Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam motocyklistów!


Lena

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witaj.

Poleciłbym Ci CBR600F3 niedroga, zwinna, stosunkowo nisko siedzenie (można jeszcze obniżyć drobnym zabiegiem), praktycznie bezawaryjna, niesamowicie wygodna. Waga przyzwoita 186kg bez płynów. Moc jak na silnik o pojemności 600cm duża, bo 105KM i nie rzucisz jej w kąt po dwóch tygodniach jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fredi CBR1100XX

Witaj.

Poleciłbym Ci CBR600F3 niedroga, zwinna, stosunkowo nisko siedzenie (można jeszcze obniżyć drobnym zabiegiem), praktycznie bezawaryjna, niesamowicie wygodna. Waga przyzwoita 186kg bez płynów. Moc jak na silnik o pojemności 600cm duża, bo 105KM i nie rzucisz jej w kąt po dwóch tygodniach jazdy.

Witaj, waga przyzwoita? hmm, przez grzeczność nie zaprzeczę. Z wielką chęcią celowałabym w 600-tke niestety robie póki co prawko A2 więc taka cbrka przekracza moc jaką może posiadać motocykl w tej kategorii :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka na pierwszy motocykl kupiła "cebulę" 500cm i po trzech miesiącach nie chciała na niej jeździć(jest wśród forumowiczów, ale pozwól, że nie wymienię jej z nicka). Ja nie patrzyłbym na przepisy w tym wypadku. Za dwa lata zrobisz pełne "A", a do tego czasu są dwa wyjścia albo jeździć, albo obciąć moc i później odblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam  koleżankę  :D

 

Witam sąsiada ^_^

 

 

Cześć :)

 

Witaj Sylwia :)

 

 

Witam jeżdziłem na Ninji 250 oraz na suzuki gs500  wydaje mi się że Ninja 250 to dla ciebie lepsza opcja lżejsza osiągi fakt ciut gorsze lecz jak będziesz jeżdzic sama to na początek ok. no i spalanie u mnie była różnica około 2-2,5l na 100km.

 

 

Witaj, dziękuje za radę. Zawsze to lepiej poznać opinie doświadczonych już motocyklistów biorąc pod uwagę fakt, że jestem początkująca w tym temacie.

Zakup Ninji również biorę pod uwagę ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.