Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakończenie sezonu w Chudowie


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że sprawa nie jest taka prosta jak myślicie.

Trzeba pamiętać że tam się odbywają różne imprezy w soboty i niedziele

ceny są takie same i jest mnóstwo ludzi.

Nie sądzę żeby właściciel wystawiał inne ceny w weekend a inne w czwartek.

Można oczywiście zmienić miejscówkę ale gdzie taka jest i czy się przyjmie tak jak Chudów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeniesiecie się gdzie indziej i tam za rok czy dwa będzie kiełbaska po 10 zeta i co ? znowu szukanie czegoś innego ?

mi jak cena czegoś nie odpowiada to tego nie kupuję, dla mnie Chudów to nie jest miejsce kiełbasek tylko miejsce gdzie mogę pogadać z ludźmi których na codzień nie widuję, poznać nowych etc, mi tam przenosić się nigdzie indziej nie chce bo nie jeżdżę tam jeść :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akord masz blisko do Świerklańca. Z tego co wiem jest tam dość fajny park a i knajpa po sąsiedzku. Co na to byś powiedział, i czy byś polecił? ;D

Świerklaniec odpada na starcie - to park do którego ludzie przychodzą pospacerowac i się wyciszyć (niedawno zresztą odnowiony) 

Ludzie chyba by nie przeboleli tego że co tydzień zjeżdżałaby sie zgraja hałasujących motocyklistów. 

 

A za przenoszeniem tez nie jestem ew. za bojkotem jak juz mówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, każdy ma wybór. Zazwyczaj nie stołuję się tam, a jak już komuś się zdarzy to chyba raz na jakiś czas odżałuję pare groszy na jedzonko. W cenie tej kiełbachy jest również karczek, dlatego może grubsze mięsiwo wrzucić na ruszt i po kłopocie. Zresztą przed samym Zamkiem są dwa sklepy, więc nie ma żadnego problemu żeby zaprowiantować się i przetrzymać te godzinę czy dwie spędzone na Chudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komercja niestety, nawet budek z pierdołami nie było , masa jakiś dziwnych ludzi była których nigdy nie widziałem :)

jako nowy chcialem powiedziec ze nowe twarze beda sie pojawiac bo motocykle czaly czas wciagaja  nowych pasjonatów i nie widze powodu zeby mowic o nich dziwne nowe pyski kazdy z Was kiedys zaczynał  sa grupy grupki ale tez solisci co kto lubi i nikt nie ma monopolu na zloty zjazdy i nie powinno sie nowych traktowac jak gorsze zło mamy rozne doswiaczenie ale łaczy nas jedno PASJA 

 
Szanowny Viktorze niestety to nadinterpretacja z Twojej strony, jak cytujesz to nie przekręcaj :D
Miło mi powitać Cię w naszym gronie.
 
Jestem jak najbardziej za bojkotem wydałem 30 zł na dwie kawy i dwie kiełbasy , rozbój w biały dzień :)
Od następnego czwartku nie wydam już nawet 10 groszy, miejscówka dobra więc zmieniać nie będę.  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Szanowny Viktorze niestety to nadinterpretacja z Twojej strony, jak cytujesz to nie przekręcaj :D
Miło mi powitać Cię w naszym gronie.
 
Jestem jak najbardziej za bojkotem wydałem 30 zł na dwie kawy i dwie kiełbasy , rozbój w biały dzień :)
Od następnego czwartku nie wydam już nawet 10 groszy, miejscówka dobra więc zmieniać nie będę.  

 

Jakos tak mi sie napisało gdzies w ktoryms tu poscie pisze ''2-3 znajome pyski'' u Ciebie GRIGORI o nowych dziwnych ludziach i polaczylem to wszystko w jednej mojej odpowiedzi ale prostujac nie zeby cos zarzucac komus, nie obrażam sie na nikogo jak tez ktos napisal wiec konczac zycze wszyskim jak najdluższego sezonu wielu czwartkow w Chudowie z wlasnym prowiantem moze wtedy faktycznie cos wlasciciele zrozumieja  w grupie siła 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeniesiecie się gdzie indziej i tam za rok czy dwa będzie kiełbaska po 10 zeta i co ? znowu szukanie czegoś innego ?

mi jak cena czegoś nie odpowiada to tego nie kupuję, dla mnie Chudów to nie jest miejsce kiełbasek tylko miejsce gdzie mogę pogadać z ludźmi których na codzień nie widuję, poznać nowych etc, mi tam przenosić się nigdzie indziej nie chce bo nie jeżdżę tam jeść :P

w sumie masz rację popieram  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.