Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem??


art_S

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć cześć

 

Hmm, co prawda nie mam jeszcze moto, a bardziej w tej chwili, ale przywitać się wypadałoby na forum hehehe ;)

 

No więc tak, z tej strony Artur - kolejny już ;) ale z Zabrza 

 

Prawko posiadam od 20 - tu lat ( hmmm, chyba leciwy sie robie ), przygodę z motocyklami, a raczej z pierwszymi komarkami - motorynkami zacząłem mając 12 lat -  to jakieś 27 lat temu :D

Przewinęły się różne sprzęty w moim życiu, ale to było już dość dawno temu i tylko to co było dostępne w PL w tych latach 

 

Od jakichś 10 - 12 lat nie dosiadałem żadnej maszyny, ale jako że zbliżają się okrągłe urodziny w przyszłym roku zacząłem się rozglądać za czymś na dwóch kołach  :rolleyes:

 

Natenczas przeglądam oferty, ogłoszenia, forum, podpytuję znajomych 

 

Czego szukam??

A no z racji wieku przyszedł czas na chopperka więc najprawdopodobniej w garażu na początek zawita Shadowka, a że na razie fundusze jakie są to są i trzeba na nowo się nauczyć śmigać to pewno będzie to vt500, może 600 :)

 

 

Hmm, to na razie tyle

 

Pozdrawiam i szerokości for wsiem :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej. Jakiś miesiąc temu mój znajomy z pracy też zaczął śmigać, ma 42 lata. Na to nigdy nie jest za późno. Kupił Virago 535, choć nie do końca jestem pewny czy to na niego nie za małe. Trochę dziwnie na niej wygląda :)

Powodzenia w wyborze sprzęta. Oby Cię cieszył jak nasze nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

jeżeli Szadołkę to minimum VT750 :) wiem co mówię... ;) VT600 jest o wiele wiele mniejsza, 4 biegi, mała moc, ale za to baardzo mało pali... z resztą moja 750 też nie wiele bo jakieś 5-5,5l/100 a jak się postarać to spokojnie na baku 300km się robi ;)

 

powodzenia w poszukiwaniach sprzętu...

 

P.S. bardzo popularne są Drag Stary 650 ;) ale Szadołki ładniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.