Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

21 marca (sobota) 2015 r. Bura Suka - Jastrzębie-Zdrój


Rekomendowane odpowiedzi

 

HALLO HALLO UWAGA UWAGA   :excl:

Proszę Pana ja Pana bardzo proszę, jeszcze grzecznie ze ślepiami jak ten futrzasty ze Shreka o zamontowanie akumulatora do mojej maszyny do 21 go ;)  bez dwóch zdań :D raz dwa :D bo jak nie to tak łzami zaleje ten dzień, że Bura Suka przy tym to pikuś :D

 

poza tym mam zeszyciki, itd dla dzieciaków i samo tam beze mnie nie pojedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALLO HALLO UWAGA UWAGA   :excl:

Proszę Pana ja Pana bardzo proszę, jeszcze grzecznie ze ślepiami jak ten futrzasty ze Shreka o zamontowanie akumulatora do mojej maszyny do 21 go ;)  bez dwóch zdań :D raz dwa :D bo jak nie to tak łzami zaleje ten dzień, że Bura Suka przy tym to pikuś :D

 

poza tym mam zeszyciki, itd dla dzieciaków i samo tam beze mnie nie pojedzie :D

Przekonałaś mnie !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może w tym roku zbierzemy więcej artykułów szkolnych dla dzieci z domu dziecka. W ub.  roku nazbieralismy 2 niewielkie kartony tychże rzeczy, to może w tym będą przynajmniej 3.

 

Wiadomo, każdy ze sobą przywiezie jakieś "gifty" dla dzieciaków, ale może rozpowszechnilibyście to na całe miasto?

Mam na myśli taką "promocję" jak na Dzień Dziecka, Mikołaja - jakieś plakaty informujące o zbiórce rzeczy dla Dzieci z domów dziecka i tak coby każdy mieszkaniec mógł się przyczynić do darowizn. 

Np u mnie w sklepie tesco ustawiony był jeden (a później drugi) duży kosz na dary, obok wstawiony był motocykl :)

Na sklepie od długiego czasu była informacja o zbiórce datków, kilka osób jak miało czas zachęcało kupujących do dorzucania zabawek, art. szkolnych.

Każdy pretekst do zbiórki dla dzieciaków jest dobrym pretekstem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.