Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

21 marca (sobota) 2015 r. Bura Suka - Jastrzębie-Zdrój


Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak ;)

Dla chcących zbieramy się o 12:10 na AKS Chorzów, czekamy do 12:20 i jedziemy na BP na Bocheńskiego. Tam zbiórka o 12:30, czekamy do 12:40 i ruszamy po lekku na Burą ;) jakby ktoś coś ode mnie czy coś to numer podam na PW :) Flavio możesz czekać na BP przy Obi albo coś ;)

P.s. proszę dać znać na kogo czekać na AKS a kto na BP ;) pozdro600 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie podczas Burej Suki zawsze był względny spokój, więc niech i tym razem tak będzie. Jeśli ktoś ma nadmiar testosteronu to musi trochę wcześniej wyjechać żeby pozapierd....ć gdzie indziej. W paradzie jest bezwzględny zakaz popisów żeby nie skończyć jak jeden idiota 3 lata temu na drzewie. Chwasty będziemy wyrywać :angry: . Uczestnicy parady nie blokują skrzyżowań, robią to odpowiednie służby lub organizatorzy. Po imprezie jak i przed nią zróbmy wszystko aby Bura nie zebrała żniwa !!!! Jest jeszcze ślisko bo asfalt twardy i w cholerę syfu na nim leży, ja już w tym roku pokancerowałem swój piękny motocykl i nie życzę tego nikomu  -_- Mamy się bawić wg zasady " Sex, drugs and..... disco polo"  :D  :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin imprezy:

 

1. Impreza odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych.

2. Impreza jest dla motocyklistów.

3. W paradzie jedziemy bezpiecznie i zachowaniem przepisów o ruchu drogowym.

4. Na imprezę nie wnosimy żadnej broni.

5. Impreza  rozpoczyna się paradą z parkingu przy McDonald's, a kończy atrakcjami po ostatnim koncercie w Parku Zdrojowym.

6. Potrzeby fizjologiczne załatwiamy w miejscach do tego wyznaczonych, a jeśli ktoś nie wytrzyma to niech po sobie posprząta.

7. Organizatorzy nie zwracają za paliwo uczestnikom. 

8. Impreza jest bezpłatna.

9. Handlować można tylko po wcześniejszym ustaleniu tego z organizatorami.

10. Zakaz handlu blaszkami zlotowymi niepochodzącymi od organizatora.

 

 

Trochę sztywno napisałem, ale lepiej żeby było wiadomo o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie podczas Burej Suki zawsze był względny spokój, więc niech i tym razem tak będzie. Jeśli ktoś ma nadmiar testosteronu to musi trochę wcześniej wyjechać żeby pozapierd....ć gdzie indziej. W paradzie jest bezwzględny zakaz popisów żeby nie skończyć jak jeden idiota 3 lata temu na drzewie. Chwasty będziemy wyrywać :angry: . Uczestnicy parady nie blokują skrzyżowań, robią to odpowiednie służby lub organizatorzy. Po imprezie jak i przed nią zróbmy wszystko aby Bura nie zebrała żniwa !!!! Jest jeszcze ślisko bo asfalt twardy i w cholerę syfu na nim leży, ja już w tym roku pokancerowałem swój piękny motocykl i nie życzę tego nikomu  -_- Mamy się bawić wg zasady " Sex, drugs and..... disco polo"  :D  :lol:

Syki! z tym disco polo to poleciałes!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplami umówiliśmy się o 12.30 na bp koło praktikera na 3 Stawach jeżeli ktoś jeszcze chętny będzie z nami pojechać to zapraszam serdecznie bo jak zawsze to czym więcej tym lepiej. Trasa przez mikołów i później trasą na wisłę aż do pawłowic gdzie jest odbicie na jz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplami umówiliśmy się o 12.30 na bp koło praktikera na 3 Stawach jeżeli ktoś jeszcze chętny będzie z nami pojechać to zapraszam serdecznie bo jak zawsze to czym więcej tym lepiej. Trasa przez mikołów i później trasą na wisłę aż do pawłowic gdzie jest odbicie na jz.

Umawiaj sie tylko z kolezankami !! ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.