Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witajcie!


Patryś

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jestem Patryk, początkujący motocyklista z Katowic.

 

Z końcem października zdałem egzamin na kategorię A, od tygodnia posiadam Hondę NC750XA (wersja bez DCT) i na razie udało mi się przejechać na niej trochę ponad 500km. Od 2 dni nie jeżdżę z powodu deszczu i jest mi smutno :(

 

W 2015 zamierzam zaliczyć jakąś dokształcającą technikę jazdy szkołę i turystycznie jeździć w różne miejsca Polski. Początkowo sam, później z plecaczkiem, a później może przekonam plecaczek, by też zrobił prawko A :-)

 

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za ciepłe przyjęcie na forum :-)

Właśnie to mi się najbardziej podoba w motocyklach - jeżdżący na nich ludzie. Wszyscy są przyjaźni, pomocni i mili. Widać to na zlotach (byłem na jednym w wakacje, ale samochodem), na drodze, na stajach benzynowych, czy choćby na egzaminie :D Jak zdawałem na prawko na samochód, to nie pamiętam, bym z kimkolwiek zamienił dwa słowa. A przy prawku na moto - nasza grupa od razu zintegrowała się i poszła na kawę (po zaliczonym placyku, ale przed jazdami w mieście).

 

@antyks Prawdopodobnie się rozminęliśmy, no chyba że zdawałeś 30 paź o 8 rano :-). Widzę, że kupiłeś V-Stroma :-) Też zamierzałem go kupić, jednak jak przymierzałem się na niego w salonie, wydawał się nieco za duży na mnie, a chwilę potem usiadłem na Hondę NC750X i ta wydała się odpowiednim moto dla mnie :-)

 

@malinka :-) Ale ja już do kilku lat mam swoją kandydatkę na plecaczek, teraz tylko trzeba ją jakoś przekonać do jazdy na moto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.