Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Za trzecim razem zdane.


ghost66

Rekomendowane odpowiedzi

Rewolucja w egzaminie na prawko, to by musiało się wszystko zmienić, albo od nowa zaprojektować :P

 

Bardzo podoba mi się teraz plac, na pewno więcej się nauczy podczas kursu niż te kręcenie ósemek. Chyba tylko ósemka były najtrudniejsze na egzaminie na placyku za starych czasów, chociaż na moim egzaminie dużo osób miało problem z ruszeniem pod wzniesienie, na kilkanaście osób dobrych kilka miało z tym problem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

compix ale przez ten trudny plac, masz mniej godzin na mieście... siłą rzeczy jak coś jest trudniejsze to trzeba poświęcić temu więcej czasu. Z placu napewno dużo dał mi slalom szybki. Do pierwszego ślizgu myślałem, że gladiusem można pokonać go nawet 60km/h, ale niestety :D Ja tego nie potrafiłem. Wolny slalom też sporo daje, ale bądźmy szczerzy Gladiusem ciężko się to robi :/ Na hornecie z palcem w tyłku, zaś gladiusem już gorzej. O ile plac trenowałem sam na parkingu, o tyle w mieście już nie spędziłem tyle czasu co chciałem, a prawdziwa jazda właśnie tu się zaczęła. O jeździe w ruchu miejskim itd. to więcej się dowiedziałem z "Motocyklisty Doskonałego" i "Strategi ulicznych"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie najwięcej dowiedziałem się właśnie z książek internetu, i po odebraniu prawka sam się uczyłem. Ja zdając na starych zasadach kat A, miałem instruktora tragicznego w porównaniu do prawka na B.

 

Facet w ogóle się nie przykładał do swojej roboty, masz motocykl kręć ósemki, a chcąc się dowiedzieć więcej to dostałem odpowiedź że na to przyjdzie czas, pierw zdaj egzamin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zdawałem 4 razy i to sam egzamin teoretyczny. Przed trzecim egzaminem patrzę jak ktoś rozwiązuje testy na prawo jazdy przez neta. :D i to pomogło za 4 razem zdałem przy pomocy stronki https://www.prawo-jazdy-360.pl/

Wszystkie pytania się powtórzyły. Mam jeszcze dostęp więc jak coś to piszczcie na priv.

wynik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.