Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

10.09.2014 Bielsko Biała S1


Boryl

Rekomendowane odpowiedzi

Przywyknij...małe fiutki z kompleksami muszą sobie pohejtować na forach.

Młody kierowca samochodu w dobrym aucie --> cwaniaczek, bogaty rodzic kupil prezent, nieodpowiedzialny bla bla bla

Motocyklista --> idiota, sam sobie winien...chociaż ten raczej przepisowo nie jechał, to mimo wszystko człowiek na poziomie nie wypowiada się w taki sposób o sytuacjach, które są dla kogoś przykre, tym bardziej że nie znamy wszystkich przyczyn wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl na rej SBI,  Chłopaka z Bestwiny.

Nie wiadomo czy ciezarówka mu wyjechała czy próbował wyprzedzac pasem zjazdowym.

 

Dan wczoraj jadąc do Ciebie 2 razy mi puszki wymusiły pierwszeństwo. Pierwszy raz jakieś 2km od chaty. Wcale bym się nie zdziwił gdyby w tym przypadku było tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

 

 

Obrotomierz stanął na 10k. Moja GPZ 500 na 6-ce miałaby na blacie 2 setki - w okolicy granic możliwości.

Szkoda człowieka

 

To zx6r więc zabawa zaczyna sie dopiero od 8k, te obroty to nic specjalnego. Ponadto, ciekawe skąd ludzie wiedzą, na którym biegu jechał ;)

 

Pomijając grajków, którzy w dupie byli i gówno widzieli, najbardziej śmieszą komentarze "motocyklistów" opowiadających o pasji, miłości ostatniej woli i innych atencyjnych internetowych bzdetach. Dodam jeszcze, że możecie opowiadać pierdoły jak to wszyscy ostrożnie na moto śmigają, kiedy połowa świeżaków odwija w opór, próbuje na kole i w miejscach gdzie dozwolone jest 90 leci 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zx6r więc zabawa zaczyna sie dopiero od 8k, te obroty to nic specjalnego. Ponadto, ciekawe skąd ludzie wiedzą, na którym biegu jechał ;)

 

Pomijając grajków, którzy w dupie byli i gówno widzieli, najbardziej śmieszą komentarze "motocyklistów" opowiadających o pasji, miłości ostatniej woli i innych atencyjnych internetowych bzdetach. Dodam jeszcze, że możecie opowiadać pierdoły jak to wszyscy ostrożnie na moto śmigają, kiedy połowa świeżaków odwija w opór, próbuje na kole i w miejscach gdzie dozwolone jest 90 leci 250.

 

Czytaj ze zrozumieniem, ba ja nie wyczytałem nigdzie na którym On biegu jechał.  Napisałem natomiast że sam na mojej emerytce miałbym przy tych obrotach na określonym biegu ściśle zależną  prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem, ba ja nie wyczytałem nigdzie na którym On biegu jechał.  Napisałem natomiast że sam na mojej emerytce miałbym przy tych obrotach na określonym biegu ściśle zależną  prędkość.

 

 

A Wy naprawdę wierzycie że po  przekoziołkowaniu tego fragmentu obrotomierza  na asfalcie dajmy na to 100m dalej wskazówka cały czas dalej będzie wskazywała dokładnie to co w momencie dzwona?

 

 

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem, ba ja nie wyczytałem nigdzie na którym On biegu jechał.  Napisałem natomiast że sam na mojej emerytce miałbym przy tych obrotach na określonym biegu ściśle zależną  prędkość.

 

ludzie... nie widzę tutaj bezpośredniego odniesienia do twojego postu (poza fragmentem o obrotach), generalnie mowa o osobach, które udzielały się na stronce "na sygnale"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.