Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha XT 660 X by Denis - czyli singiel wolna Yadzka:)

Recommended Posts

Witam , 

mały wstęp rzuciłem w dziale powitania i od słów do czynów....

ZAKUPIŁEM Yadzię .... i jest tak jak chciałem , wysoko , wygodnie , odgłos singla urzeka , lekko i przyjemnie się prowadzi , chociaż kultura pracy to kwestia umowa hehe 

Ale jest idealnie   :)

660 cm3

48 km

Dużo Niuta - prawie 60 Nm

Singiel 

Supermoto:P

Rafał ponad 180 z takiej xt wydusił a jechał z żoną :lol: Jak bym z nim nie leciał to bym nie uwierzył.

Chyba pobił rekordy z youtube :D

No znajomy co mi ją do domu ściągał , bo wolałem to powierzyć komuś z doświadczeniem hehe - to przegonił Yadzię i przy 181 km/h licznikowo było odcięcie - nawet coś wspominał że koło lekko przyblokowało... mnie wystarczy :)

Owiewka jest ale jakby nie było - mnie pasuje ;)

Właśnie mi przyszło do głowy, kiedyś czytałem by nie wstawiać zdjęć gdzie widać zamki, garaż i okolice. Motocykla nie wystawiasz nigdzie, ale nie warto kusić losu :)  
Wydaje mi się, że takie moto nie jest stworzone do takich prędkości : ) tutaj fun czerpie się z innych rzeczy niż prędkość

No znajomy co mi ją do domu ściągał , bo wolałem to powierzyć komuś z doświadczeniem hehe - to przegonił Yadzię i przy 181 km/h licznikowo było odcięcie - nawet coś wspominał że koło lekko przyblokowało... mnie wystarczy :)

Owiewka jest ale jakby nie było - mnie pasuje ;)

No, dokładnie tyle było. 181 Km/h i odcięcie (przydałby się 6 bieg ;)), motocykl extra ale jestem wierny swojej ślicznotce ;)