Jump to content
Kwasiok

Rozpoczęcie sezonu w Chudowie 2015

Recommended Posts

Witajcie,

proszono mnie o zamieszczenie wstępnych informacji odnośnie rozpoczęcia sezonu w Chudowie.

Planowany termin imprezy: piątek 1.05.2015

Jak tylko uzyskam więcej szczegółów to się nimi podzielę :)

Pozdrawiam ciepło,

Kwasiok

Dołączam się do hejtowania terminu rozpoczęcia… 

Część osób na pewno wyjedzie gdzieś na te 3,5 dnia...

Dublowaniem i złym doborem terminów ludzi se nie zwabicie :P 

• Like 1

Rozpoczęcie to jak już to w kwietniu.

Moim zdaniem za wcześnie o tym myśleć bo trzeba patrzeć na pogodę.

A może już w marcu aura pozwoli latać swobodnie.

Trzeba poczekać póki co :)

Termin 1-go maja jest do niczego, wiele osób gdzieś pojedzie z rodzinami.

Pomysł może fajny, ale pytanie do Organizatorów: co rozumiecie przez słowo "rozpoczęcie sezonu" i dla kogo ono ma być?

Ostatnie ambitne "imprezy" polegały raczej na nabijaniu kasy Oberży Czarny Koń itp.

Coś w rodzaju rekordu Guinessa gdzie chyba nikt nie wiedział o co chodzi lub "zakończenie sezonu" w formie rundki po Chudowie nie były wcale dopracowane.

Myślę, że organizator chce zwabić ludzi mających wolny dzień za pomocą motocyklistów aby nabijać kasę. Takie jest moje zdanie oparte na poprzednich imprezach.

Fajnie, żeby przedstawiono konkretny plan imrezy dla motocyklistów  ,i może w innym terminie.

• Like 1

Jak rozpoczecie takie jak zakonczenie to ....... fto boł tyn wiy :unsure:

Otóż to, jak rozpoczęcie będzie takie jak było zakończenie...to ja też sobie daruję :/

Jesli rozpoczęcie ma byc takie jak zakończenie to ja też podziękuje :P

Podpisuję się pod waszymi wypowiedziami dwoma rękami.

Sezon jak pogoda pozwoli rozpocznie się 21 marca " Burą Suką" w Jastrzębiu

Chudowskie rozpoczęcie obstawiałbym na weekend po Wielkanocy np sobota 12 kwietnia. :D

Pierwszy termin w Częstochowie też jest 12 hmm

Z tego co mi wiadomo, to jest to planowany termin. Możliwe że ulegnie on zmianie w zależności np od aury. W zeszłym roku pogoda dopisywała bardzo długo, zobaczymy co będzie w tym roku... no powiem Wam że u mnie za oknem jest wiosennie, nie wiadomo jak będzie w marcu czy kwietniu (takie terminy się pojawiły w Waszych wypowiedziach). Przeglądałam też forum i widziałam, że właśnie na miesiąc kwiecień już są zaplanowane imprezy.

Nie wiem... jak coś się dowiem, albo uda mi się podpytać to Wam wszystko przedstawię. Na razie nawet nie mam informacji jakby miało wyglądać to rozpoczęcie, tak jak pisałam tylko przekazuję informacje.

Nie zabijajcie posłańca :)

Na zakończeniu koleś ze sceny też "tylko mówił" o darmowych kiełbaskach. Musiały być niewidzialne... No i ognisko zaczęto rozpalać jak ludzie się zbierali... Masakra organizacyjna w porównaniu do poprzednich lat...

Mysle że jako posłaniec - powinnaś dołożyć wszelkich starań o to aby "organizator"
we własnej osobie pofatygował się o literaturę tego tematu jeżeli traktuje nas poważnie.
Mam nieodparte wrazenie że wszystko idzie w złym kierunku
a sam własciciel zaczyna obrastać w piórka patrząc zupełnie na zysk; zapominając o dobrym zdaniu i renomie tego miejsca. 

• Like 1

To fakt, coś tu nie gra i to poważnie.... a szkoda, bo miejsce fajne i w sumie jest tam magia... lepiej tego jako "organizatorzy" nie lekcewarzcie i naprawcie... posłuchajcie motórzystów.... maj to naprawdę już sezon w pełni, jak się coś obiecuje to.... kurcze tak trudno skrzyknąć kogoś do ogniska? Pamiętam święto ziemniora... było super.

Pozdrawiam organizatorów LwG

Nie pamiętam żeby kiełbasa tam kosztowała 10 zł

o ile pamiętam 7 albo 8 zł więc nie gadaj głupot.

Tanio to może nie jest ale kiełbasa jakością nie grzeszy

dlatego też powiem żeby jej nie kupować.