Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WOODSTOCK 2015


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W tym roku pewne zmiany w terenie. W związku z rozbudową fabryki odpadł teren gdzie w zeszłym roku był parking motocyklowy czyli działka 19/10 na poniższej mapce
https://www.facebook.com/Boanerges.Poland/photos/a.210367968977437.61106.196565630357671/1072895979391294/?type=1&theater

Zajmujemy nowe tereny do granic lasu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest wyjście, weź ze sobą jakiś dokument na jednoślada, zarejestrujesz się w motowiosce jako kierowca + możesz zarejestrować jednego pasażera. Jeżeli rodzina liczniejsza to kombinuj dwa papiery.

W tym roku będziemy chyba skomputeryzowani więc raczej nie przejdzie rejestracja 10 osób na jednym dokumencie ;-)

Jeżeli przyjedziesz autem do wtorku jest szansa zaparkować w pobliżu wjzadu do motowioski gdzie zawsze ktoś jest i może obejść się bez parkingu strzeżonego.

Pamiętaj o jednym. W zeszłym roku we wtorkowe popołudnie był już zamknięty ruch kołowy na dojazdach do Przystanku. Jeżeli przyjeżdzasz później i chcesz zparkować blisko będziesz musiał zrejstrować się na płatnym polu Toy Camp ( nie będzie tanio ) , dostaniesz do wydrukowania rezerwację z numerami auta. Z tym papierem powinni ciebie puścić na bramach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd planuję z wtorku na środę, więc pewnie pozostanie mi poszukać parking strzeżony gdzieś w centrum Kostrzyna, ewentualnie 4x 35zł za toiCamp, i jeśli będzie możliwość zostawić bliżej motowioski. Prawko na motocykl raczej nie wystarczy, tak ?

Nie wystarczy.

Ruch kołowy był zamknięty we wtorek w zeszłym roku. W poprzednich latach zamykano w środy więc kto wie co będzie w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kiezyc42

W jaki dzień dokładnie wyjeżdżasz w tym roku?

Agnieszka:

Planujemy jechać w środę 29-go lipca, tak żeby jeszcze załapać się na wieczorny koncert Farben Lehre u Krysznowców ;). Gdyby odpowiadał Ci taki termin, to możemy się zgadać. Dodam tylko, że prawdopodobnie będzie z nami jechać jedna początkująca moturzystka, więc tempo będzie raczej umiarkowano - spacerowe z przerwami na jedzonko i podziwianie widoków :).

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jeżeli ruch kołowy jest zamkniety, to jak się będzie można dostać do motowioski? zastanawiam się czy najpierw nie wyskoczyć nad morze na kilka dni, a później atakować na Woodstock, ew. zabiorę się z jakąś ekipą a później pojadę nad morze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiezyc42

W jaki dzień dokładnie wyjeżdżasz w tym roku?

Agnieszka:

Planujemy jechać w środę 29-go lipca, tak żeby jeszcze załapać się na wieczorny koncert Farben Lehre u Krysznowców ;). Gdyby odpowiadał Ci taki termin, to możemy się zgadać. Dodam tylko, że prawdopodobnie będzie z nami jechać jedna początkująca moturzystka, więc tempo będzie raczej umiarkowano - spacerowe z przerwami na jedzonko i podziwianie widoków :).

Pozdr

siemka frozentom-ja w tym roku lece na wooda z nad baltyku.juz 29.07 bede na miejscu......pozdro.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeżeli ruch kołowy jest zamkniety, to jak się będzie można dostać do motowioski? zastanawiam się czy najpierw nie wyskoczyć nad morze na kilka dni, a później atakować na Woodstock, ew. zabiorę się z jakąś ekipą a później pojadę nad morze.

Pozdrawiam.

Dlatego trzeba przyjechać najpóźniej dzień przed rozpoczęciem imprezy. Później do wioski możesz sie nie dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeżeli ruch kołowy jest zamkniety, to jak się będzie można dostać do motowioski? zastanawiam się czy najpierw nie wyskoczyć nad morze na kilka dni, a później atakować na Woodstock, ew. zabiorę się z jakąś ekipą a później pojadę nad morze.

Pozdrawiam.

Zamknięcie ruchu kołowego nie dotyczy motocykli jadących do motowioski. Zdarza się niestety, że czasem trafi się jakaś niekumata obsada na rogatkach. W razie problemów dzwonić do mnie 661 39 77 59 Zbyszek.

Wjadą też pojazdy mające wykupione płatne pole Toy Camp, trzeba wydrukować rezerwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiezyc42

W jaki dzień dokładnie wyjeżdżasz w tym roku?

Agnieszka:

Planujemy jechać w środę 29-go lipca, tak żeby jeszcze załapać się na wieczorny koncert Farben Lehre u Krysznowców ;). Gdyby odpowiadał Ci taki termin, to możemy się zgadać. Dodam tylko, że prawdopodobnie będzie z nami jechać jedna początkująca moturzystka, więc tempo będzie raczej umiarkowano - spacerowe z przerwami na jedzonko i podziwianie widoków :).

Pozdr

Środa jest całkiem przyzwoitym dniem na wyjazd, rozumiem ze chcecie jechać w godzinach porannych? w zeszłym roku jechałam w nocy wtorek/środa i na miejscu byłam ok 10 rano. Dobry czas, bo można się było na spokojnie rozbić, dychnąć i potem już.... :D Co do tej początkującej to już ją lubie, bo ja tez jestem mało zaprawiona w bojach, więc nie "zapierd..." więc jest duże prawdopodobieństwo że będę zainteresowana jazdą z Wami jeśli mnie zaadoptujecie ;)

Próbuję jeszcze dziewczyny z grupy namówić na wypad, ale co z tego wyjdzie to licho wie. Mogę wiedzieć ile moto by jechało?

Pozdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop załatwiony, niestety w tym sezonie brak motocykla, więc pozostaje mi wyprawa samochodem plus parking strzeżony, zna ktoś jakiś godny polecenia ? Mam nadzieję, że będzie możliwość rozbicia namiotu na Moto wiosce. :-) Takiej imprezy nie można odpuścić !

jeśli masz jechać puszeczką to spróbuj zarezerwować sobie parking na bla bla, oni sa zaraz koło wioski moto, parking bezpłatny, ale tylko dla tych co mają rezerwację i bilet, tutaj sobie luknij https://www.blablacar.pl/blog/blablaparking-na-przystanku-woodstock-2015?comuto_cmkt=PL_FB_COM_dzo_1.blogmoże jeszcze jakie miejsca są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka

Na razie pewne są dwie maszyny + jedna koleżanka się waha jeszcze. Do tego jeszcze jedzie dwójka znajomych, ale nie wiem czy w tym samym dniu się zbiorą. Jak ktoś jeszcze z forum będzie się chciał podłączyć to zachęcam :)

Wyjazd myślę, że najlepiej wcześnie rano, ale tak żeby już w miarę jasno było...

Wyślę Ci numer na PW do kontaktu w razie czego.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.