Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Węgry-Rumunia 27.06.2015 do 11.07.2015


Padre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak by ktoś był chętny to jadę z kumplem 2 moto 3 osoby jak na razie.Termin tak jak wyżej, wyjazd w godzinach rannych pierwszy cel to Tokaj Węgry i tam nocleg później jedziemy na Rumunię cel to transalpina i transfogarska nocleg w miejscowości Sebes, planujemy być tam 3 dni i oprócz gór fogarskich myślałem tez żeby zobaczyć wąwóz bicaz ale to do obgadania. Następnie chcemy jechać nad Balaton do miejscowości Siófok i tam odpocząć ze 3/4 dni może, w drodze powrotnej do Polski myślałem nad tym żeby jechać przez Wiedeń ale to się zobaczy na miejscu :) Noclegi we kwaterach i wszędzie praktycznie mamy obgadane ;)  co do reszty to na pw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa mniej więcej taka https://goo.gl/maps/gPmX2 wersja powiedzmy robocza jest w planie przejechać przez Wiedeń w drodze powrotnej ale to się zobaczy :) a kilometrów pierwszy odcinek to około 420km reszta to około 300km, dłuższe pobyty w Sebes i Siófok nad Balatonem  reszta to noclegi jednodniowe ;) a prędkość typowo turystyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę ale gdzie nie lepią mandatów za przekroczenie :) na Słowacji czy Węgrzech jest jeszcze drożej ;) a co do Rumuni to do kopalni soli mamy zamiar się wybrać i do Hunedoary piękny zamek tam jest nad morze był taki plan aby jechać ale się zmienił  braknie czasu niestety ;) a przez Curta de ARGES będziemy przejeżdżać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyprawa ;) widzę że jechaliście do Bicaz drogami nr 17/18 którymi też chciałem jechać ale dostałem info od kogoś innego że to raczej poligon a nie droga :) więc jadę trochę niżej a co do tego campingu w Casa Duse to widzę że fajna miejscówkę znalazłeś bo ja chciałem się zatrzymać w Fogarasz ale skorzystam z twojej podpowiedzi :) aha powiedz mi jaki jest koszt takiego campingu bo nie wiedzę na ich stronie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeżeli termin się nie zmieni to byłbym zainteresowany wspólnym wyjazdem na dwie pierwsze pozycje tj. transalpina i transfogarska, tylko tak gdzieś do 05 lipca.  Wg mnie Balaton to strata czasu, nudno, ceny wysokie jak na Węgry.  Lepiej pośmigać po prowincjach ziem Franciszka Józefa np. pustych i krętych drogach Słowacji wracając przez okolice Dobszyna i okolic. Oprócz mnie jeszcze dwóch kumpli na moto też jest zainteresowanych. Zobaczymy ile z tego wyjdzie, w każdym razie chęci i chętni jak zwykle na początku są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, kolumn co do noclegu to dwa miejsca mieliśmy nagrane reszta szukamy na misjscu z czym nie ma problemu a co do kas

y to ja wziąłem 500 lei kumpel nic i żałuje bo cienko z bankomatami można wziąć wiecej teraz wiem ;) a obecnie piszę z Cartisoary u podnóża Transfogarskiej, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONA JEST ZAJEBISTA!!!!

Ta muza z pierwszego filmiku, kto to gra?

A hrabiego Drakulę spotkaliście?

muza albo laserdance albo koto nie pamiętam co było w pierwszym :) ale na końcu w napisach napisałem a co do Drakuli to go jakoś nie spotkałem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyprawa się udała widzę. Bardzo fajnie, marzenia trzeba realizować.

no ba :D pewnie że się udała a Rumunia mnie a może raczej nas bardzo pozytywnie zaskoczyła zajebisty kraj na pewno tam wrócę ;) a marzenia warto realizować i mieć następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
O 22.01.2015 o 08:59, Zet4 napisał:

Jest tam śliczna cerkiew, perełka. Odradzałbym Siofok nad Balatonem, lepiej jest w Balatonfüerd. W tym roku też tam jadę i planuję wstępnie tak to zrobić http://goo.gl/maps/gCN8P Do tego dojdą "skróty" i noclegi w hotelu z miliardem gwiazdek.

Jak lecisz przez Koszyce to koniecznie przeleć przez osiedle Lunik 9 polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.