Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kraksa po drodze z Chudowa


*IRO*

Rekomendowane odpowiedzi

Zderzenie osobówki z motocyklem. 2 osoby ranne.

19.09.2014


 

 Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na ul. Gliwickiej w Mikołowie. Zderzył się tam ford focus kierowany przez 31-latkę z motocyklem yamaha, którym poruszali się 25-latek i 19-latka. Kierowca i pasażerka jednośladu ze złamaniami trafili do szpitala.


Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj przed godz. 19.00 na ul. Gliwickiej w Mikołowie. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 21-letnia kierująca fordem focusem podczas wykonywania manewru włączania się do ruchu doprowadziła do zderzenia z motocyklem yamaha. 25-letni katowiczanin kierujący jednośladem i jego 19-letnia pasażerka z Chorzowa ze złamaniami trafili do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Teraz policjanci badają dokładne przyczyny tego wypadku.      


Zmieniła wiek o 10 lat dla niepoznaki ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za odwiedziny Martini i Essio oraz Chris.W !

No i za prezenty :D zwłaszcza moj :D

hehe :D grunt to podchodzić do tematu "z jajem" ;):D:D

wracajcie szybko do zdrówka! ważne że nastroje dopisują, a mam nadzieję że słuchawki będą wystarczającą tarczą na współlokatorki Magdy :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieskazitelność w każdym calu, cudowny brylant, co ja mówię diament. Postać niczym z bajki. Jak rycerz na białym koniu...

 

 Sory za off top ale jako geolog nie moge przejśc obojętnie ;) chyba miało być cudowny diament...brylant :D

 

Zdrówka i Alex dbaj o swoje Słoneczko jak tylko możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Magda bardzo uważam bo to miłość mojego życia. Prędkość 50-60.

 

No to żeczywiście i mieliście pecha i szczęście równocześnie ;-/.

 

Lekarz powiedział ze mam stalowe jaja bo podobno wgniotlem nimi zbiornik :D generalnie z Madzia jestesmy po zabiegu. Bez komplikacji czyli wylizemy sie ;)

Chcieliśmy Wam bardzo podziękować za troskę i zainteresowanie. Takie cos bardzo podnosi na duchu i aż cieplej robi sie na seruchu.

W czwartek chciałbym wpaść do chudowa to podziękuje każdemu z osobna w moim i Magdy imieniu.

Dziękujemy :)

 

 

Uraz psychiczny zostanie na całe życie ale nie zrezygnuje z jazdy na moto.

 

 

My juz po operacji. Oboje słabi, ale z Alexem lepiej. Mnie czeka ponad rok rehabilitacji, ale ważne ze z nim dobrze. :) Dzieki za miłe słowa. Pozdrawiamy

 

Jak to się pisze, nie ma za co, jeszcze raz szybkiego powrotu do zdrowia, przedewszystkim pomalutku ale do przodu to wszystko będzie dobrze, do zobaczenia na szosie oraz dwóch kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan, co do nudy jakoś radzimy. Nie jest tak zle.

Martini, sąsiadki sie uspokoiły. Zwłaszcza Pani pod oknem :P

Essio, bukiet taki fajny, ze szkoda go jeść ;)

Chris.W - posty o moich jajach sa pare stron wcześniej :D

Bodzio - pewnie ze dbam. Ile tylko sił. Jak mnie szuka lekarz albo pielęgniarka to od razu idą do pokoju Magdy a nie mojego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Bodzio - pewnie ze dbam. Ile tylko sił. Jak mnie szuka lekarz albo pielęgniarka to od razu idą do pokoju Magdy a nie mojego :D

I tak trzymać nasze Kobitki są najważniejsze, a jak kochają jeszcze naszą pasje to trzeba szczególnie szanować..:* dla Madzi w policzka odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Essio bukiet nienaruszony, jak Alex napisał szkoda go ruszać :P co do zdrowia to jakiś postęp jest, bo dziś bede sie uczyła chodzić... :D cholernie boli ale nie ma co sie poddawać :) mam nadzieje ze bede jeszcze na tej nodze skakała :)

Co do współlokatorek.... Tak narzekałem na moj vipowski pokój, a teraz mieszkam z szalonymi babciami :P to od mojej lewej mówi sama do siebie ;P a w nocy spać sie nie da bo obydwie dają mi taki koncert. ... Nawet leki na spanie nie pomogły :( ale plus jest taki, ze ta za mna dziś do domu wypisują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nfs, jesli Twoj znajomy to gość ktory sie mna zajmował i profesjonalnie sprawdzał stan mojego zdrowia (dobrze zbudowany, krótkie ciemne włosy, czarna skóra) to daj mi kontakt do niego bo gdyby nie on, nie wiadomo co by sie stało ze mna. Wszyscy którzy nam pomogli - jestesmy dozgonnie wdzięczni!!!

Genialna wiadomość -Madzia postawiła dzisiaj pierwsze kroki! Jest silna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.