Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda CB500 w 2 osoby mile widziana odpowiedz;)


Szafus22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pytanie jest do posiadaczy CB i jeżdżących wraz z partnerką . Czy ten motocykl nadaje sie wg na jazdę z partnerką? Na dłuższe wyprawy? Czy wygląda sie w dwie osoby na nim jak na zabawce? Mile widziane było by zdjęcie na motocyklu i wpisanie wzrostu itp, bardzo jest mi to potrzebne . Z góry wielkie dzięki :) Lewa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź stronę    http://cycle-ergo.com/  tam możesz zobaczyć jak na jakim motocyklu będziesz wyglądał. Niestety widok z pasażerem nie jest wyświetlany w jednostkach metrycznych. Podajesz wzrost kierowcy i długość nogawki po wewnętrznej stronie. Choć najlepiej sprawdzić na "żywym organizmie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cebulą przejeździłem jak na razie około 40 tyś. km. i powiem tak, we dwoje moto daje radę, ale przy jakiś dziurach czy "łódkach" w asfalcie czuć lekkie dobijanie tylnego zawieszenia. Czuć też wyraźną różnicę w skuteczności hamulców w porównaniu z jazdą solo. Kompletnie nie nadaje się do jazdy we dwoje z bagażami. Jak zakładam sakwy i ładuję kufer, a do tego wszystkiego wsiada plecak to już jest zupełnie inna jazda. Nawet na niewielkich nierównościach tył dobija bardzo a hamulce mają niską skuteczność. Oczywiście kilka razy jechałem w takiej konfiguracji na jakieś zloty, ale komfort żaden. Jeśli miałyby to być okazjonalne wycieczki we dwoje to da się przeżyć. Jeśli zamierzasz regularnie wozić swoją panią to pomyśl nad czymś innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował Deauville, z tego względu, że jest to widlak o większej pojemności i da Ci lepsze możliwości przyspieszeń na średnich i niskich obrotach.

Brojler spoko jest na 2 osoby była by idealna ale rozchodzi mi się cenowo :D Wydatek bedzie ogromny motocykl+ubranka dla 2 osób , prawko także chce się mieścić w jakimś przedziale cenowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.