Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kraksa po drodze z Chudowa


*IRO*

Rekomendowane odpowiedzi

Nfs, jaja ze stali nie bolą :D

Co do obrotu tematu w żarty, nie ma co sie martwić. Jest dobrze, a dobry humor jeszcze nikomu nie zaszkodził. Nawet nie wiecie jak sie lepiej czuje jak wchodzę na forum i czytam te posty :)

Zdrowia duuuzo dla obojga!!!

Dbaj o siebie byś mógł dbać o Magdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Czy to takie dziwne, że ja ich nie łamię? Dlaczego niby mnie wyśmiewać, że przestrzegam przepisów? To, że mogą mi się zdarzyć nieprzewidziane sytuacje to wiem, staram się jednak ograniczać możliwość ich powstania czy nawet sprowokowania. Dla mnie rażące łamanie przepisów jest wręcz prowokowaniem takich sytuacji. [..]

 czekasz na gratulacje czy jak? 

Standardowa wypowiedź osoby chcącej zaistnieć na forum i nabić posta pod tytułem "Jaki to ja nie jestem w porządku a jacy inni są fuj i be", masakra.... ;)

szybkiego powrotu do zdrowia! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawo ja Cię nie oceniam ale jeśli tak jeździsz na drogach jak czytasz ze zrozumieniem to ja dziękuję postoję.........

Poza tym, rozumiem, że tak jak zakaz wyprzedzania na podwójnej ciągłej traktujesz i inne przepisy w innym przypadku jesteś własnie trolem....... ja osobiście nie znam żadnego świętego kierowcy, każdy z nas świadomie czy nie świadomie złamał jakieś przepisy, tego nie da się uniknąć choćbyś wykuł cały kodeks drogowy na pamięć, dajmy już spokój wiemy jak było i, że skończyło się dość szczęśliwie.

 

No a dziewczyna kierująca samochodem..... popatrzcie na wiek, nie wiemy jak długo miała prawo jazdy, co zdecydowało,że wykonała taki manewr, ja kamieniem nie rzucę bo święta nie jestem......

 

Zdrowiejcie Magdo i Alexie a potem wracajcie do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawo uważam że po czesci w Twoich wypowiedziach jest "racja"
natomiast piszesz zbyt chaotycznie i raczej jest to dialog na osobny zupełnie temat.

Z jednej strony napisałes iż doszedłes do konca tematu by po chwili dojśc do kolejnych mylnych rozważań
- gdzie jak zdązyłes zauwazyc zostały zacytowane tresci alex'a uzasadniające całą sytuacje na drodze.

Życze więcej myslenia i mniej kierowania sie emocjami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieskazitelność w każdym calu, cudowny brylant, co ja mówię diament. Postać niczym z bajki. Jak rycerz na białym koniu...

A ku*wa ma problem z czytaniem, ze zrozumieniem. Prostej czynności jaką jesteśmy obdarzeni będąc zdrowymi ludźmi.

Soprano wydałaś accorda... ;-)

Oczywiście nie zmiennie życzę powrotu do zdrowia dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie :), zawsze powtarzam, że wszystko jest kwestią pieniędzy ;)   czy będzie to dobre leczenie, rehabilitacja czy poskładanie motonga do kupy :)
Alex i Madzia już dochodzą do siebie
Twój motong też (tak jak piszesz) więc ... trzeba znowu coś planować na koniec września lub październik :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypadku nie ma ani troche mojej winy. Wyjaśnienie napisałem i nie bede sie powtarzał. Kto wierzy to fajnie kto nie - nie zmuszam do swojej racji. Po zakończeniu sprawy wkleję niedowiarkom protokół.

Dzieki za odwiedziny, słowa otuchy i telefon od Karasia. Odwdziecze sie w imieniu Magdy. Pozdrawiamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypadku nie ma ani troche mojej winy. Wyjaśnienie napisałem i nie bede sie powtarzał. Kto wierzy to fajnie kto nie - nie zmuszam do swojej racji. Po zakończeniu sprawy wkleję niedowiarkom protokół.

Dzieki za odwiedziny, słowa otuchy i telefon od Karasia. Odwdziecze sie w imieniu Magdy. Pozdrawiamy !

Chłopie, Ty się nie denerwuj, kuruj(cie) się i ciesz(cie) się życiem razem z Magdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.