Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

szybkie pytanie o kask z oldtimerbazar


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam pytanie do ludzi którzy byli na oldtimerbazar w Sosnowcu - czy ceny są jakieś promocyjneczy jak w sklepach ?  bo mam dylemat czy kupić kask ze sklepu czy czekać do niedzieli - kwota na kask to ok.700 zł shark albo scorpion 750  będzie taniej  ze 100zł przynajmniej ? Chciałbym jeszcze polatać na weekendzie w nowym :) bo potem mnie niema przez 2 tyg :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zazwyczaj widze mase tanich kasków,ew.jakieś starocie używane albo dziwne rozmiary,jak było stoisko z hjc z jakiegoś sklepu z Katowic to ceny były tzw.promocyjno -sklepowe ;) markowego integrala to tam nie kupisz,sezon -przynajmniej handlowy się kończy warto pojeździć po salonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji, przynajmniej jak chodzi o kufry (K-max), kołnierze na szyję czy akcesoria typu podgrzewane manetki, to ceny są podobne jak w sklepach, a niekiedy nawet w necie znajdziesz taniej. Kaskom się nie przyglądałem, ale podejrzewam że wyjątku nie będzie.

Plus jest taki ze możesz pomacać na żywo przed zakupem, co przy sklepach internetowych nie zawsze jest możliwe. A jak z ewentualną późniejszą reklamacją, to też nie wiadomo, pozostaje pewnie wysyłka do sprzedawcy jeśli jest na drugim końcu kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/okazja-kask-motocyklowy-shark-s700-lab-pinlock-rozmiar-m-CID5-ID5q4YW.html#312a666c6b

 

Napaliłem się na ten kask :) podjechałem na szybko - okazało się że gość nie ma paragonu ( dzwoniłem do warszawy niby koleś gada ze sklepu że paragon był ale musiał zaginąć po drodze :)

Ogólnie  kask nowy ale ... pod światło widać 2 ryski choćby od paznokci i wydawał się jakby był kilkanaście razy przymierzany ( jakby wstawowy )  ten właściciel gada że kupił go ze 2 miesiące temu za 630 chyba z przesyłką - dziwnie tanio w sezonie. 

Jak  przymierzałem  ten kas w sklepie L był dopasowany a M powinien nawet lekko cisnąć a ten jakoś już taki niby dopasowany ale na pewno kilkanaście razy był u kogoś na głowie więc nie wziąłem. Może jakby był za 450-500

 

Zamawiam  nowy z Katowic za 650 będzie paragon gwarancja niby na 5 lat choć nie wiem na czym ona ma polegać, trzeba się zalogować na stronie chyba. 

 

Mysiadłem jeszcze o scorpion exo 500 ale 750zl  trochę dużo. pozdrawiam i z góry dzięki jak ktoś ma któryś z tych kasków i się wypowie :) pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/okazja-kask-motocyklowy-shark-s700-lab-pinlock-rozmiar-m-CID5-ID5q4YW.html#312a666c6b

 

Napaliłem się na ten kask :) podjechałem na szybko - okazało się że gość nie ma paragonu ( dzwoniłem do warszawy niby koleś gada ze sklepu że paragon był ale musiał zaginąć po drodze :)

Ogólnie  kask nowy ale ... pod światło widać 2 ryski choćby od paznokci i wydawał się jakby był kilkanaście razy przymierzany ( jakby wstawowy )  ten właściciel gada że kupił go ze 2 miesiące temu za 630 chyba z przesyłką - dziwnie tanio w sezonie. 

Jak  przymierzałem  ten kas w sklepie L był dopasowany a M powinien nawet lekko cisnąć a ten jakoś już taki niby dopasowany ale na pewno kilkanaście razy był u kogoś na głowie więc nie wziąłem. Może jakby był za 450-500

 

Zamawiam  nowy z Katowic za 650 będzie paragon gwarancja niby na 5 lat choć nie wiem na czym ona ma polegać, trzeba się zalogować na stronie chyba. 

 

Mysiadłem jeszcze o scorpion exo 500 ale 750zl  trochę dużo. pozdrawiam i z góry dzięki jak ktoś ma któryś z tych kasków i się wypowie :) pozdrawiam 

SHARK S700 wygodny dobrze wykonany ale glosny i to mnie w nim wkurza ,wczesniej mialem HJC 15 i byl duzo cichszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHARK S700 wygodny dobrze wykonany ale glosny i to mnie w nim wkurza ,wczesniej mialem HJC 15 i byl duzo cichszy

 

No wiem coś o głośności :) z 3 tyg temu wybrałem się w kieleckie :)  strony ponad 200km ( polecm jezioro Chańcza . Może kiedyś zrobimy forumowy wypad :) mam tam koło Szydłowa rodzinkę )

W sumie przerwa szybka tylko 1 na tankowanie, to tak mi szumiało we łbie jak na kacu. 

 Jednak fajne  jak byłby w miarę cichy :) 

Ma ktoś może scorpion exo 500 - ma pompowane policzki niby jest cichszy od sharka ale wiadomo najlepiej jakby się wypowiedział o nim  użytkownik.

Ceny powinny schodzić może za 700 coś bym wychaczył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wziąłem s700s kolor Lab. Za 630 kominiarka gratis :) kask ma wszystko co potrzebne - blende i pinlocka z AMR Gliwice. Przymirzalem też s900 moze byl minimalnie wygodniejszy ale czarny :) a Lab mi pasuje do kombi ;) jest może troche głośny na dłuższe trasy będą stopery. Ogolnie jestem zadowolony z zakupu za taka kase nie wiem czy byłoby cos ciekawszego w fajnym malowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.