Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sprzedam KASK x-lite x-802r ultra carbon


Daro ZX

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/ultralekki-kask-x-lite-x802r-ultra-carbon-slask-i4739244007.html

 

Cudny, małoużywany kask renomowanej marki X-lite, słynącej głównie z kasków sportowych. X802R przede wszystkim znany jest wśród topowych zawodników Moto GP oraz najlepszych Polskich drużyn sportowych.. 
Każdy motocyklista zna takie nazwiska jak Stoner, Melandri, Checa, Badovini, Davies, Camier, Fabrizio, Bastianini...

X-lite X-802R Ultra Carbon to kask kolekcji 2014, wykonany w 100% z ultralekkiego carbonu. 

Przedmiotem aukcji jest mój kask X-lite w rozmiarze "S". Jeżdżony pół sezonu, zakupiony 10.06.2014, łącznie zrobiłem w nim 2000km
Stan oceniam jako idealny - jeździłem w nim kilka miesięcy (bardzo sporadycznie jak widać).

 

ULTRALEKKI - "S" w pełnej kombinacji to tylko 1180g. 

W kasku znajdziemy: 
- Szyba w kolorze przezroczystym (clear)
- pinlock FBS (full border silicon) - czyli ten z silikonową uszczelką zapobiegający rysowaniu się wizjera oraz, dzięki idealnemu dopasowaniu do szyby, dodatkowo zapobiega parowaniu szyby,
- zapięcie typu DD-ring
- Podbródek wind protector
- nosek breath deflector
- całkowicie wyjmowana wyściółka w kolorze szarym wykonana z mięciutkiej microfibry i policzki wykończone w kolorze czerwonym, łatwo piorące się w max. 40 stopniach,
- efektywny system wentylacji, dwa górne wloty, jeden przedni oraz tylny wylot w formie "rozkładanego" spoilera, zapewniający idealną aerodynamikę (stabilizacja kasku bez drgań nawet ponad 270km/h) 
-system blokady dual action 
-lubritrim oraz ściereczka - preparat do "smarowania" wewnętrznej uszczelki,
- pokrowiec X-lite oraz karton
- gwarancja 5 lat

 

Zapraszam bo warto, cena bardzo atrakcyjna.
Cena kasku detaliczna sugerowana przez producenta to 1900zł. U mnie prawie nowy kask tyko 1100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.