Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozpoczęcie sezonu w Chudowie 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Popieram przedmówców...

Wszędzie kuźwa msze <_<  

Ja rozumiem że nasze wspaniałe państwo jest PAŃSTWEM KATOLICKIM no ale bez przesady… Niebawem będę chciała kupić olej do motocykla to ksiądz będzie przed sklepem czekał aby odprawić mszę z tej okazji i "CO ŁASKA NIE MNIEJ NIŻ…"            …  -_-

 

Organizatorzy podjęli zatem decyzję za mnie - pojadę na rozpoczęcie na hucie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

proszono mnie o zamieszczenie wstępnych informacji odnośnie rozpoczęcia sezonu w Chudowie.

 

Planowany termin imprezy: piątek 1.05.2015

 

Jak tylko uzyskam więcej szczegółów to się nimi podzielę :)

 

Pozdrawiam ciepło,

Kwasiok

osobiscie nie zakonczylem sezonu tak wiec terminem 01.05 sie nie przejmuje......pozdro LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

na profilu facebook Oberży pojawił się plakat odnośnie konkursu fotograficznego, którego rozstrzygnięcie ma być w czasie imprezy.

 

Jeśli zaś chodzi o mszę to myślę, że jest to sprawa indywidualna. Jeśli ktoś nie chce brać w niej udziału, to zawsze może przyjechać trochę później. Wśród nas mogą być osoby, które wezmą w niej udział.

 

Osobiście nie widzę w tym nic złego, że organizatorzy postanowili zrobić coś innego czego do tej pory nie było. Warto próbować coś zmienić, może się to przyjąć a nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

na profilu facebook Oberży pojawił się plakat odnośnie konkursu fotograficznego, którego rozstrzygnięcie ma być w czasie imprezy.

 

Jeśli zaś chodzi o mszę to myślę, że jest to sprawa indywidualna. Jeśli ktoś nie chce brać w niej udziału, to zawsze może przyjechać trochę później. Wśród nas mogą być osoby, które wezmą w niej udział.

 

Osobiście nie widzę w tym nic złego, że organizatorzy postanowili zrobić coś innego czego do tej pory nie było. Warto próbować coś zmienić, może się to przyjąć a nie musi.

 

Ekhm… Wśród nas są również osoby, które udziału w niej nie mają zamiaru brać. Coraz częściej zdarzają się zloty, rozpoczęcia, z mszą… Trochę tego już za dużo. A argument że można przyjechać później nie jest argumentem… Równie dobrze mogę napisać że jak ktoś chce mieć mszę, niechaj się wybierze do kościoła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjadę później a redaktorzyna z jakiegoś Szczęść Boże albo innego Bóg Zapłać

zrobi mi fotkę z KATOLICKIEGO otwarcia sezonu motocyklowego w Chudowie.

I co ?? Pójdzie fama w naród,

rodzina mnie zobaczy i wydziedziczy !!

Kto da mi na benzynę ??

 

A tak poważnie to proponuję w czwartki motocyklową spowiedź na Zamku w Chudowie !!

To byłby hicior !!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjadę później a redaktorzyna z jakiegoś Szczęść Boże albo innego Bóg Zapłać

zrobi mi fotkę z KATOLICKIEGO otwarcia sezonu motocyklowego w Chudowie.

I co ?? Pójdzie fama w naród,

rodzina mnie zobaczy i wydziedziczy !!

Kto da mi na benzynę ??

 

A tak poważnie to proponuję w czwartki motocyklową spowiedź na Zamku w Chudowie !!

To byłby hicior !!

taka wspolna, glosno wymieniac swoje grzechy ,zeby inni mogli sie czegos nauczyc :wacko:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powinny być rozpoczęcia MOTOCYKLISTÓW, a nie katolików…

Dobrze mówi! Wódki jej dać! Wiara jest prywatną sprawą każdego, nie powinno się generalizować że "bedzie msza" i koniec. Msze są w kościołach i tego powinniśmy się trzymać. Bo skończy się to tym, że osoby nie zainteresowane będą robić to co zwykle w Chudowie. Gadać, śmiać się i głośno radować ze spotkania co z kolei do mszy nie pasi... Zresztą msza do Chudowa też nie pasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.