Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozpoczęcie sezonu w Chudowie 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Termin 1-go maja jest do niczego, wiele osób gdzieś pojedzie z rodzinami.

Pomysł może fajny, ale pytanie do Organizatorów: co rozumiecie przez słowo "rozpoczęcie sezonu" i dla kogo ono ma być?

Ostatnie ambitne "imprezy" polegały raczej na nabijaniu kasy Oberży Czarny Koń itp.

Coś w rodzaju rekordu Guinessa gdzie chyba nikt nie wiedział o co chodzi lub "zakończenie sezonu" w formie rundki po Chudowie nie były wcale dopracowane.

Myślę, że organizator chce zwabić ludzi mających wolny dzień za pomocą motocyklistów aby nabijać kasę. Takie jest moje zdanie oparte na poprzednich imprezach.

Fajnie, żeby przedstawiono konkretny plan imrezy dla motocyklistów  ,i może w innym terminie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpoczecie takie jak zakonczenie to ....... fto boł tyn wiy :unsure:

 

Otóż to, jak rozpoczęcie będzie takie jak było zakończenie...to ja też sobie daruję :/

 

Jesli rozpoczęcie ma byc takie jak zakończenie to ja też podziękuje :P

 

Podpisuję się pod waszymi wypowiedziami dwoma rękami.

Sezon jak pogoda pozwoli rozpocznie się 21 marca " Burą Suką" w Jastrzębiu

Chudowskie rozpoczęcie obstawiałbym na weekend po Wielkanocy np sobota 12 kwietnia. :D

Pierwszy termin w Częstochowie też jest 12 hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to jest to planowany termin. Możliwe że ulegnie on zmianie w zależności np od aury. W zeszłym roku pogoda dopisywała bardzo długo, zobaczymy co będzie w tym roku... no powiem Wam że u mnie za oknem jest wiosennie, nie wiadomo jak będzie w marcu czy kwietniu (takie terminy się pojawiły w Waszych wypowiedziach). Przeglądałam też forum i widziałam, że właśnie na miesiąc kwiecień już są zaplanowane imprezy.

 

Nie wiem... jak coś się dowiem, albo uda mi się podpytać to Wam wszystko przedstawię. Na razie nawet nie mam informacji jakby miało wyglądać to rozpoczęcie, tak jak pisałam tylko przekazuję informacje.

Nie zabijajcie posłańca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że jako posłaniec - powinnaś dołożyć wszelkich starań o to aby "organizator"
we własnej osobie pofatygował się o literaturę tego tematu jeżeli traktuje nas poważnie.
Mam nieodparte wrazenie że wszystko idzie w złym kierunku
a sam własciciel zaczyna obrastać w piórka patrząc zupełnie na zysk; zapominając o dobrym zdaniu i renomie tego miejsca. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, coś tu nie gra i to poważnie.... a szkoda, bo miejsce fajne i w sumie jest tam magia... lepiej tego jako "organizatorzy" nie lekcewarzcie i naprawcie... posłuchajcie motórzystów.... maj to naprawdę już sezon w pełni, jak się coś obiecuje to.... kurcze tak trudno skrzyknąć kogoś do ogniska? Pamiętam święto ziemniora... było super.

Pozdrawiam organizatorów LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.