie zamarzając przy tym a pod namiotem spać w t-shircie zamiast dwóch bluz i narciarskiej odzieży termicznej. ;)

Pierwsze 3 noce to była masakra. Takiego zimnego woodstocku jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie cieplej ? Ostatnie 2 lata to była patelnia po 35st i ciężko było wytrzymać. W tym roku akurat było no chyba że masz na myśli dwie zimne noce po ok 5st :-)

Ps. Niestety zabrakło znaczków i koszulek zlotowych. Będą dorobione a o sposobie nabycia poinformuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.