Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kraksa po drodze z Chudowa


*IRO*

Rekomendowane odpowiedzi

no i sprawa wyjaśniona. Nie było wyprzedzania na ciągłej jak napisał luki85.Faktycznie luki85 postawił znak zapytania. Moja wina,moja wina , moja bardzo wielka winaJeśli kogoś uraziłem to przepraszam i życzę poszkodowanym powrotu do zdrowia.

 

Niesmak pozostanie morgi :angry:

 

 

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia .

Ja w podobny sposób zakończyłem przedwcześnie poprzedni sezon i wiem jak to boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 DANVIELD wybacz, ale nie masz racji...Jesteśmy wielką rodziną 

Cóz jeżeli do tej rodziny zaliczasz także chłystków i dresiarzy którzy kupuja motocykl dla słitfoci na fejsie;

którzy nie maja prawka + zapi%$#&^ na jednym po mieście na zdrapkę - to gratuluje szacunku dla rodziny;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko czyta się takie "newsy" bo często kończą się tragicznie. Jednak szczęście w nieszczęściu, że w komplecie dotarli do szpitala i w komplecie go opuszczą. Ja ze swojej strony życzę obojgu możliwie szybkiego powrotu do 100% sprawności, a w przyszłości zero kretynów przed swoim motocyklem.

 

P.S. ktoś tam wspomniał o firmie pomagającej w uzyskaniu odszkodowania "VOTUM". Miałem z tą firmą do czynienia i byłem mega zadowolony. Zero opłat własnych, ekspresowo reagują i stosunkowo szybko finalizują sprawę. Podstawą działania tej firmy jest prowizja, a więc to im zależy na najwyższej kwocie odszkodowania, którą najczęściej uzyskują. POLECAM.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zaprzestać bezsensownej dyskusji opowiem jak było bo to ja miałem wypadek. Przejechaliśmy światła, babka wyjechała przed samym nosem i nawet z tak małej prędkości jaka mieliśmy nie było szans wiec postanowiłem uciec na przeciwny pas ale ona zaczęła zawracać na ciągłej i tyle w temacie. Oboje żyjemy i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonka jak to wszystko zobaczyła to popatrzyła się na mnie grobowym wzrokiem i powiedziała... "Sprzedaj Motocykl".... parsknołem śmiechem, niestety pewnych żeczy nie przewidzimy nawet jak byśmy w domu leżeli w łóżku całe życie, od odleżyn dostaniemy zakażenia potem gangreny i koniec imprezy ;-p.

Moja zona przejezdzala tamtedy puszka i tak ja przerazil widok tego co zostalo ze sprzeta, ze poprosila zebym w tym roku zakonczyl juz sezon :(

Moi drodzy - z radoscia czytam, ze to sie tylko tak skonczylo, chociaz wspolczuje Wam cierpienia i pewnie troche przydlugiego powrotu do pelnego zdrowia !

P.s.

Z kontekstu poprzednich postow wynika, ze komora dla Magdy zostala juz zorganizowana, ale gdyby cos to piszcie na priv - mieszkam tuz obok Mikolowa i moge jutro podrzucic jakby co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz powiedział ze mam stalowe jaja bo podobno wgniotlem nimi zbiornik :D generalnie z Madzia jestesmy po zabiegu. Bez komplikacji czyli wylizemy sie ;)

Chcieliśmy Wam bardzo podziękować za troskę i zainteresowanie. Takie cos bardzo podnosi na duchu i aż cieplej robi sie na seruchu.

W czwartek chciałbym wpaść do chudowa to podziękuje każdemu z osobna w moim i Magdy imieniu.

Dziękujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.