Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moja strona Fb, odszkodowania i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy nie łamię regulaminu forum który mówi "Zabronione jest umieszczanie w postach reklam" a ja chcę reklamować swoją stronę ;)

Obracam się w środowisku motocyklowym, wiem że jestesmy bardziej narażeni na urazy powypadkowe niż kierowcy aut, częściej też nawet z pozoru banalna stłuczka zagraża naszemu życiu. Zazwyczaj nie interesujemy się prawami poszkodowanych dopóki nas nie to nie spotka. Podobnie było ze mną dopóki kilka lat nie zdjąłem łosia z drogi. Gdy jednak nas coś spotka wtedy dobrze jest znać przysługujące nam prawa i możliwości jak te prawa wyegzekwować.

Jako, że zawodowo współpracuję z firmą odszkodowawczą, dużo czytam o ubezpieczeniach i sprawach związanych z wypadkami komunikacyjnymi i nie tylko. Informacji z tym związanych jest mnóstwo ale są porozrzucana po sieci. Nawet jeżeli jest tego trochę w jednym miejscu to najczęściej prowadzący stronę podmiot unika tematów niewygodnych dla niego samego. Stąd pomysł na stronę FB.

Zapraszam do polubienia lub obserwowania ( nie trzeba mieć konta Fb ) https://www.facebook.com/zadoscuczynienie1997

W tym co piszę postaram się być obiektywny, celowo piszę postaram się bo jak napisałem współpracuję z dużą firmą odszkodowawczą i może to jednak trochę moje postrzeganie wykrzywiać :D  Jako, że część moich potencjalnych klientów to motocykliści z którymi spotykam się na zlotach i imprezach nie mogę sobie pozwolić by wprowadzić ich w błąd i np. skłonić do podpisania umowy która jest dla nich niekorzystna.

Wracają do strony Fb jako że to początek to są na razie 2 wpisy dowiecie się z nich o terminach przedawnień, co to jest zadośćuczynienie, komu i w jakiej wysokości przysługuje i czy proces sądowy to konieczność.

W planach mam opisać jak walczyć o swoje i co wybrać ( walka samodzielna, radca prawny, kancelaria czy duża firma odszkodowawcza ) Znam umowy różnych podmiotów i postaram się pokazać na co zwracać szczególną uwagę, jak nie dać się stuknąć zgodnie z prawem.

Będą też różne ciekawostki z zakresu prawa o których większość nie wie a które mogą mieć kolosalne znaczenie gdy dojdzie do szkody. Np. jaka jest różnica między przejazdem płatnym, przejazdem interesownym bezpłatnym i przejazdem grzecznościowwym. To za czas jakiś

 

Uwaga. na stronie Fb jest informacja, że posty reklamujące jakiś podmiot odszkodowawczy lub linkujące do takich będą przeze mnie usuwane. Sam też nigdzie nie zamieszczam nazwy firmy z którą współpracuję.

Pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dzieci powinieneś to wiedzieć !!!!
Nie masz dzieci to powinieneś wiedzieć co robić jak czyjeś dziecko wejdzie ci w szkodę czyli Kodeks Cywilny art 426 i 427 w praktyce, nie zapominając o szkole i bezprawnym rządaniu pewnego oświadczenia.
Wpis jeszcze ciepły :-)
https://www.facebook.com/zadoscuczynienie1997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś o pasażerach motocykli i samochodów czyli dlaczego warto dorzucić się do paliwa :-)
Świadomość swoich praw może sprawić, że nawet po wielu latach może wpaść kilka do kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Zapraszam do lektury
https://www.facebook.com/zadoscuczynienie1997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.