Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problemy z forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Pchela napisał:

@Małgorzata gdzie pisałaś ? 

Ostatnio rozwiązywałem podobny problem. Okazało się, że użytkownik wpisywał w miejsce loginy swój e-mail, a nie Login (nazwę wyświetlanego nicku). 

Z tapatalk - jeszcze walczymy. 

No to się sprawa rozwiązała ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Też cały czas wpisywałam maila. Teraz wpisałam swój nick i się zalogowałam. A do Was pisałam 4 stycznia przez formularz kontaktowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co będzie z forum i Tapatalk? Nadal nie działa i mobilnie nie ma do niego dostępu.

Dostałem PW i nie mogłem odczytać, ktoś mnie wspomniał i nie mogłem wejść do tematu, ktoś odpowiedział w moim i też nie mogłem odczytać, a w każdym z tych przypadków miałem powiadomienie i widziałem kto i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 5.06.2018 o 15:28, elemeledudek napisał:

Pchela, powywalałbyś te chińskie wątki to co sie namnożyły i ino wnerwiają.

Zaglądam tu i wywalam co się uda, ale w rękach admina większe możliwości ;)

6 godzin temu, Hawk1985 napisał:

A jak tam postępy z tapatalk? Działa komuś?

Nie działa :( trzeba przez www zaglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z wyświetlaniem forum. Po zmianie layotu na default mam "rozjechane" wszystkie ramki, a na dole każdej strony pojawia się napis: Template core/front/global/footer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.] 

W jaki sposób przywrócić domyślny styl forum ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2018 o 08:32, Panda Na Mopliku napisał:

Mam problem z wyświetlaniem forum. Po zmianie layotu na default mam "rozjechane" wszystkie ramki, a na dole każdej strony pojawia się napis: Template core/front/global/footer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.] 

W jaki sposób przywrócić domyślny styl forum ?

 

 

Bump!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 31.08.2018 o 15:56, bankus napisał:

nie przejmuj się...większość tu tak ma :) Taki urok tego forum.

Szkoda że to tylko "taki urok". Forum ciekawe, ale przez brak zainteresowania adminów lub osób technicznych, muszę sobie odpuścić udzielanie się w tej zacnej społeczności. Forum jest dla mnie nieczytelne. Mam nadzieję że jestem wyjątkiem i inni mogą swobodnie korzystać z dobrodziejstw tego forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.03.2018 o 16:57, Pchela napisał:

Kolejne rzeczy usunięte i dodane kolejne zabezpieczenia. Mam nadzieję, że będzie lepiej :) 

Mam pytanie... 

Może mi ktoś wytłumaczyć, co ma na celu zasypywanie forum, chińskimi postami?

Czy ktoś ma z tego kasę, czy zwykła upierdliwość???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, powolny napisał:

a co tam piszą w tych "krzczkach " ??

Coś o uniwersytetach :)

A co do "transów", to ja jestem tolerancyjny...

Nigdy nie dzielę ludzi na: kolor skóry, "paszport", wiarę, orientację seksualną ani polityczną.

Albo ktoś jest człowiekiem, albo skurw...em - ja mam taki podział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

 

A co do "transów", to ja jestem tolerancyjny...

Nigdy nie dzielę ludzi na: kolor skóry, "paszport", wiarę, orientację seksualną ani polityczną.

Albo ktoś jest człowiekiem, albo skurw...em - ja mam taki podział ;)

Brawo, Podzielam w 100%-ach.

W zeszłym sezonie byliśmy z takim jednym zagorzałym katolikiem w Norwegii no i po trzech dniach musieliśmy się rozstać. Zbyt często używał słów typu: ciapate, czarnuchy itp. Było to nie do zniesienia dla normalnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , w postach po to są tzw.emotikony , żeby nadać właściwego znaczenia niekiedy różnemu przekazowi . Nie wiem co to znaczy zagorzały ,ale chyba w powyższym kontekście fanatyk , a od fanatyzmu to tylko krok do debilizmu i koło się już kręci . Wszelkie fobie , niechęci , podziały są szkodliwe i bardzo często swoje podłoże mają w własnym niedowartościowaniu lub złych przeżyciach . Sory ,wiem że nie na temat , swój powyższy post też tak strzeliłem z dupy , nie wiedziałem , że tu nie wolno żartować :( .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.