Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problemy z forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.10.2018 o 09:49, powolny napisał:

Sory ,wiem że nie na temat , swój powyższy post też tak strzeliłem z dupy , nie wiedziałem , że tu nie wolno żartować :( .

No co Ty? 

Nie przepraszaj, bo nie masz za co:D

Wiem, że piszesz posty z "przymrużeniem oka";)

Ste-fan - chyba zbyt poważnie, odebrał mój post :)

(a chiński boot, pisze dalej, jak pisał:mad:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
1 godzinę temu, mototurysta napisał:

 Za każdym razem po błędzie serwera małe dofinansowanie 🤔Jeśli dzięki temu forum ma działać ... no trza się przyzwyczaić 😉

Jak sie to mowi : Starego psa nowych sztuczek bedzie ciezko nauczyc :D no ale............. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.12.2022 o 14:55, mototurysta napisał:

Jednak jak był Wicher to jakoś tak więcej życia na forum było .

W kwestii interakcji na forum może i tak było. Były tutaj jeszcze inne osoby, które wnosiły sobą czy treściami tutaj zamieszczanymi bardzo dużo. Gdzie one są? Gdzie garstka ludzi z garstki? Wspominałem tutaj kiedyś, na podstawie obserwacji wątku "wycieczkowego", że to forum właściwie upadło już dawno temu na rzecz innych platform społecznościowych, co wcale mi się nie podobało i nie podoba do tej pory, ale cóż, tak po prostu jest i trzeba się z tym pogodzić.
W temacie integracji poza ekranowej, czyli jazdy na motocyklu, to było również bardzo słabo, więc przeniosłem swoje działania w inne miejsce, bo nie widziałem sensu pisania tutaj do siebie samego.
Ja już tutaj nie wrócę, ale gdyby ktoś chciał się spotkać, pogadać i co najważniejsze spędzić wspólnie czas w siodle motocykla, albo nie ma pomysłu na weekendową wycieczkę, to zapraszam. Wiecie gdzie mnie znaleźć.
Wiem, że niektórym wspólne wycieczki przypadły do gustu, wiem też że niektórym nie, ale tak to jest nie wszystkim da się dogodzić, nie zawsze różnym ludziom o różnych upodobaniach i zwyczajach udaje się po prostu dograć, dogadać, co mnie akurat w ogóle nie dziwi, ale jednak niektórzy mają z tym kłopoty. Odwracają się na pięcie bez słowa, słuch po nich ginie, ale cóż, rozumiem szanuję, po nich i tak przychodzą kolejni, którzy chcą sprawdzić, czy to dla nich...
Zostawiam to tym osobom do własnej oceny, sami sobie to muszą przerobić pod własną kopułą, sami wiedzą czego potrzebują...

Pozdrawiam tradycyjnym śląskim okrzykiem YNO JAZDA!
 

  • Confused 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy jak jeszcze Gixxer  ITP Osoby  aktywni byli raczej nie wroca , jednak nadzieja jeszcze jest  na powrot do Zycia tego Forum.
Ps.Co innego nie zostalo jak nadzieja ! :) Najwazniejsze jest (ze...aj sie a nie daj sie) :D

Rowniez Pozdrawiam Wszystkich pozytywnie nawiedzonych  ;)^_^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Taurus napisał:

Co innego nie zostalo jak nadzieja

Wierząc w nadzieję, mądrzy ludzie działają, głupcy wierzą że coś samo się wydarzy.
Problem tylko w tym, że to co tutaj panuje to beznadzieja...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety ale chyba RIP to forum.

Sam o nim trochę zapomniałem bo nie było za dużo "moich" tematów. Po pół roku mojej nieobecności widzę, że Wicher całkiem się wymeldował usuwając nawet konto. Nowi wpadają z zapytaniem i oczekują odpowiedzi w 2 min; no dobra może w 5 minut - i tyle ich widziano.

Miło widzieć jeszcze "starych", wiernych forumowiczów ale tak jakoś jak w polskim kinie "nuda..., nic się nie dzieje proszę Pana". 

Pozdrawiam i być może do przelotnego zobaczenia na trasie. Wszystkiego dobrego w tym roku dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy coraz bardziej okopujemy się w naszych Q-dołkach ,bo są wygodne ,ciepłe (mam nadzieję ) i można na wszystko i -kich patrzeć z góry . Troszkę f-buk zrąbał popularność forów (fór ? )wszelkich i nie było by z tym problemu ,gdyby nie to to ,że w nim silnik gna wciąż do przodu i wszystkie temat są wymieszane . Osobiście rozsiadając się przy kawce oglądam 4 fora i muszę przyznać ,że wszędzie flauta :( . Kilka razy próbowałem zorganizować małe spotkanie dla forumowiczów FŚM na komercyjnym Chudowie ,bo każdy tam trafi i odpowiedziały na te zaproszenia w sumie 3 ,słownie trzy osoby . Moje pierwsze forum i Club jeszcze do niedawna organizował co roku 2-3 spotkania ogólnopolskie ,a regionalnych było znacznie więcej . Teraz też już troszkę spadła ilość ,ale ludzie niezmiennie bardzo fajnie się na nich bawią . Chociaż ostatnio coraz mniej wylewni jesteśmy ,bo "co tam będę pisał ,inni napiszą " ,a innym też się nie chce . Najważniejsze jednak jest ,żeby jeździć ,cieszyć się tą jazdą i tymi widokami ,które mamy za oknem ,choćby kolejki ,ale do niej dojechałem motorkiem :) .  https://photos.app.goo.gl/3Lgtcdiwi1VusPJCA Ten rok również zapowiada się ciekawie ,a co z tego wyjdzie ??? ,czas pokaże ,bo czasy parszywe. LWG 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.