Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problemy z forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mi forum nie działało przez prawie dwa tygodnie . Jeszcze skrzynka pocztowa nie działa 🙄 A co do działalności forum ... ja tam lubię tu zaglądać . Z tą nudą to się zgadzam . Coraz mniej ludzi tu zagląda i wychodzi że jak ktoś coś napisze to tak trochę sam dla siebie. Nowych jak na lekarstwo , starych w sumie też. Nawet jak ktoś coś napisze jako off to i tak reakcja : no nareszcie coś nowego .  Moim zdaniem , ale to moje zdanie , brakuje spotkań w realu . Takie spotkania zawsze generują emocje , zawsze jest coś potem do powiedzenia i pozostaje niedosyt ... kolejnych spotkań . Może wtedy było by więcej życia na forum . Nie piszę o jakiś nie wiadomo jakich spędach , a o zwykłym spotkaniu przy kawie lub innym płynie. Nawet niedzielne rajzy umarły ... Czy naprawdę jest tak że nikt już nie ma czasu na kontakty międzyludzkie ? Nawet te pisane ? Tematy się skończyły ? Jeszcze chwila i zaczniemy znów jeździć . Ciekawe czy będzie więcej wpisów czy jeszcze mniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, a myślałem, że to tylko u mnie coś było nie tak, a widzę, że się myliłem... pocieszające.

 

Tak, wiadomości też mi nie działają, nadal, a akurat potrzebowałem skorzystać :(

 

Co do umierania forów się zgodzę :(Ludzie wolą fejsbuczka (ja akurat kompletnie nie rozumiem dlaczego), ale zapominają, że meta na nich żeruje do granic możliwości. No ale to standardowe, że ludzie sprzedają prywatność dla wygody, ale jak rząd kupuje Cellebrite, to wielkie oburzenie... hahaha...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, raffa napisał:

Ludzie wolą fejsbuczka (ja akurat kompletnie nie rozumiem dlaczego), ale zapominają, że meta na nich żeruje do granic możliwości. No ale to standardowe, że ludzie sprzedają prywatność dla wygody, ale jak rząd kupuje Cellebrite, to wielkie oburzenie... hahaha...

 

 

Jak to mawial Albert Einstein: Sa dwie rzeczy bez granic.Wszechswiat i ludzka glupota , chociaz z tym wszechswiatem tak do konca nie jestem jeszcze przekonany ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch na wszystkich forach maleje.

Początkowo wszyscy sobie pomagali. Były pytania - były odpowiedzi.

Następnie pytania zaczęły się powtarzać, a stali bywalcy zaczęli się nudzić.

Dla rozrywki nierzadko dochodziło do "zjebki" nowego członka forum, gdy zadał "głupie" pytanie - na które "wszyscy" znają już odpowiedź.:rolleyes:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są filtry antyspamowe, jest captcha, blokowanie spamowych IP, jest też dedykowane pytanie przy rejestracji:

image.png

Ale, jak widać nie da się wyeliminować  wszystkiego, zgłaszajcie posty wtedy szybciej są wyłapywane. 

Działa to tak, że czasem "hindus" to rozwiązuje, ale zaraz będzie to robić AI i lekko nie będzie. 

Najgorsze, że ostatnio widzę, że są przejmowana stare konta użytkowników (np. przez wyciek danych z innych miejsc i to samo hasło tutaj).

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pchela napisał(a):

Są filtry antyspamowe, jest captcha, blokowanie spamowych IP, jest też dedykowane pytanie przy rejestracji:

image.png

Ale, jak widać nie da się wyeliminować  wszystkiego, zgłaszajcie posty wtedy szybciej są wyłapywane. 

Działa to tak, że czasem "hindus" to rozwiązuje, ale zaraz będzie to robić AI i lekko nie będzie. 

Najgorsze, że ostatnio widzę, że są przejmowana stare konta użytkowników (np. przez wyciek danych z innych miejsc i to samo hasło tutaj).

Tego typu pytanie akurat ogarnie korzystając chociażby z najpopularniejszej przeglądarki...

 

Może lepiej weryfikacja głosowa w stylu konieczności przeczytania któregoś z polskich łamańców językowych? Żaden 'rusek', 'hindus' czy 'chińczyk' tego nie ogarnie :D 'Grzegorz Brzęczyszczykiewicz' wystarczy ;)

Gorzej, że realni użytkownicy 'po jednym piwku' też mogliby mieć problem ;)

 

EDIT: @Pchela, może po prostu zablokować konta i wymusić zmianę hasła przy logowaniu? ;) Wiem, trochę kłopotliwe dla juzera, ale przynajmniej nikt nie przejmie takiego konta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.02.2023 o 10:58, Pchela napisał(a):

zgłaszajcie posty wtedy szybciej są wyłapywane. 

Mam chwilę, zajrzałem, chciałem zgłosić posty... Ale się zorientowałem, że chyba nie dam rady...

 

@Pchela ratunku!!! ;)

boelemondragonybin

Użytkownicy

Rejestracja Środa o 07:28

Ostatnia wizyta Teraz

Postów
1,3 tys.
Reputacja
0
Odznaki
1
Veteran

Veteran

Niedziela o 09:45

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.