Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siemianowice Slaskie 09.10.2014 wypadek


basman81

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec zakupiłem skuter Yamaha Majesty 125 , 08.10.2014 wybrałem się na pierwsza przejazdzke było super, caly dotarłem na parking , 09.10.2014 okazal się pechowy , odpaliłem maszynke (skuter) i wyruszyłem z parkingu w Dół ulicą Kapicy w Siemianowicach , nie rozpedzilem się bardziej spokojnie około 55 jechałem droga z pierwszeństwem  , kiedy znalazłem się na skrzyzowaniou ulicy kapicy ,olimpijska ,Sobieskiego z ul olimpijskiej dosłownie pod moje kola wyjechala Pi..a (kobieta) no i co hebel na max proba ucieczki w prawo uślizg kola szlif i przywalenie centralnie w bok jej swietnej Suzuki Swift  , gdybym jechal 10 20 km/h więcej już bym tego posta nie napisał , w sumie kij ze sprzętem ale urazy jakie doznałem to ( złamanie reki , wybity przedni zab , przecieta warga ,jako ze nosze okularki podbity luk brwiowy ,nos jak po walce , bark lewy ,cala szyja bo uderzyłem glowa w jej auto , oba kolana zdarte no i uderzone efekt Jeansow no bo po co ci spodnie to jest skuter nie rob siary , no i uszkodzenie stopy , gdyby nie rekawice na moto to rece mialbym zdarte , ale gdybym miał konkretne spodnie to nogi pewnie były by w lepszym stanie, dobrze ze miałem kurtke ala skure a nie t shirt  , na zakończenie powiem przegoda była super choć trwala 2 dni , pewnie jezdzil bym po naprawie dalej bo gdybym nie miał nic połamane a moto było by do jazdy pewnie bym wstal i odjechal ale dlatego ze u nas w kraju babskom daja prawko chyba za danie dupala ja już na moto nie wsiadam notabene 15 minut po moim wypadku na bytkowie kobieta potracila na pasach starsza pania niestety ze skutkiem smiertelnym qr..aaa kupie czołg!!!!!!!!!  ok później wrzoce foto maszyny po crashu pozdrawiam wszystkich !!!!!!!!!!!!     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za cieple słowa , nie zebym się zraził do moto ale mam 33  Lata 2 dni temu obchodziłem 9 rocznice slubu nie chce narazac moja żonke na stresy lub niedajboze  moja smierc bo jakas Qr.a mnie nie widzi , słoneczny dzień bialy kask 2 dniowy 55 km/h lampy wlaczone i bo ona nie widziala nosz kurrrrrr  , ok podpowiedzcie  jak tu foty wrzucić do tematu ????

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mir nie bądź taki do przodu ok poczytaj to forum ku przestrodze zobacz statystyki , przeżyj taki wypadek gościu dżentelmenie a potem pisz komenty hejterze i nie gorączkuj się tak gdyby to był facet sprawca wypadku napisałbym sku....l  to co tez bys się czepial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo proszę któregoś z moderatorów aby uspokoił naszego nowego forumowicza, który chyba chce sobie ulżyć albo coś powiększyć obrażając zamiast się douczyć...........tak, owszem wygląda mi na to, żeś sobie kupił moto wsiadł i uznał, że spoko jazda a trzeba i głowę i umiejętności przygotować do tego. Szkoda słów na kogoś kto kulturę to widział jak oglądał tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mir nie bądź taki do przodu ok poczytaj to forum ku przestrodze zobacz statystyki , przeżyj taki wypadek gościu dżentelmenie a potem pisz komenty hejterze i nie gorączkuj się tak gdyby to był facet sprawca wypadku napisałbym sku....l  to co tez bys się czepial

Sorrry kolego ale pieprzysz głupoty. Jest tu na forum masa ludzi którzy przeżyli taki wypadek i nie mają takich problemów. Ty już sobie nieraz ulżyłeś w tej prawie teraz trzeba sprawę rozchodzić,przepić to jakąś 0.7 i tyle. Wypadki mają to do siebie że się zdarzają i nic tego nie zmieni. Trafiając na faceta mógłbyś jeszcze dostać, a tak miałeś ciężko przestraszoną babkę. Jak ci się nudzi w domu i cię nosi to  wpadaj dzisiaj do Katowic na zakończenie sezonu i nie siedź w domu bo się z tym zakisisz. 

Powrotu do zdrowia życzę i zmień podejście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jesteście zalosni po prostu napisałem tylko informacje o wypadku który się zdarzyl u nas w miescie , i nie żeby się tu uzalac czy cos i nie nudzi mi się w domu , i nie piernicz ze od faceta bym dostal bo wypadek był nie z mojej winy i babka mo szczęście ze zyja , i nie godej ze mom przyjechać na zakończenie sezonu bo gdybym był w stanie uwierz przyjechal bym , zresztą zapraszam możesz mnie odwiedzić i zobaczyć jak wyglądam , pozatym chyba temat ku przestrodze sluzy do opisywania wypadkow chyba ze się myle  , a skoro wy motocykliści piszecie ze e nic takiego ze użalanie się to ok jak będę kiedyś na krzyżówce to co tez tak sobie wyjade przecież wypadki się zdarzają , i niech nikt do mnie nie ma pretensji ,myslalem ze sa tu osoby bardziej wyrozumiale myliłem się wiedziałem ze temat pojdzie w złym kierunku oj trzeba zmienić podejście do was motocykliści doświadczeni ok już was nigdy nie przepuszcze i nie będę się odsuwal na bok na skrzyżowaniu żeby wam miejsce zrobić (a do poleranta felg wiesz ciekawe jakie bys pokazal umiejetnosci jak 5 metrow przed toba by ci ktoś centralnie wjechal pod moto dziekowol bys chopie bogu zes przezyl wiec nie piernicz mi w takich przypadkach o umiejętnościach bo kur hu mnie strzela jak cie czytom , wlasnie dlatego gościu ze było tam skrzyżowanie jechałem 50km/h nie jestem napalonym małolatem mam 33 lata , jakos jezdzilem na większym sprzęcie o mocy 120 km nawet w deszczu ulewie i jakos zyja , po prostu miałem pecha ) zresztą szkoda tu moich wpisow i tak was pozdrawiam trzymcie się zycza wam wolnych przelotow przez krzyżówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak widzę następny ma problem z emocjami, po pierwsze nie jestem polerant felg.....to tylko taka przypiska z forum, tu jestem soprano a w realu Ewa i nie mam ochoty wysłuchiwać jak ktoś wrzuca wszystkie kobiety do jednego wora no i mówi mi, że moje prawa jazdy dostałam dając dupy.......ciekawa jestem jak byś reagował gdyby, któryś z kolegów z forum tak powiedział o Twojej żonie. Możemy tu dywagować na temat błędu popełnionego przez kierowcę samochodu na jakim się zatrzymałeś i braku zachowania ostrożności przez Ciebie bo przecież znamy sytuację tylko z Twojego opisu. Obrażanie raczej nie doprowadzi tutaj do rozmowy ale dalszych potyczek słownych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment moment Ewa czy ktoś tu wrzuca wszystkie kobiety do jednego wora haloo , jak bys się zachowala przezywajac taki wypadek , no i sory bardzo qu..a ja nie zachowałem należytej ostroznosci jadac 50km/h i obserwując to skrzyżowanie caly czas widziałem ze kobieta stala i w ostatnim momencie wyjechala nowiesz od razu jej prawko zatrzymali a jak wyszla z samochodu to mowila ze jej wina i plakala i przepraszala wiec nie gadaj głupot i nie użalam się nad sobą mowie to po raz 100 , a na koniec ok następnym razem jak będę jechal z pierwszeństwem to wlacze długie będę trabil albo zatrzymam się i wszystkich spytam sorry czy przypadkiem może ktoś nie chce jechać pierwszy , a może zamontuje niebieskiego koguta i wlacze sygnaly albo przez megafon będę ryczeć uwaga jade , i nikogo nie obrazam ale każdy był by wku....ny pozdro Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tylko ja tu jestem szowinistą :D Drogie Panie nikt nie wrzuca Was do jednego worka, ale macie niesamowite poczucie własnej wartości i tak się uosabiacie z każdą obrazą waszej płci, że zaraz utworzycie związek kobiet uciśnionych i gnębionych :D Więcej autokrytyki! Tak jakbyście Wy nigdy nie nazwały faceta tempym ciulem, czy głupim ch.jem. Nie jestem za obrażaniem kobiet, za poniżaniem, ani wyzywaniem, ale trochę dystansu się przyda. Facet miał pecha, z winy kobiety miał nieprzyjemności. Gdyby prowadzić statystyki to chyba ostatnio kobiety górują w tych statystykach. A skoro Ewa jesteś wyjątkiem wśród ogólu to jest to moim zdaniem super sprawa - gorzej być jedną z wielu :)

 

Pokój :) LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.