Jump to content
greg7214

21 marca (sobota) 2015 r. Bura Suka - Jastrzębie-Zdrój

Recommended Posts

I co może jeszcze kwiatki do każdej z osobna wysyłać oraz list z zaproszeniem? To są motocyklistki i muszą być twarde to jest surowy świat! Dziołchy mocie być bo bez Was bydzie dupiato :P

jak juz chcesz byc taki slonski to "wos" a niy "was" :D

Mnie zignorował prze..............Ale co tam........... Jak będę chciała to i tak będę.........Specjalnej formy zapr..........moja skromna osoba nie wymaga. Każdy jest jaki jest..........:)  Wnioski nasuwają się same:(

No Basieq Ciebie też zapraszam bałdzo :P I wszystkie dziewuchy z forum :P Która jeszcze chce zaproszenia osobnego ? :) Chętnie będę zapraszał :P:D

Syki, się nie pytaj która chętna, tylko wyslaj do każdej potencjalnej chętniej, jak sam mówisz, "bez" będzie kiepsko więc niech moc i rachunek prawdopodobieństwa będzie po Naszej stronie ;)

HALLO HALLO UWAGA UWAGA   :excl:

Proszę Pana ja Pana bardzo proszę, jeszcze grzecznie ze ślepiami jak ten futrzasty ze Shreka o zamontowanie akumulatora do mojej maszyny do 21 go ;)  bez dwóch zdań :D raz dwa :D bo jak nie to tak łzami zaleje ten dzień, że Bura Suka przy tym to pikuś :D

poza tym mam zeszyciki, itd dla dzieciaków i samo tam beze mnie nie pojedzie :D

HALLO HALLO UWAGA UWAGA   :excl:

Proszę Pana ja Pana bardzo proszę, jeszcze grzecznie ze ślepiami jak ten futrzasty ze Shreka o zamontowanie akumulatora do mojej maszyny do 21 go ;)  bez dwóch zdań :D raz dwa :D bo jak nie to tak łzami zaleje ten dzień, że Bura Suka przy tym to pikuś :D

poza tym mam zeszyciki, itd dla dzieciaków i samo tam beze mnie nie pojedzie :D

Przekonałaś mnie !! :D

No może w tym roku zbierzemy więcej artykułów szkolnych dla dzieci z domu dziecka. W ub.  roku nazbieralismy 2 niewielkie kartony tychże rzeczy, to może w tym będą przynajmniej 3.

No może w tym roku zbierzemy więcej artykułów szkolnych dla dzieci z domu dziecka. W ub.  roku nazbieralismy 2 niewielkie kartony tychże rzeczy, to może w tym będą przynajmniej 3.

Wiadomo, każdy ze sobą przywiezie jakieś "gifty" dla dzieciaków, ale może rozpowszechnilibyście to na całe miasto?

Mam na myśli taką "promocję" jak na Dzień Dziecka, Mikołaja - jakieś plakaty informujące o zbiórce rzeczy dla Dzieci z domów dziecka i tak coby każdy mieszkaniec mógł się przyczynić do darowizn. 

Np u mnie w sklepie tesco ustawiony był jeden (a później drugi) duży kosz na dary, obok wstawiony był motocykl :)

Na sklepie od długiego czasu była informacja o zbiórce datków, kilka osób jak miało czas zachęcało kupujących do dorzucania zabawek, art. szkolnych.

Każdy pretekst do zbiórki dla dzieciaków jest dobrym pretekstem :D 

Oki "Rudzielcu" bierzemy to pod uwagę :) Będą spoty w tv i na telebimach info o akcji :) Może zapoczątkujemy w przyszłości akcję "MotoRokSzkolny" ;) Tylko nie zżynać pomysłu, nakładam patent na niego :) Eee, podoba mi się ten pomysł :)  

Słuchajcie podobno pogoda ma być, dzwoniłem dzisiaj do samej GÓRY ;)

Pogoda jest zawsze, nie zawsze taka jak byśmy chcieli ale 2 lata temu przy -5 też daliśmy rade!