Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam:)


Szalona Trzydziestka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich gorąco:)

Może coś w kilku zdaniach o sobie.

Znalazłam się tutaj, ponieważ jestem maniakiem motoryzacji. Uwielbiam szybkie samochody no i oczywiście motocykle:) Od trzech lat jeżdże jako plecach, więc jak ktoś znajdzie się chętny żeby mnie przewieź jestem za :P , żartowałam oczywiście :)

Od 11 lat jeżdże samochodem ale odkąd pamiętam fascynują mnie motory dlatego też w październiku zdałam egzamin i czas najwyższy spełniać swoje marzenia :) . Teraz poszukuje fajnej maszyny, żeby śmigać po naszych pięknych drogach :D .

Jestem otwarta na wasze propozycje co do pierwszego moto, chociaż sama zastanawiam się nad yamahą yzf 600 bądź fazer 600:)

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grigori - skąd Ty te powitania bierzesz? :P

Witam kolezankę ;)

 

Z moimi powitaniami jest tak jak z motocyklistami w tym kawale poniżej:

 

Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie: 

- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy? 

- Motocyklista - odpowiada pytany. 

- Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista? 

- A cholera ich wie, skąd oni się biorą.

 

pozdrawiam+najmilej.gif.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, te pierwsze możecie usunąć:) ja też to musze zrobić ale musze rozkminić jak.

 

Cześć, kupuj fazerkę 600. Miałem taką, dobre moto na pierwszy ogień

Kolega zabardzo się rozkręcił:)

 

Chłopaki co o tym myślicie?

 

http://olx.pl/oferta/yamaha-fzs-600-fazer-CID5-ID6ER3z.html

 

http://olx.pl/oferta/yamaha-fzs-fazer-600-kocie-oczy-zolto-czarna-CID5-ID7qRMw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.