Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

21 marca (sobota) 2015 r. Bura Suka - Jastrzębie-Zdrój


Rekomendowane odpowiedzi

Pisze bo miałem 6 nieodebranych połączeń z inych numerów.

Ta sierotka co sie wyepcyła na piasku za BP to ja.... Do zainteresowanych, nic mi nie jest, wszystko okej :D (takie sobie szczescie w nieszczesciu)

 

WIELKIE DZIEKI wielkie za reakcje i za skombinowanie lawety!!!

 

A teraz sezon na "Rudy łapie pisiont groszy" uwazam za otwarty.... Ide liczyc straty haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle super, ale z maleńkim zgrzytem ;) Grupka ok. 40-50 maszyn zaginęła w czasie parady i błąkała się po mieście bez pomysłu :D Oczywiście byłem w tej grupce, bo jeśli tylko jest okazja żeby się zgubić to nie mogę jej przegapić :)

 

Króciutkui filmik z dojazdu, może później zmontuje coś dłuższego  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o liczby, to ustawiliśmy człowieka z "klikiem" i klioknęło mu się 956 plus ci , którzy stali wzdłuż drogi i pluc ci , którzy byli na mijescu imprezy. Wszystkich razem było 999 :) odrobinkę więcej jak w ub. roku :)

Essio, jeśli chodzi o urodziny Martini to będzie okazja 25 kwietnia w miasteczku Twinpigs na motosercu, potem w maju w Turawie, w czerwcu na Dzierżnie , na koniec sierpnia na Równicy i na zakończenie sezonu w Twinpigsie. I tym sposobem Martini ma już 157 lat , hahahahahah :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko na zlocie była "duża" ;) kobietka która jeździła na kładzie w szelkach odblaskowych i pstrykała fotki ...wiecie gdzie można je znaleźć? fotki....

 

komentarz zbędny :D..........a fotki znalazłem dzięki forum hehe

 

Dzięki forum Znajdź też odrobinę taktu, gdyż publiczne nazywanie kobiety "dużą" nie przystoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle super, ale z maleńkim zgrzytem ;) Grupka ok. 40-50 maszyn zaginęła w czasie parady i błąkała się po mieście bez pomysłu :D Oczywiście byłem w tej grupce, bo jeśli tylko jest okazja żeby się zgubić to nie mogę jej przegapić :)

 

Ja też byłem w tej grupce - w zeszłym roku dokładnie tak samo grupa pobłądziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.